• Super ceny
    • Ústretový prístup

Spokojnosť

Som spokojna .

Spokojný

• neústretovosť a neochota v kamennej predajni

Dostupnosť tovaru (termo nohavice) som si overil cez eshop a mal byť dostupný na predajni v mojom meste (Prešov). Predavačke som po príchode povedal čo chcem, zo skladovej časti priniesla balíček, rozbalila ho, no po kontrole cenovky sme zistili, že sa nejedná o tovar, ktorý som požadoval. Predavačka neišla hľadať požadovaný tovar, ale sa ma snažila presvedčiť, že to je to čo chcem. Po dlhšej slovnej výmene som nakoniec odišiel znechutený. Cestou domov som sa rozhodol, že tovar si objednám cez eshop a že si ho prídem znovu vyzdvihnúť v predajni, aby som predavačke dokázal, že ho v sklade má. Vo webovom formulári som zaznačil platbu kartou a vyzdvihnutie na konkrétnej predajni. Následne som čakal na presmerovanie do platobnej brány, no prišlo mi potvrdenie o objednávke, kde bola uvedená dobierka a doprava kuriérom. Chcel som okamžite objednávku skorigovať a volal som na tel. čísla uvedené v objednávke a neskôr aj na web stránke, no na môj telefonát nikto nereagoval, dokonca jedno telefónne číslo vraj ani neexistuje. Tie nohavice som chcel využiť v ten deň na večernom lyžovaní, no všetko vypálilo inak. Prišli asi o 3 dni. Sú OK ako aj ďalšie výrobky od HUSKY ktoré mám (aj ku kúpe tých sa viažu rôzne story). Jednoznačne je potrebné zapracovať na forme predaja, vyberať, motivovať a odborne pripravovať tých správnych ľudí na predaj. Tá predavačka v Prešovskej predajni (s ktorou mám ja skúsenosť) k nim ale určite nepatrí. Na HUSKY určite nezanevriem, o tom kde si ich budem kupovať, však budem určite viacej uvažovať. :)

Spokojnosť.

• Rýchle doručenie pred Vianocami
    • Tovar je presne ako na fotkách
    • Veľkosť sadla ako uliata
    • Materiál výborný
    • Objednala som ďalšie pre syna

Určite odporúčam, som spokojná a rozhodne to nebol posledný nákup

Bezproblémová a rýchla transakcia

• Dobry znackovy obchod

• dobrá komunikácia, možnosť vyskúšať na predajni

• rychle
    • kvalitny tovar
    • neda sa vybrat dodanie cez packety (zasilkovna) ci podobne sluzby

ako vzdy velmi fajn

• Kvalitný tovar
    • Príjemný personál
    • Veľká spokojnosť

• Tovar nesedí podľa rozmerov

Zimušne pánske bundy sú katalógové a nie na bežné nosenie. Rukávy úzke celkovo sa v nich človek cíti zmtiesnene a nie pohodlné.

Som spokojny s vyrobkami. Aj dizajn aj funkcionalita

• Skvelé Info o priebehu
    • Maximálna spokojnosť
    • Vrelo odporúčam

Pripravené načas podľa objednávky

• osobný odber zdarma
    • kvalitný tovar

Všetko prebehlo super, od objednávky až po prevzatie :)

• Platba cez Cafeteriu

• ceny/zlavy