• super komunikacia aj ked date zle email,rychla komunikacia
    • ziadne

rad navstvivim tohto predajcu

• Rychlost

V pohode, zakúpena 3x náhodna steam hra, síce neni sú to hry podľa predstavy ale v pohode :)

• Jednoduchosť, rýchlosť
    • Žiadne. Nebol žiadny problém

• Sanca ziskat drahu hru za lacno.
    • Je tu obrovska sanca ze dostanete hru za 10 centov (obrazne povedane)

RISK JE ZISK!

• Žiadne som nepostrehol

Tento obchod je perfektny na kolko o tomto obchode nevie moc ludi

• Rýchlosť doručenia
    • Ceny vysoké
    • Komunikácia s vedením
    • Vedenia má pravdu, zákazník ju nemá
    • Šikovný popis dokáže človeka nabudiť na tovar bez hodnoty

Kupoval som 2x steam random hru. Okrem toho že je tento obchod najdrahší z SK konkurencie, mal akciu na Premium hry na steam, ktoré boli však iba pri konkrétnej akcií dané. Tým pádom za 2,5€ kúpite steam hru za 0,15€. Komunikácia samozrejme v prospech predajcu. Zákazník je podľa neho idiot ktorý pravdu nemá. Kompenzácia za nespokojnosť nulová. Vyriešenie situácie iba z mojej strany.
    Peniaze. To je všetko o čo ide v tom obchode. Využite skôr iných predajcov za lepšie ceny. Síce možno dostanete nič za 1,20€ ale je to lepšie nič ako za skoro 3€.
    Neodporúčam!

Reakcia obchodu HyperKeys.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Na začiatok by som Vám rád pripomenul, že idiotom sme Vás nikdy nenazvali, nemusíte si preto vymýšľať niektoré veci tak, aby sa Vám to hodilo. Ďalej ste nedostali hru za 0,15€ ale hru, ktorú ste dostali stojí 2€. Jedná sa o najlacnejšie hry, ktoré môžete z nášho produktu dostať. To, že ste nemali šťastie a nedostali ste GTA V neznamená, že náš produkt je klamlivý tak, ako ho označujete. Po tom, ako sme Vám kľúče odoslali ste nám napísali mail, kde ste sa doslova vyplakali z toho, že ste nemali šťastie a označili nás za podvodníkov.

Chápeme, že nie každý má vždy šťastie, preto niekedy ľudom pošleme zadarmo ďalšiu hru, aby sme ich potešili. Vy ste sa na to ani neopýtali a označili nás rovno za podvodníkov.

Každého zákazníka kompenzujeme nadštandardne ak nám napíšete pekne s požiadavkou o nejakú náhradu. Vy ste nás rovno začali označovať za podvodníkov, nemôžete potom čakať, že my k Vám budeme milí.

Ak sa Vám zdajú naše ceny vysoké, nikto Vás na našom eshope nakupovať nenúti a ak ste tu nakúpili, tak zas až také vysoké potom nie sú, nie? :)

Každopádne ďakujeme za reakciu, vždy sa nájdu aj zákazníci, ktorí budú vždy nespokojní. Neodporúčam Vám ale kupovať produkty, kde ide hlavne o šťastie, pretože keď ho náhodou nemáte tak označujete všetko za klamlivé a každého za podvodníka :)

Prajem pekný deň.

• Super ceny
    • Veľmi dobrá komunikácia zo strany obchodu
    • Hru som dostal veľmi rýchlo

Za mňa odporúčam nakupovať, určite to nie je môj posledný nákup.

• dobré ceny

• Clovek moze ziskat zaujimave herne tituly za babku :)
    • Trosku komplikovanejsie pri prvom nakupe s registraciou a podobne, ale ked to clovek ma zvladnute tak uz je to lahke.

Urcite sa to oplati a ked aj nedostanete nejaku hernu pecku, clovek si aspon rozsiri obzory ohladom vela neznamych hernych titulov od malych vyvojarov alebo len jednotlivcov, ktorych to podpori.

Oplati sa u nich nakupovat tak ludia nevahajte a kupujte u nich hry su najlepsi .

kupil som to pretoze sa to oplatilo

ano odporucam tento obchod

preco ano pretoze sa u vas oplati kupovat len tak dalej

• Nové hry a tiež celkom priehladný výber hier.
    • Nedocenenosť tohto obchodu.

Určite keď môžte a chceťe nakúpiť niake hry tak zo stránky HyperKeys

Odporúčam nakupovať

• ovela lacnejšie hry ako v iných podobných obchodoch

• Lacné hry

• Výborný e-shop, komunikácia na jednotku! Určite odporúčam, najprv mi zaslali nefunkčný kľúč na hru, ale hneď bez otázok mi zaslali ďalší!!!

Odporúčam nakupovať, majú skvelé ceny, veľmi milá komunikácia

• rychlost

doporučuji,vše v naprostém pořádku

• Rýchly a spoľahliví obchod kde ku každej hre dostanete zadarmo hru a kto by také niečo nebral :)

Lacné hry, dobrý adminy a hra zadarmo

• rýchlosť dodania, žiadne problémy pri platbe skrátka spokojnosť a všetko vporiadku.. :)

Kúpená náhodná hra potešila... :)