• Nekomunikuju zo zakaznikom napriek tomu že dostali peniaze

• Firma bez tel. kontaktu, ktora nereaguje na emaily

Vobec nereaguju na spravy. Ak zrusite objednavku este pred jej vybavenim ignoruju to. Nikde nemaju uvedeny telefonny kontakt. Peniaze nevratia.

• široký sortiment
    • pomerne dlhá dodacia lehota

• veľký výber

• Som veľmi spokojná, vrelo doporučujem.

• Dobrý výber, rýchla komunikácia

• zadna odpoved

• nekomunikujú
    • nedá sa im dovolať
    • objednávku odoslali po mesiaci
    • objednaný tovar bol rozbalený a použitý aj keď na stránke táto informácia nebola

• Žiadna.
    • Neposielajte peniaze vopred!!!
    • Celé zle.

• nekomunikujú a nedodajú zaplatený tovar

Neodporúčam. Tovar som objednal a zaplatil pred mesiacom. Po dvoch týždňoch od objednania som im poslal správu cez kontaktný formulár aby som vedel, že čo je s mojou zásielkou a do pár minút mi prišiel automaticky generovaný mail o objednaní prepravy prepravnou spoločnosťou. Prešli ďalšie dva týždne a dopravná spoločnosť stále nedostala z tohto obchodu balík na doručenie. Telefón nedvíhajú a na ďalšie maily nereagujú. Podávam žiadosť o kontrolu tohto obchodu na SOI

Neodporucam balík doteraz neprišiel už vyše týždňa a tovar je zaplatený

• žiadna
    • tovar nedodajú

tu si radšej nič neobjednávajte, zoberú peniaze tovar nedodajú a na maily neodpovedajú.

Zásielka ešte nedorazila, už je zaplatená. Písal som do obchodu dva maily, odpoveď ziadna.
    Nikdy viac.

Obchod "Hudobný.sk" pro mne zajistil titul (V. Neckář), v ČR nedostupný. Děkuji.

Nebol mi dodaný všetok tovar podľa objednávky, hoci som zaň zaplatila. Zo strany obchodu zatiaľ nie je žiadna komunikácia.

Objednávka rýchlo vybavená , ale kuriérska spoločnosť neseriózna. 10 dní po avíze, že je objednávka vybavená, tovar ešte stále nemám

Zatiaľ to je OK

• Dobrá cena niektorých nosičov

• Produkt, o ktorý som mala záujem, som našla na Slovensku len v tomto e-shope. Z toho dôvodu ho odporúčam, aj keď to nevyzerá ako jednoznačná výhoda.
    • Za nevýhodu považujem nízku mieru komunikácie zo strany e-shopu. Moja objednávka je po 7 dňoch od zaplatenia tovaru stále v stave - čaká na spracovanie. Nebol mi oznámený ani približný termín dodania tovaru. Po platbe mi neprišla žiadna ďalšia správa.

• Výborná komunikácia, spolupráca