• Tovar mi bol doručený v stanovenom termíne.

Vážený zákazník ,
    sme radi , že ste spokojný tak s kvalitou dodaného tovaru , ako aj s našimi službami.

• skoré dodanie
    • dobra komunikácia

Po objednani boxeriek Lee Cooper (ktore uz mam vyskusane a viem ze su dobre) a Tapout ( chcel som povodne len vyskusat ake su) mi telefonicky oznamili ze omylom namiesto Lee Cooperiek sa objednali dve Tapoutky ci to beriem... Nakolko dodacia lehota je 14 dni nechcel som dlhsie cakat bral som to. Ale ako citam dalsie recenzie nie je to prvy krat, ze sa miesaju veci, s tym by trebalo troska popracovat!! A v pripade ze nieco nesedi podla objednavky zakaznika, mohli by ste porozmyslat poslat nejaky kupon alebo zlavu napr.na dalsi nakup alebo nieco podobne.

• seriózny prístup . super

odporúčam

Vážený zákazník ,
    sme radi , že ste spokojný s našimi službami.
    hiPi.sk

• oplati sa ked potrebujete objednat mensi objem tovaru zo sportsdirect
    • oproti objednavke priamo cez sportsdirect jednoduchsia moznost vratenia tovaru

Vážený zákazník,
    Len pre úplnosť , SD je len jeden z niekoľkých našich dodávateľov a byť závislý len na ňom
    tak už dávno neexistujeme. Vďaka tomu , že kombinujeme dodávky od viacerých dodávateľov
    sme na Slovenskom trhu už viac ako 16 rokov a stále vieme našim zákazníkom ponúknuť kvalitný tovar za rozumné, často najnižšie ceny na Slovensku. V každom prípade Ďakujeme za pozitívnu recenziu a odporúčanie. Vážime si to .

• Vyhodne ceny
    • Rychle dorucenie
    • Ziadne

hiPi.sk

• Kvalitný tovar za prijateľnú cenu

Športové sandále Slazenger splnili moje očakávanie. Kvalitné za dobrú cenu. Komunikácia telefonicky bola príjemná a ústretová. Privítala by som kratšiu dodaciu dobu ako 2 týždne

Vážená pani Tatiana,
    sme radi , že ste spokojná tak s kvalitou dodaného tovaru , ako aj s našimi službami. Na skrátení doby
    dodania intenzívne pracujeme , no sú niektoré skutočnosti, ktoré my nedokážeme ovplyvniť.
    hiPi.sk

tovar som objednala prvy krat a bol mi doruceny

hiPi.sk

• výhodné ceny, rýchle dodanie tovaru

Vážený pán Marian ,

• Lacny tovar

Vážený pán DOMO ,

• prehľadná stránka
    • veľký výber

• Spolahlivy

• Prijemna komunikacia, informovali
    • Doprava

Poziadal som ich aby mi to dorucili do piatku, co stihli, velmi im dakujem a posluzil na lazovej stovke!

• Ok!

• Dlhšia dodacia doba.

S obchodom zatial nemám skusenost. Z tohoto obchodu objednávam prvý krát.

Vážený pán Slavomír,
    tiež sa čudujeme ,prečo sa tak Heuréka ponáhľa s posielaním dotazníkov, keď mi máme presne stanovenú dobu dodania na 7 až 9 pracovných dní. Vieme , že tá doba dodania je trochu dlhšia ,
    no má to svoje objektívne príčiny a súvislosti, ktoré tu nejdem rozvádzať. V každom prípade tovar
    Vám bol už odoslaný a dohodnutú dobu dodania sme dodržali. Ďakujeme za odporúčanie.
    hiPi.sk

• Som spokojný obchodom všetko ok

• všetko ok

• tovar zodpoveda cene
    • kvalitne produkty
    • nasiel som to co som hladal
    • prehlad stranok
    • kurierska sluzba
    • dodacia lehota je aka je a obchod na to upozornuje , takze je to ok
    • pri probleme obchod komunikuje

Bol to moj 2 nakup pri prvom nastal problem vo velkosti aj ked sme predajcu upozornili ze platene damske tenisky Dunlop maju ine cislovanie
    Terajsi nakup mal tiez mensiu vadu ked vas ide predajca presviedcat ze L je velkost XL a hadal by sa hadam az do teraz keby som to viac neriesil .
    Produkt vyhovuje az na to cislovanie a nedorozumenie .
    Samozrejme nieje problem produkt vratit ale vracat nebudem .
    Chcel by som len obchodu doporucit ked pri objendavke napisem nieco do poznamok aby na to reagovali to je asi vsetko , poznamka sluzi na to .

Vážený zákazník,
    Ďakujeme za pozitívnu recenziu a odporúčanie. Vážime si to . Nedorozumenia sa môžu stať,
    no dôležité je si ich odkonzultovať a stým my problém naozaj nemáme. Ešte raz Ďakujeme.
    hiPi.sk

• Kvalitný tovar, veľmi dobrá cena a možnosť výberu v prehľadných kategóriách

hiPi.sk

• Kvalitny tovar za super ceny, velky vyber, vsetky veci z objednavky boli dorucene.

Urcite to nebol moj posledny nakup. Stranka je prehladna, ceny su super a dodanie bez problemov. Vrelo odporucam!

Vážený zákazník,
    Ďakujeme za pozitívnu recenziu a odporúčanie. Vážime si to . Ako píšete, nebol to Váš posledný
    nákup. Budeme sa tešiť.
    hiPi.sk

• Mikinu mali len na 2 stránkach :)
    • Prišla v poriadku a podľa opisu, takže som spokojný

Vážený pán Erik,