• Rychlost dodání objednaného zboži.
    • Pestrost nabídky.

Doporučuji i jiným zákazníkům

• rychlé a dobré jednání
    • ne

doporučuji

Rozumné ceny, rychlost dosání, dobrá komunikace.

• Seriozní jednání

Jsem velice spokojená. Jak s rychlostí vyřízení objednávky, dodáním zboží tak s kvalitou zboží. Určitě obchod doporucuji

• zodpovězeny všechny otázky při telefonátu, jednoduchost, mohla jsem si zvolit den doručení, jinak rychlost, vítala jsem platbu při předání

vše bez problémů, mohu doporučit

• Najlepsia cena, dobra komunikacia
    • Dodanie cez firmu Geiss nebolo prave idealne

Obchod super, tovar super, dodacia firma na zvazenie

Ok

Dobre ceny a rychle dorucenie

Obchod ponúka cenovo prístupný tovar, ktorý má dobrú kvalitu.Aj keď je to náš prvý nákup u Vás, isto Vás budeme odporúčať aj našim známym.V budúcnosti využijeme Vaše služby s nevtieravou a zaujímavou komunikáciou, ktorá obsiahla info o objednávke od prvého dňa objednaného tovaru až po jeho doručenie.Ďakujeme za promptné služby - rod.Kováčova

• nákup za CZK prepočítaný na € aktuálnym kurzom, čo je výhodnejšie ako nákup na SK

• ze sa pri nakupe netreba registrovat.
    • nic mi nenapada

na tejto stranke som nasla najnizsiu cenu, aj ked sme tovar (zahradny party stat) sice zatial nevybalili, cize k tovaru sa vyjadrovat nemozem.rychla dodavka, mily kurier. vyhovuje mi to, ze sa pri nakupe tovaru netreba zbytocne registrovat. a dobra komunikacia o stave zasielky.

• vse doslo ok

• Vse ok...