Objednávala som dvoje polodupačky vo veľ. 56, myslím, že ani jedny nezodpovedajú tej veľkosti. Bledomodré zodpovedali 50 a žlté 62. Ale kvalita je v poriadku.

• Rýchle dodanie kvalitného tovaru

• vyhodne ceny
    • relativne rychle dodanie
    • kvalitne produkty
    • aj ked zahranicna stranka, maju slovensky ucet
    • draha doprava

• Jednoduchost stranky a objednania
    • Rychlost dodania
    • Spokojnost s dodanym tovarom
    • Komunikacia, prehľadnosť, cenova dostupnosť, promptnost

Ozaj jednoduche prehliadanie stranok, objednanie cez eshop, cenova dostupnosť. Boli sme spokojní aj s rýchlosťou dodania tovaru no a v neposlednom rade tovar prišiel tak ako ste ho predstavovali. Malicka v hniezde uz spinka a je s nim velmi spokojná. Určite budeme u Vas nakupovať aj ďalšie vecicky. Ďakujeme a odporúčame všetkým

Dobrý den paní Evo,
    děkujeme Vám za Vaše hodnocení a jsme moc rádi, že jste Vy i Vaše dcerka spokojená s naším zbožím.
    Ať se daří! www.hracky-vybavicky.sk

Tovar bez problémov dodaný rýchlo a v poriadku. Spokojnosť.

• Pohodlný nákup z domu
    • Našla som tu tovar za lepšiu cenu ako v kamennom obchode
    • neviem

Odporúčam

Som maximálne spokojná! Ďakujem ☺️

• Podukt, ktory som hladala vo vyhodnej cene a s rychlym dodanim.
    • Cena postovneho a druh dopravy

Som spokojna s nakupom.

• Neaktualizovaná ponuka.

Reakcia obchodu hracky-vybavicky.sk

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, ale obáváme se, že jste poněkud spletl e-shopy. Pokud do dotazníku spokojenosti uvedete, že objednávka byla zrušena z naší strany, a že nevíme, kdy bude tovar opět na skladě, tak k tomu snad jen to, že objednávku jste zrušil Vy, Vámi objednaný Bona Spray Mop jsme skladem měli! Tolik z naší strany, ale chápeme, že může dojít k záměně e-shopů. Pěkný den, Hracky-vybavicky.sk

Tovar prišiel poškodený objednal som ohradku pre babo a matrac v nej prišiel flakaty ako keby zmokol alebo co no išlo to vyprať tak som tovar nevrátil spať inak dodanie komunikácia všetko pohode rýchle as na tie fľaky

Reakcia obchodu hracky-vybavicky.sk

Dobrý den, je nám líto, že se toto přihodilo. Zboží odebíráme od výhradního dovozce, je zabaleno v originálních krabicích a při prodeji se zboží, které má kontrolovat výhradní dovozce, již nevybaluje a neskládá, zůstává v originál balení. Proto, pokud byly na matraci fleky, pak si nedokážeme vysvětlit, v jaké fázi se tam dostaly, protože by krabice musela být rozmočená, pokud by šlo opravdu o promočení. Samozřejmě, že jste mohl zboží vrátit a my bychom celu záležitost prověřili, takto bohužel více nezjistíme. Každopádně děkujeme za informaci a přejeme, ať ohrádka dobře slouží, je velice žádaná. Hracky-vybavicky.sk

• Veľky výber sortimentu.
    • Vysoká cena postovneho a balneho.

• Cas na rozhodovanie
    • Ako kazdy internetovy, pracuje predstavivost

Urcite si vyberu

Neviem

• Obchod ponuka naozaj siroky sortiment detskych postielok. Su kvalitne a ku kazdej postielke je podrobny popis. A myslim si ze su cenovo dostupne pre kazdeho.

Serioznost a kvalita. Ja som detsku postielku hladala takmer mesiac az tu som nasla presne to co som hladala a to je elegancia,kvalita a praktickost v jednom .

• Rychlost

• Promtnost

• výrobok bol presne takí ako som chcela
    • bol cenovo prijateľný
    • rýchlosť doručenia
    • doručenie kuriérom po vzájomné dohode ,
    • nepostrehla som nedostatky

v katalogu som si našla presne čo som chcela kúpiť zo širšieho sortimentu výrobkov.Cenovo bol prijateľný,i napriek dovolenkám rýchlo a v poriadku po dohode s kuriérom doručený.Som veľmi spokojná a doporučím vaše služby,Nedostala som lístoček do schránky na prevzatie nákupu na pošte,ako sa mi už viackrát stalo

• Farby tovaru nezodpovedaju farbe v skutocnosti. Na stranke boli krasne kriklave farby v skutocnosti to vyzera farebnostou uplne inak boli sme sklamani

Dlho sa cakalo inak priemerny nakup v pohode

Reakcia obchodu hracky-vybavicky.sk

Dobrý den, myslím, že se bude jednat asi o omyl, paní Silvia. Neboť ihned po obdržení zboží, které k Vám doputovalo velmi rychle a tak, jak jsme byly domluvené, jste nám napsala tento email:
    áno dakujem krásne, už máme doma všetko super! veci sú úžasné dakujeme za krásny darček stránku budem isto odporúčať ďalším kamarátkam keď budú potrebovať :)

Pěkný den přejeme.

• Vysoké poštovné a balné