• Rýchlosť dodania objednaného tovaru , bezplatná doprava a v prípade objednaného výrobku aj najvýhodnejšia cena zo všetkých e-shopov.
    • Neviem o žiadnych.

Po mojich dobrých skúsenostiach môžem nákup plne odporúčať.

Team Hodinky.sme.sk

• Rychlosť dodania a cena.

Team Hodinky.sme.sk

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Ceny

• Flexibilnosť
    • Zatiaľ nemá

Treba využiť, lacnejšie a rýchlosť predaja

• široký výber
    • nemožnosť osobného odberu

dobrý obchod
    rýchle dodanie
    odporúčam

Dobrý deň.
    Ďakujeme veľmi pekne za Vašu odozvu.Veríme že po tejto dobrej skúsenosti ste zostali našim verným zákazníkom. Z našej strany bude vyvinuté maximálne úsilie ešte viac vylepšiť naše služby pre Vás.Určite našim cieľom je mať čo najviac osob. odberov ako výhodu pre našich zákazníkov do dnešnej doby sa nám to podarilo len v 2 veľkých mestách, ale intenzívne na to pracujeme.
    Team Hodinky.sme.sk

• Nedodržanie dodacej lehoty, tovar sme objednali 27.4.2016, je 8.5.2016 hodinky nemám, dodnes mi na email nikto nepodpísal.

Nezodpovedný, nespoľahlivý

Dobrý deň.
    Ďakujeme veľmi pekne za Vašu odozvu.veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu a tešíme sa, že na základe konečnej komunikácie s Vami tovar dorazil v poriadku a my oceňujeme Vašu spokojnosť.
    Ďakujeme

• Zaujímavé ceny

Team Hodinky.sme.sk

• široká ponuka hodiniek, dobré ceny
    • ---

spokojnosť s dodaním hodiniek v stanovenom termíne uvedenom pri danom type, dobrá cena

Som spokojny

• zatial ziadne
    • objednala som si hodinky, okrem potvrdzujuceho mailu som zatial nedostala ziadnu reakciu. Ani ci to pride, kedze neboli skladom, ani nic. Takze pristup zatial nula bodov,

zatial neodporucam

Dobrý deň.
    Ďakujeme veľmi pekne za Vašu odozvu.Veríme že v konečnom dôsledku sme Váš názor na náš obchod zmenili a veríme že to bola s nami posledná negatívna skúsenosť.
    Ďakujeme
    Team Hodinky.sme.sk

• Velke mnozstvo hodiniek.
    • Viac kvalitnych znaciek chyba v ponuke.

Mozem doporucit nakup v tomto obchode.

• Je to pohodlný spôsob nákupu za dobrú cenu
    • Za veľkú slabinu považujem slabý návod pre nastavenie hodín - hlavne podrobný postup nastavenia dňa a dátumu. Je len v angličtine, čo mne osobne nevadí, ale zároveň aj veľmi stručný a nejasný !!! Napriek prísľubu v tme je ťažké určiť čas - ručičky sú len minimálne potiahnuté reflexnou vrstvou. Taktiež mi chýba informácia, kde si môžem dať skrátiť remienok a či je to vôbec možné ?

Je to jednoduchý a lacný spôsob kúpenia hodiniek. Po odstránení slabín, ktoré som napísal v predchádzajúcom okienku, nemám problém obchod odporučiť mojim známym.

• Na stránke majú produkty uvedené, že sú skladom a potom keď si tovar objednáte, tak po 7 dňoch valn pride mail, že tovar je už dlhšie vypredaný a už ho ani nevedia objednať. Takúto odpoveď by som očakávala na druhý deň a nie po týždni, keď mi mal byť tovar už doručený. Mal to byť darček, tento obchod určite neodporúčam.

Nevyhovujúci, neaktualizovaná stránka, naďalej ponúkajú tovar, ktorý už nemajú v ponuke. Neodporúčam nakupovať u nich!

• upútala ma cena za odskúšanú značku
    • Hlavný nedostatok - nedodržanie lehoty uvedenej pri hodinkách. Úmyselne som objednával hodinky po sviatkoch a dovolenkách, ale dodacia doba dvojnásobná v porovnaní s tým čo je uvedené na e-shope je pre mňa nepochopiteľná a ťažko akceptovateľná

Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam s veľkými výhradami

• +

• prehľadnosť, úplnosť popisu tovaru
    • neviem

zatiaľ dôverihodný