• nepaci sa mi info ak nemaju skladom tovar nech ho neponukaju.

objednávku som zrušila, lebo dodacia lehota v nedohľadne

Reakcia obchodu Hudobný-dom.sk

když jste objednávala mělo objednávané zboží uvedeno "dostupnosť na otázku". Doporučuji objednávat zboží, které má uvedeno "v hlavnom sklade" nebo "na predajni", pak Vám jej obratem posíláme. Zboží s údajem "dostupnosť na otázku" může mít delší dodací lhůtu nebo výjimečně může být nedostupné i v externím skladě.

• poslali mi druhy tovar ktory som nechcel

slubili mi nahradit skodu a 14 dni nic sa nedeje

Reakcia obchodu Hudobný-dom.sk

Před 14 dny s Vámi kolega mluvil a posílal nabídku náhrady emailem, ale nemáme od Vás odezvu, zda Vám to tak bude vyhovovat. Jestli jste email nenašel ve schránce, stačí zavolat či napsat a věc dořešíme. Jsme na tel 9-18h v pracovních dnech.

• dlhá doba čakania

• Pomalé vybavenie transakcie

Reakcia obchodu Hudobný-dom.sk

Dobrý den, objednala jste zboží, které mělo uvedeno "dostupnosť na otázku". Chcete-li rychlé vyřízení objednávky, doporučuji objednávat zboží, které má uvedeno "skladom ...". O dostupnosti jsme Vás informovali první pracovní den po objednávce. V sobotu a v neděli zpracování objednávek neprobíhá, proto jsme Vás kontaktovali v pondělí.

• Komunikácia a rýchla odpoveď na e-mail
    • Ponúkajú produkt ktorý nemajú

Komunikácia na výbornú, ale tovar, ktorý mali v ponuke ,nakoniec nemali skladom.Dodanie mi ponúkli ,ale o 2 mesiace.

Reakcia obchodu Hudobný-dom.sk

zboží, které jste objednal nemělo uvedeno, že by bylo skladem. Doporučujeme objednávat zboží, které má na eshopu uvedeno skladem.
    K objednávce jsme ověřili dostupnost a obratem jsme Vás informovali. Zboží mělo bohužel kvůli výpadkům výroby z důvodu epidemie delší dodací lhůtu.
    Omlouváme se za komplikace a doporučujeme objednávat zboží, které má uvedeno "skladem".

Obchod uvadza na stranke klamlive udaje. Objednaval som tovar, ktory bol mal uvedene, ze je skladom. Napriek tomu mi nebol doruceny a bolo mi oznamene, ze maju skladom menej kusov ako objednavok. Obchod vsak nadalej uvadzal informaciu, ze je tovar skladom este niekolko dni a zavadzal tak aj dalsich zakaznikov....

• Bez slovenského návodu

Som veľmi rozcarovana, snažím sa hudobný dom kontaktovať od prvého dňa doručenia tovaru ale nikto nereaguje. Snažím sa ho vymeniť ale bez úspešne.

Reakcia obchodu Hudobný-dom.sk

19.5. jste objednala zboží. Hned jsme Vám zasílali email a sms o řešení objednávky a Vy jste nám odpovídala. V ten samý den jsme Vám to potvrdili. Nevíme o potřebě další komunikace.
    Musím se ohradit, že nikdo nekomunikuje. Jsme na tel. lince 12 hodin denně včetně víkendů a voláte k nám ZDARMA. Na chatu a emailu jsme v provozní době.
    Zkontrolujte si prosím tel. číslo, je na každé stránce eshopu v pravém horním rohu zvýrazněno zeleně.

• Na webovej stránke majú zobrazené produkty, ktoré vlastne nemajú!!!

