• Obchod nefunguje a neodporúčam tu nakupovať iba ak chcete prísť o svoje peniaze

Nikdy tu nekupujte

• Včera som si objednal tovar, zatiaľ 0 reakcia ... píše že skladom, volal som asi 7 krát, písal som mail 0 reakcia ... Bude to ako darček ... dúfam že dostanem.

Nechám sa prekvapiť ...

• Objednali sme si Philips AZ 3856.
    • Objednávka bola potvrdená v ten deň aj s dopravným (6,-),81,-€.
    • O dva dni stornovali objednávku,že nie je tovar - mailom.
    • V ten istý deň bol a je opäť Philips AZ 3856 v ponuke za cenu 92,-€ bez dopravy a doručenie potvrdzujú do 3 dní.
    • Robíte si z nás dobrý deň?
    • Prajem krásne Vianoce.Ja ich mám už pokazené takýmto prístupom.Ivo

Nebudem odporúčať v žiadnom prípade daný obchod .

Reakcia obchodu HOP.sk

Dobrý deň p. Jana. Vzniknutá situácia nás mrzí. Chceli by sme ale upozorniť na zopár nezrovnalostí. U nás na stránke neuvádzame dostupnosť 3 dni, ale len: Na sklade alebo na objednávku. Email, ktorý príde po urobení elektronickej objednávky nie je záväzné potvrdenie objednávky. V prípade, že sme Vám posielali mail o nedostupnosti tovaru, tak sme sa Vám asi nevedeli dotelefonovať. S pozdravom Tema HOP.sk.

Určite zas objednám.

• - rýchle jednanie
    • - záujem o zákazníka
    • - ústretovosť
    • - nič

Moja skúsenosť:
    Streda 08:00 objednávam tovar so statusom " Na otázku"
    Streda 10:00 ma kontaktuje predajca a overuje objednávku. Dáva prísľub, že tovar bude vo štvrtok prípadne v piatok.
    Štvrtok o 15:00 ma kontaktuje predajca, že tovar je k dispozícii.
    Rozmerný tovar mi predajca pomohol naložiť.

Na základe týchto skúseností odporúčam nakupovať u tohoto predajcu

• Dnes som si tovar objednal, tak uvidím.
    • Po doručení dám info :-)

dobrá cena

• Dodanie tovaru v termíne ktorí potvrdli. Dobrá cena. Super prehľadná registrácia. Žiadne malé písmenka.

Tovar enemali momentálne na sklade, ale povedali, že do týždňa bude na sklade. Presne o týždeň telefonovali že tovar je skladom a môžu ho na druhý deń doručiť. Takto si predstavujem služby. Presný a jasný telefonát.

• Telefonicky mi potvrdili objednávku. To som ocenil, pretože som potreboval zmeniť adresu doručenia a nebol žiaden problém. Rýchly nákup a doručenie ako potvrdili v telefóne.

Dobrá cena a dobrá komunikácia.

• - najlepšia cena
    • - telefonát niekoľko minút po objednávke s upresnením dňa dodania
    • - telefonát o expedovaní tovaru
    • - tovar v poriadku

Odporúčam tento obchod aj ostatným. Ja som tu nakupoval prvýkrát, a určite tu bez problémov nakúpim opäť. Kuriér TenExpress bol v pohode, ja som balík rozbalil pred ním, skontroloval tovar a až tak som zaplatil. Žiaden problém.

• Tvrdia Vam ze tovar odoslali pritom tak neurobili, pretoze ho ani vobec nemaju, o com Vas samozrejme neinformuju. NEODPORUCAM!!!

Nulovy zaujem zo strany predajcu o informacie

• pozitivný prístup k zákaznikom, výhodné cenové relácie tovarov a dopravy, transakcia prebehla bez akýchkoľvek probelmov, v termíne aky mi oznámili, tovar bol doručený nepoškodený a so všetkými dokladmi k používaniu vrátane faktúry,

doporučujem všetkým potencialným kupcom tento internetový obchod a dávam mu z 5 / 4 ++++.

• Dnes 19.9.2010 som objednal tovar.
    • ?????????????????????????????.

Necham sa prekvapit.

• Perfektný prístup,
    • overenie termínu dodávky,
    • potvrdenie dodávky,
    • samotná dodávka do 1 dňa,
    • kontakt so zákazníkom.
    • (jednalo sa o chladničku s mrazničkou)
    • Žiadne proti.

