• vystavenie tovaru, ktorý nie je na sklade
    • dlhé čakanie na dodanie tovaru

Pre nákup v tomto obchode som sa rozhodol na základe ceny. Na stránke som využil chat ale dostal som nepravdivú informáciu ohladne jednej funkcie Tv. Boli ale ochotní poskytnúť mi finančnú kompenzáciu na tovar. Takže som spokojný...

Ked ma obchod dodaciu dobu 3-10 dni a este aj do poznamky napisem ze nech ma kontaktuju ak by mi nevedeli tovar dorucit do 12ich dni lebo idem na dovolenku a nikoho mi neraci ani zavolat. 2 dni sa tam snazim dovolat a ked konecne zodvihnu telefon tak zistim ze oni vlastne ten fotoaparat nemaju a maju problem s dodavatelom. Katastrofa

• Najnižšia cena
    • Doprava zdarma
    • Rýchla dodacia lehota

Kúpili sme si TV Panasonic-TX-47AS650E. Sme nadmieru spokojní. Super obraz aj zvuk. Obchod odporúčame. Ďakujeme.

• nie su mi zname

v pohode

• Dobré ceny
    • Doprava od určitej ceny zadarmo
    • Slušné a korektné vystupovanie
    • Závislosť cien od dodávateľov
    • Treba si cenu vopred overiť
    • Prehľadnosť obchodu

Obchod komunikuje slušne a korektne. Aj napriek zvýšenej cene u dodávateľa mi bola poskytnutá zľava oproti aktuálnej cene v obchode. Preto si treba ceny najprv vopred overiť, než vytvoríte objednávku, keďže ceny v obchode závisia od aktuálnych cien u dodávateľov. Dodacia lehota bola v rámci doby dodania uvedenej v obchodných podmienkach. Celkovo som bol s obchodom spokojný.

• Dobre ceny,serioznost.
    • Zatial ziadne.

Vynikajuce ceny,velky vyber.

• OK
    • nemá

V poriadku

• najlepšia cena,doprava zadarmo.

bezproblémový

• dobrá ceny pre neplatičov DPH

nie je plátcom DPH

• Najlepšia cena tovaru

odporúčam aj ostatným

• Nízke ceny
    • Komunikácia so zákazníkom
    • Tovar som si objednal no po 10 dňoch mi prišiel email, že tovar je vypredaný u externých dodávateľov. Ponúkli mi náhradu so zľavou no ani tú nemali ani u externých dodávateľov. Tak som si našiel tovar v inom obchode len o 10€ drahšie.

Obchod komunikuje so zákazníkom na dobrej úrovni, ceny sú níze no dodanie tovaru sa nekonalo vzhľadom na to, že viacero tovarov nebolo dostupných napriek tomu, že na webovej stránke boli umiestnené. Na stránke sa nikde neuvádza či je tovar skladom alebo nie.

• predajú Vám nepodarok a za vrátenie tovaru si musíte zaplatiť.

Treba kontrolovať čo posielajú svojim zákazníkom

Reakcia obchodu i-electro.eu

Zial o ziadnych nepodarkoch nevieme, posielame co ma klient objednane.
    Ak dojde k roznemu poskodenie, poprosime to spisat s kuriérom.
    Ospravedlnujeme sa za vsetky vzniknute neprijemnosti, prajeme pekny zvysok dna

• Dodacie doby

Je to dobre

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie a odporúčanie. Veríme, že budete aj naďalej nakupovať na iELECTRO.

• Doprava zadarmo
    • Dodacia lehota aj 10 dní.

• lacnejší tovar
    • doprava zdarma
    • dodacia lehota

Kupovala som Smart TV, s tovarom som spokojná, spĺňa moje predstavy. Obchod odporúčam.

Vážený zákazník,

• dobra cena (v momente objednania asi najlepsia na nete)
    • doprava zdarma
    • dodanie do 2 dni (tovar mali ale skladom)

Kupoval som od nich led tv. Tv splna moje ocakavania. Ak sa ale vyskytne problem, dufam ze budu k reklamacii pristupvat tak profesionalne ako pri kupe tovaru.

• Tovar dorazil v poriadku
    • Možnosť zmeniť miesto, čas a dátum doručenia

Objednaný tovar síce neprišiel do uvedených 10 dní, ale e-shop sa ospravedlnil za čakanie a doručil mi tovar so zľavou, takže spokojnosť :)

• nizke ceny

Do objednavky som vyslovene napisala,ak mi tovar nepride do piatku (10-ty den od objednavky), nech ma na to upozornia. Nik sa neozval a tovar v piatok neprisiel. V pondelok mi prisiel mail,ze ma bude kontaktovat kurier a v utorok som si prevzala tovar.
    Odporucam pre tych, ktorym dodanie tovaru az tak nesuri a pocitaju aj s neskorsim dodanim.
    Mne to za tu cenu urcite stalo, nikde som totiz nenasla nizsiu..
    Okrem toho som (neviem preco) platila kurierovi o 5 eur menej ako bolo v objednavke :) Dopravu som mala zdarma

Vážený zákazník,

• Maximalna spokojnost s vybavenim reklamácie
    • Urcite odporucam
    • Serioznost s akou som sa dlho nestretol
    • Nic

Reklamacia ktoru som uplatnoval mohla byt z pohladu eschopu neuznana Kupoval som TV mesiac pred vianocami Otvorili sme ho az 26 dec a zistili ze je prasknuta obrazovka Manzelka pri preberani krabicu neotvarala a od kupy prebehla dost dlha doba ( mesiac) , ale po zaslani TV do service sa nam vratil opraveny

Dakujeme