Jsem velice spokojen s rychlostí vyřízení objednávky a dodáním

• Rýchla expedícia a doručenie, kvalitne zabalený tovar.

rýchle dodanie tovaru

• Veľmi príjemný pán majiteľ, neprešla mi platba online, po telefonickej komunikácii s ním sme tento problém bez problémov vyriešili. Bol veľmi milý a ústretový. Môžem len odporúčať.

• Široká dostupnosť sortimentu
    • rýchle vybavenie objednávky
    • nízke ceny

Veľmi dobre zásobený obchod, rýchle doručenie tovaru.

• Všetko o.k. Tovar prišiel starostlivo zabalený do 2 dní. Super.

• Objednávka bola obratom vybavená.

I

• Rychle, hladke, spolahlive vybavenie objednavky

• Na moju objednávku rýchla reakcie, pri konzultácii rýchla odpoveď a bleskové doručenie.

Spravil som dve objednávky v jeden deň omylom, do prvej som nedal produkt ktorý som potreboval no neuvedomil som si že mi chýba tak som musel vytvoriť druhu objednávku. Tie mi ale boli zaslané ako jedna takže vďaka tomu som ušetril asi päť eur na poštovnom. Stalo stalo sa mi to ale už aj pred tým no vtedy som kontaktoval obchod či by bolo možné niečo pridať do objednávky. Veľmi ochotne to spravili.

• Rýchlosť doručenia a maximálna spokojnosť

• Modely ktoré som hľadal pred 5 rokmi, sa mi podarili nájsť
    • Pri doručení cez packetu nešlo vybrať žiadny Z-BOX, pozeral som to asi týždeň a pri objednávke z iného obchodu sa dal Z-BOX vybrať, takže neboli zaplnené.

Reakcia obchodu www.hobbymodel.sk

Dobrý deň. Ak budete mať záujem môžete používať aj Z-BOX. Aktivoval som ich. Neboli aktívne kvôli veľkosti niektorých krabíc ktoré posielam. Čiže menšie krabice Vám tam pôjdu poslať. Ak by bola väčšia a nedá sa tam bude presmerovaná na najbližšie výdajné miesto Packeta.

• rýchlost dodania
    • ceny
    • výber

• Rýchle dodanie, skvelý tovar, dobré ceny, komunikácia s obchodom,za mňa super.

• Super výber, rýchle doručenie všetko prišlo v poriadku

• Tovar bol doručený rýchlo, pekne zabalený, nepoškodený,super ceny,za mňa veľká spokojnosť.

Bez pripomienok,rýchle vybavenie objednávky!

Hobby model je super. Ochota, rychlost...

• Ceny
    • Rýchlosť