• pán, s ktorým som nakoniec komunikovala (po dlhom boji nájsť kontaktnú osobu)
    • nemožné sa dovolať na infolinku, rovnako nikto neodpovedal na kontaktný formulár
    • zavádzajúce informácie o dobe dodania ... Po objednaní vám tovar doručíme do 3 pracovných dní... určite nie, lebo po 1 a 1/2 týždni po zaslaní objednávky mi predajňa objednávku zrušila

Objednala som si tovar, pri ktorom bolo napísané: Po objednaní vám tovar doručíme do 3 pracovných dní.
    Po 3 dňoch neprišla žiadna informácia o zmene stavu, tak som sa pokúšala dovolať na infolinku, resp. kontaktovala som e-shop prostredníctvom kontaktného formulára a mailu. Telefón bol vypnutý, na formulár/mail mi neprišla žiadna odpoveď. Nakoniec som si našla materskú spoločnosť, ktorá eshop prevádzkuje a zavolala som na infolinku, kde mi pani povedala, že oni sa ozvú, ale neozvali. Napísala som potom cez kontaktný formulár materskej spoločnosti dotaz a až potom sa mi ozval pán, ktorý ma informoval, že tovar je objednaný a že príde cca na nasledujúci týždeň. Tovar nakoniec nedorazil a predajňa objednávku zrušila. Jediným pozitívom bol pán, ktorý ma kontaktoval a s ktorým sa výborne komunikovalo.