Telefonne cislo uvedene na web stranke je neexistujuce.

Reakcia obchodu Hlasice-detektory.sk

mrzí nás vaša nespokojnosť s nákupom, ale pre zákazníkov robíme skutočne maximum.
    Telefónny kontakt 0951 327 629 je zákazníkom ako aj ptechnická podpora k dispozícii od 7:30 do 18:00. Pokiaľ ste nás kontaktovali v inú dobu veľmi sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti.
    Veríme, že na nás nezanevrite a radi a ochotne vám poradíme s výberom aj nákupom v budúcnosti.

• PO DOBIERKE SOM ZIADAL O POMOC Z NAVODOM SAMOZREJME ZIADNA ODOZVA NEKUPUJTE SI TUTO DOST PREDRAZENU CINU

Reakcia obchodu Hlasice-detektory.sk

veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť s týmto produktom. Pokiaľ ide o výrobok patrí medzi veľmi obľúbený a spoľahlivý produkt zo strany zákazníkov. Vzhľadom k funkcionalitám zariadenia a kvalite prevedenia sa domnievame, že nemožno považovať výrobok za drahý.
    Treba podotknúť, že email týkajúci sa Vašej žiadosti o zaslanie manuálu použitia nám nedorazil. Súčasťou balenia výrobku je mediálny nosič s kompletným manuálom použitia k Vami zakúpenej ústredni a všetkým vyrábaným perifériám tohto zabezpečovacieho systému. Manuály sú k stiahnutiu tiež na stránkach výrobcu Veria. K dispozícii je tiež linka technickej podpory.
    Pokiaľ Vám môžeme byť akokoľvek užitoční alebo nápomocní, neváhajte nás kontaktovať.

• rýchla dodávka objednaného tovaru
    • .zápory a nevýhody: v mojej objednávke zo dňa 16.6.2016 som uvádzal k detektoru horľavých a výbušných plynov SAFE - 706 chcem dodať elektrický regulátor pre uzatváranie plynu - SAFE - 511 TYP B.A konkrétne som uviedol že toto zariadenie chcem ja montovať na 10kg oceľovú LPG fľašu. No po rozbalení balíčka som zistil, že ja ten regulátor na uzatváranie LPG nemôžem pripojiť na flašu nakoľko mi to pre krátku pripojovaciu časť nedovoľoval otáčať s regulátorom o pomoc som požiadal servis na plynové zariadenia no nepochodil som ony totiž nemajú nadstavce z ľavým závitom tak som musel vyhľadať sústružníka a požiadať"samozrejme za nejaký poplatok" o vyhotovenie časti nástavca na pripojenie reg.ventila ku LPG fľaše ako aj nástavca na pripojenie reg.ventila na výstupe na spotrebič. Konečne po týchto perepetiach som reg. ventil skompletizoval a pripojil som ho s LPG fľašou a spotrebičom. Podľa návodu som DETEKTOR PLYNU prepojil s reg. ventilom na uzatváranie plynu z LPG fľaše. Následne som DETEKTOR zapojil do zásuvky na 220V.Rosvietila sa zelená kontrólka a v zápäti začala blikať cca 3minúty oranžová kontrólka po tomto čase malo zariadenie byť v pohotovostnom režime no ale po otvorení plynu na spotrebiči schválne som plyn nechal krátko unikať a detektor bol postavený na minimálnu vzdialenosť od horákov no DETEKTOR nezaznamenal únik plynu a taktiež nezareagoval regulačný ventil na uzatvorenie plynu z LPG fľaše pýtam sa PREČO?

Môj názor je asi taký ak si objednávam tovar o ktorý mam záujem a konkrétne pri objednávke uvádzam aj na čo tento požadovaný tovar chcem montovať a používať ho a nie po dodaní si objednaný tovar musím následne si ho dať upraviť aby som ho mohol používať.

Dobrý deň pán Pavel,

Váš príspevok hodnotíme ako absurdný. Náš obchod ste kontaktoval pred uskutočnením nákupu a tieto informácie sme Vám poskytli. Tiež sme Vás upozornili na fakt, že v niektorých prípadoch (podľa uzáveru fľaše) je treba použiť redukciu. Špeciálne kvôli Vašej objednávke bola urobená podrobná fotodokumentácia produktu, ktorá Vám bola zaslaná spoločne s manuálom na inštaláciu a použitie ešte pred odoslaním produktu, aby ste sám mohol rozhodnúť či výrobok spĺňa Vaše kritériá.

Pokiaľ ide o testovanie detektora, tak spôsob akým ste detektor testoval je absolútne neprijateľný a nie je divu, že hlásič nezareagoval. Senzor hlásiča je určený k trvalému monitorovaní priestoru, tak aby reagoval na prítomnosť plynu od určitého nasýtenia prostredia plynom. Nie je určený na okamžitú reakciu na nízky únik plynu. Podrobné informácie o tom ako detektor testovať nájdete v manuáli výrobku.

Zákaznícka podpora Hlasice-detektory.sk