• rýchle doručenie
    • dobrá cena

• úžasná komunikácia obchodu
    • neviem o ničom ,práve naopak

Tento internetový obchod ma veľmi milo prekvapil ,boli veľmi ochotní. Výber tovaru a popis super ,celková komunikácia obchodu úžasná. Vedeli Vám poradiť ,keď som sa na produkt opýtal a pod......Nič iné nemôžem napísať ,len že tento obchod https://www.hutirashop.sk/ odporúčam .
    Prajeme Vám veľa úspechov v práci a veľa spokojných zákazníkov.

Fajný.

Preskupa dostava i ne isporucuje se u Hrvatsku.

• prehladna web stranka
    • nemaju prehlad o platbach, musela som posielat doklad o platbe
    • rychlejsie prisileb balicek do Japonska ako od nich
    • velmi dlho som cakala na balicek

Firma, ktora nema prehlad o platbach, na dnesnu dobu dost smutne. Co sposobilo neskore dodanie tovaru.

Objednávka prijatá pred 10timi dňami a zatiaľ neviem, kedy príde tovar

neúplné informácie o termínoch
    nič nemajú skladom
    oneskorene ma informovali
    neprehľadný web

Reakcia obchodu Hutirashop

Dobrý deň p. Nagyová,

Neuvádzate úplne informácie, áno tovar ktorý ste objednávali nebol skladom nakoľko ide o externého dodávateľa. Informovali sme Vás však o tejto skutočnosti ešte v ten deň kedy ste objednávku vytvorili a to 27.5.2020. Pani Šuníkova sa s Vami snažila spojiť aj telefonicky ale ani číslo ste správne do objednávky nezadali. Na info o dostupnosti ste odpísali 28.5.2020 že čakať nemôžete kým bude tovar skladom a objednávku zrušili, tak nevieme dôvod prečo píšete že sme Vás oneskorene informovali keď ste dostali info 1,5 hod. po odoslaní objednávky a odpovedali ste nasledujúci deň.

Hutirashop

• Komunikacia bola bez problémov, info o expedícii tovaru
    • Žiadna

Jedine čo by som vytkla tak prerobiť stránku, je neprehľadná inak veľká spokojnosť

Veľmi zlá skúsenosť s týmto obchodom, tovar objednaný ešte dňa 05.05.2020. Pri tovare bola poznámky dostupnosť - 5 dní. Po piatich dňoch sa mi ozvala pani, či objednávka ešte platí, objednávku som potvrdil, nakoľko mali tovar naskladnit do dvoch dní a tento mi ihneď odoslať. Tovar mal doraziť nasledujúci týždeň čo malo byť dátumovo 18-19.05.2020 nakoľko pri telefonovaní s pani z Hutirashopu som jej povedali, že mám naplánované prace na tento týždne ku ktorým je potrebné tovar dodať. Pani ma ubezpečila, že tovar u mňa v tom čase určite bude. Nestalo sa tak a nebol u mňa ani dňa 20.05.2020. Samozrejme nikto z kompetentných to nedal vedieť , preto neodporúčam - veľmi nekompetentný a neprofesionálny prístup. Zákazník na poslednom mieste.

Reakcia obchodu Hutirashop

Ďakujeme za Vašu aj keď negatívnu recenziu. Žiaľ sú veci ktoré nie vždy dokážeme ovplyvniť a termínu sa držíme toho ktoré nám dá dodávateľ. To že to prepravca doručil nie 18-19 k nám ako nám bolo avizované, ale až 20 mája kedy Vám asistentka hneď aj volala že tovar doviezli ste už objednávku zrušil.
    Vzniknutá situácia nás samozrejme mrzí a ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za komplikácie.

Hutirashop

Rýchle dorucenie, tovar podľa popisu.

Veľmi dobrá komunikácia, rýchle dodanie tovaru. Všetko bez problémov.

• ústretový , milý

vsetko bolo v poriadku, poradili, rychlo vybavili, mila pani

Bola som milo prekvapená s kvalitou výrobku. Určite odporúčam.

• rychle dodanie

cena daného sortimentu v porovnaní s konkurenciou

Váš obchod je v pohode, iba informácia o odoslaní tovaru z Handlovej chýba. Kuriérska služba Geis je najhoršia , ktorú poznám. Tovar neboli schopní doručiť, nakoniec som si bol prevziať osobne.

Super rýchlo vybavená objednávka, informácia po tel. hovore o produkte bola na sto percent.

• Tovar mi bol doruceny v poriadku mozem povedat hned po uhradeni platby. Odporucam nakup v tomto obchode.

Vysoko hodnotím ústretovosť a rýchlu reakciu firmy. Skontaktovali sa so mnou na druhý deň po objednávke a na tretí deň som prevzal tovar doma.
    Ďakujem
    Jozef