• Extra rýchle doručenie, parádny výber...
  • Absolutne neodporucam obchod! Klamari, infolinku vypinaju, na emaily neodpovedaju. Tovar si nechaju zaplatit ale nic neposlu. Moja chyba ,ze som si nepozrela recenzie. Podam staznost na SOI.

• Žiadna komunikácia.

Objednávku som vyplatila 6.9., cca 16.9. mal prísť tovar. Nemám žiadne info, ani po tom, čo som 2x písala cez ich kontaktný formulár. Mohli aspoň zo slušnosti odpovedať, čo sa deje. Toto sa mi ešte nestalo, napriek tomu, že cez internet nakupujem bežne a obchody nevyberám prvoplánovo.

• Pisu skladom a nedodaju nic uz cakam 2 mesiace

• informovanie o stave objednávky

• rychlost

vyhoda

Bezproblémová komunikácia, rýchle dodanie tovaru

Rýchle doručenie a som spokojna

Absolútne nekorektný údaj o dostupnosti tovaru. Pri objednávke bol stav "na sklade". Po uhradení celej sumy sa stav zaktualizovaný "Čakáme na dodanie z ext". Predpokladaný dátum doručenia + 21 dní??!!

• rýchle, prehľadné

• priaznivé ceny oproti konkurencii
    • podľa mňa dlhšia cesta tovaru k zákazníkovi

U mňa je to len veľký plus v porovnaní s konkurenciou

• ochotný
  • Tovar mi doteraz nebol dodaný, sú to už takmer dva mesiace (mali mať všetko na sklade). S obchodom sa dá komunikovať len prostredníctvom kontaktného formuláru, na moju správu však nereagovali. Svoju objednávku som chcel zrušiť, pokúsil som sa o to prostredníctvom formuláru viac krát a nedostal som žiadnu odpoveď. Napísal som im aj klasický list, ktorý som poslal doporučene na ich adresu, opäť som nedostal nijakú odpoveď, nevrátili mi peniaze ani mi neposlali objednaný tovar (zaplatil som kartou vopred). Nech si každý urobí obrázok sám. Moja skúsenosť s týmto obchodom je žiaľ takáto. Je to moja prvá zlá skúsenosť s nákupom cez internet. Keďže so mnou nekomunikujú, neviem kde je problém.

• neodpovedá na emaily, ani na formulár, tovar nedorazil, bez spatnej odozvy
  • Tovar, ktorý stále nemám je zaplatený. Písala som už 3 krát a nie len že neprišiel môj zaplatený tovar, ale nikto sa neunúval na moje maily odpovedať. To sa mi za roky nakupovania on-line ešte nestalo.

vela vecí ,,skladom,, ktoré nieje možné zohnať a nevedia zohnať!!!...zavádzajúce informacie!!

• Ak nemajú CD alebo iné nosiče na sklade, veľmi dlho trvá, kým zoženú tovar a doručia ho zákazníkovi.
    • Ani sa neunúvali mi zavolať a informovať ma, kde je problém.
  • Nerozumiem tomu, načo sa píše hodnotenie na Heureka, keď ako som zistila, hudobny.sk sú dlhodobo nespoľahlivý e-shop a podviedli už veľa ľudí. Zaviedli ma práve tým, že mi príde link na hodnotenie na Heureke, čo som pavažovala za záruku spoľahlivosti e-shopu. Ani mi nenapadlo pozrieť si recenzie. Je to šikovný trik. Pýtam sa, je spotrebiteľ v dnešnej dobe odkázaný na čítanie recenzií skôr ako urobí nákup? To skutočne už nikto nič negarantuje? Na čo je Heuréka keď vedia o viac ako rok starých negatívnych recenziách, o tom že e-shop veselo berie peniaze a nedodava tovar, ze podvodný e-shop sa na stránke oháňa heurékou...a tento e-shop si funguje ďalej...veď keď prídem o peniaze, napíšem recenziu:-(