• Bez problémov.

Ďakujeme za recenziu :)

• Doručovanie iba kuriérom
    • Nemá zmluvne zásielkovne

Obchod nemá žiadnu kamennú výdajňu, žiadnu zmluvnú zásielkovňu, tovar môže byt doručený iba kuriérom, čo napríklad v mojom prípade, keďže sa nezdrziavam stabilne na žiadnom mieste (mám tri pracoviská a neviem vopred, na ktorom z nich v čase dorucenia zasielky budem) bolo veľmi komplikované. Dala som si ju preto doručiť na dresu bydliska s upozornením v poznámke, že sa na ňom nachádzam iba po 17,00 čo nikto nerešpektoval a zásielku mi doviezli napoludnie, keď som bola 100 km od uvedenej adresy. Ako zakaznika ma to od ďalšieho nákupu odrádza. Nemám chuť sa naháňať s kuriérom.

Reakcia obchodu Hyaluron.sk

Dobrý deň, od 24.1.22 máme v ponuke parcelshop GLS a parcelshop DPD. Zásielkovne a slovenskú poštu robiť nebudeme, nakoľko sme ich služby v minulosti využívali, ale odradili nás dlhé rady na pošte a veľké množstvo vracajucich sa balíkov, kedy sa zákazníci sťažovali, že nedostali lístky do schránky pre vyzdvihnutie zásielky. Preto sme sa pred pár dňami rozhodli využiť parcelshopy DPD a GLS a uvidíme, ako budeme s ich službami spokojní. Hyaluron.sk

• Rýchle doručenie, dobrá komunikácia

Reakcia obchodu Hyaluron.sk

Ďakujeme za zverejnenie vašej skúsenosti. :)

Veľká spokojnosť so žehličkou na tvár. Tvár mám jemnú, čistú a hydratovanu. Taktiež odporúčam krémy a gély.

Reakcia obchodu Hyaluron.sk

Sme veľmi radi, že ste s kozmetikou a žehličkou na pleť spokojná. Ďakujeme za zdielanie vašej skúsenosti. Vážime si to. :)

Rychlo, super produkt, darcek

Zatiaľ hodnotím len pozitívne. Veľká spokojnosť.

• Na druhý deň doručené, komunikácia

rychle dodanie tovaru

• príjemní a ochotní ľudia, poradia

• Svoju objednávku som dostala až po urgencii. Ako ospravedlnenie mi poslali vzorku kozmetiky.

• bolo to veľmi dobre a rýchlo vybavené-

Spokojnosť.

• Rychle dodanie

rýchle dodanie, super prístroj

• Profesionálne spracovanie a doručenie

Rýchle dodanie

Tovar mi prišiel vo veľmi krátkom čase, presne taký ako som si objednala, bez poškodenia.

• Velmi rychle dodanie. Zehlicka je velmi ucinna. Spokojnost.

Tovar stále nemam

Reakcia obchodu Hyaluron.sk

Dobrý deň, objednala ste si tovar s predĺženou dodacou lehotou. Pred objednávkou ste bola upovedomená o dlhšej dodacej lehote, a zároveň Vám bol odoslaný e-mail s informáciou, že tovar bude odosielaný 3.1. až 7.1.. Správame sa k zákazníkom fér, pretože ich o tom upovedomujeme pred objednávkou (je to napísané pri informácii o dostupnosti produktu) ako aj emailom. Avšak nie je fér, keď zanecháte negatívnu recenziu v situácii, keď ste o tom vopred vedeli. S pozdravom, Hyaluron.sk

• Rýchla spätná väzba keď som mala otázku

• Veľmi rýchle dodanie
    • Prehľadné stránky