Reakcia obchodu Hudobný-dom.sk

vašemu hodnocení vůbec nerozumíme. Zboží, které jste objednal ve 21 hod, jsme následující ráno vyfakturovali a odeslali. O odeslání Vám přišla sms na mobil a zpráva do emailu se sledováním zásilky. Poprosím Vás o upřesnění, který produkt neměl být skladem?
    Zboží jsme odeslali podle objednávky v nějkratší možné lhůtě, nic nechybělo.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• Za tovar bolo zaplatené kartou 13.12.2018 a dodnes (27.12.2018) nebol doručený.

Reakcia obchodu Hudobný-dom.sk

omlouváme se za přepravní službu DHL, která nezvládla doručení v termínu. Neměli jsme tušení, že se zásilka u DHL zdržela. Podle sledování zásilky bylo zboží doručeno 27.12. odpoledne. Kdyby to tak nebylo, tak nám prosím napište. Děkujeme

• Neviem, čo sa stalo, ale DHL resp. PPL napísali, že zásielka doručená (pričom doručená nebola) a HD napísal mail, že sa im zásielka vrátila z dôvodu nevyzdvihnutia. Celkom to vyzeralo tak, ako by si poslali balík sami sebe. Alebo zabaranila DHL. Isté je že 14.12. som zaplatila tovar a napísali mi že zásielka bola odoslaná a do Vianoc nedorazila:(

• tovar uvadzany na stranke skladom vobec nemaju...ani nevedia kedy budu mat

• Návod v slovenčine nebol
  • Nič som nedostal a chcete aby som sa vyjadril ako som spokojný.A bol by niekto spokojný že nemá vybavenú objednavku?
    Zatiaľ spokojny niesom kedy bude bude vybavená neviem.

• Majú ponuku(2 kusy).ale tovar nemajú.Urobil som objednávku, to mi potvrdili ,ale potom zistili ,že tovar nemajú.Čo je to za obchod? Nikomu neodporúčam!

Ing.Roman Novák

Napriek tvrdeniu ze mi tovar bude doruceny v konkretny den...doruceny nebol ani po dalsich 4 dnoch od tohto datumu. Na email ktory som zaslal predajcovi kde nastal problem mi doposial nikto neodpovedal. Takze sam neviem co sa zo zasielkou stalo. :-(. Staci vysvetlenie aby som sa vedel zariadit. Bohuzial odpoved nemam.

Reakcia obchodu Hudobný-dom.sk

s odesláním zásilky jsme Vám zasílali email se sledováním zásilky. Zde jste mohl zásilku sledovat.
    22.1.jste nám zaslal urgenci nedoručeného balíku a ihned napsal negativní hodnocení. Obratem jsme ověřovali, proč není zásilka doručená. Odpověď jsme obdrželi ve večerních hodinách a následující den jste zásilku převzal. Omlouváme se za zdržení zásilky přepravní službou, bohužel jsme nemohli dopředu předvídat, že to přeprava zpozdí. Po naší urgenci jsme Vám zaslali info emailem a zásilka doručena.

• NASIEL SOM CO SOM POTREBOVAL
    • NESKUTOCNE VYSOKA CENA ZA DOPRAVU S TAKOU SOM SA NA NETE NIKDE NESTRETOL ANI V ZAHRANICI

NEDOPORUCUJEM TENTO OBCHOD VYSOKA CENA ZA DOPRAVU

Už roky predávajú niečo, čo nie je na trhu.

Reakcia obchodu Hudobný-dom.sk

Ano, někdy se stane, že speciálnější model se vyprodává i několik let po ukončení výroby. Poslední kus z této řady se nedávno prodal, takže nebyl ještě vyřazen z nabídky. Piano, které jste objednal, nemělo uvedeno, že by bylo skladem a brzy po objednání jste dostal informaci ohledně dostupnosti. Omlouváme se, že jsme nemohli dodat vámi objednané zboží.

Ako mal mi prísť ten reproduktor o dva dni od nákupu, na tretí deň mi napísali že príde o týždeň.. Ta fajnee