Rozhodol som sa kvôli super prístupu k zákazníkovi.
    Išlo o môj prvý nákup v tomto obchode, super skúsenosť.
    Odporúčam.

• Telefonujeme každému zákazníkovy
    • potom sa po nich zľahne zem :D

funguje ešte tento obchod?

Reakcia obchodu HOP.sk

Dobrý deň. Môžeme poprosiť o číslo vašej objednávky? Vaše vyjadrenie nie je úplne kompletné. Po objednaní tovaru Vás nikto nekontaktoval? Tvrdenie, že telefonujeme každému zákazníkovy je pravdivé. Obchod funguje už 4 roky.

• velke ceny
    • asi nemajú záujem o obchod a nechali tam ceny z pred dvoch rokov. Smeiesne a trápne

trapas veža ktora stoji inde 50eur tak tu 90 !

Reakcia obchodu HOP.sk

Dobrý deň p. Anonym. Ceny uvedené v porovnávačoch nehovoria nič o tom, kto je schopný reálne aký tovar a kedy dodať. Každý deň importujeme ceny od slovenských dodávateľov. Preto vieme zaručiť aj servis. Áno, niektoré internetové obchody predávajú tovar bez DPH, vozia ho zo zahraničia alebo len umelo ničia ceny tovarov, ktoré aj tak nie sú schopné reálne dodať. Naštastie, každý zákazník, aj ten anonymný má možnosť slobodného výberu obchodu, kde nakúpy..

• Maximalne spokojny kupoval som prenosny DVD prehravac Sencor SPV 8011T.Vyborne full vybaveny s DVBT A hlavne velmi dobra cena.

Vrelo odporucam Hop.sk Super nakupovanie.A napriek reklamacie ktoru som mal,bol som rychlo s reklamaciou vybaveny k mojej spokojnosti.Pani s ktorou som telefon bola mila a profesionalna.Este raz odporucam k bezpecnemu nakupu.

• rýchlosť a najnižšia cena
    • ...uvidíme ak budem musieť reklamovať...zatiaľ proti nič

Kupoval som z Hop.sk plazmu LG 50PQ1000 objednávka, dodanie, všetko absolútne bez problémov

• osobný kontakt
    • rýchlosť vybavenia objednávky
    • rýchlosť a spoľahlivosť dodania tovaru
    • doprava zdarma
    • žiadne poplatky ani nevýhody za dobierku
    • nie celkom jasný popis priebehu platby na WEBe
    • nemajú účet v mojej banke :-)

Bol som veľmi milo prekvapený rýchlosťou s akou sa mi ozvali. Telefonicky si overili i potvrdili objednávku a vysvetlili podrobnosti. Tovar mi dodali v poriadku a veľmi rýchlo. Trochu mi síce vadilo, že nemôžem použiť bezhotovostnú platbu - predĺžilo by to dodanie, no keďže šlo len o sumu okolo 100 Eur, dalo sa to akceptovať.
    !!!! VRELO ODPORÚČAM !!!

• Bol som tam poprvé ,takže nič.Nižšie ceny oproti konkurencii zrejme slúžia iba pre objednávky nad 1000€.
    • Myslím že tam už viac ani nepôjdem a poviem to všetkým priatelom aby si dali pozor nie vždy je najnižšia cena rozhodujúca.

I cez skutočnosť, že deklarujú dodanie do citujem""2dny""skutek utek , nielenže nie 2 ani15 ba i to nezaručujú pravdepodobnosť až 30 dní a možno i viac.Objednal som si repro sústavu za 207€ s tým že deklarujú na webe Heuréka dodanie "2dny"dostal som predchádzajúcu odpoved .Myslím si ale že ím šľo hlavne že sa ím to za tie peniaze neoplatí.

Reakcia obchodu HOP.sk

Dobrý deň p. Mračna. Naša spoločnosť na našej stránke www.hop.sk neuvádza dostupnosť v dňoch. Uvádzame, či je tovar skladom alebo nie je skladom. T.j. dostupnosť na otázku. Na základe toho, ste asi asi náš obchod pomýlila s iným obchodom, ktorý deklaruje na svojej stránke dostupnosť v dňoch. Každému zákazníkovi telefonujeme, aby sme dohodli presný dátum dodania tovaru. S pozdravom Team HOP.sk