• Individuálny prístup, promtná a jasná komunikacia, splnenie špecifických požiadaviek zákazníka.

Najlepšia cena spojená s kvalitným servisom pre zákazníka.

Vážený zákazník,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.
    Vážime si to.Sme veľmi radi, že všetko bolo podľa Vašich predstáv a v poriadku. Dúfame, že zostanete aj naďalej našim skvelým zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

• Promptne vybavene.

Vážený zákazník,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie rýchlosti.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom eshope spokojný.Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro

• Velmi promptne a ustretove vybavenie objednavky, profesionalny pristup majitela...nie je co vytknut. Tovar pred zaslanim na vasu adresu odfotia ... dokonca aj v zabalenom stave aby ste ho vedeli porovnat so stavom pri preberani...supeeer.

Vážený zákazník ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb , rýchlosti dodania,profesionality.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro.sk

• tovar v akcii za naozaj super cenu. Treba sledovať ;)
    • dobrá komunikácia.

Vážený zákazník ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb a komunikácie.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro.sk

• Najmenšia cena zo všetkých prehľadanych obchodov

Odporúčam

Vážená zákazníčka ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojná.Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro.sk

Výborná komunikácia, rýchle doručenie, predajca sa zaujíma či bol tovar doručený v poriadku a či je zákazník spokojný, vopred zašle fotodokumentáciu zásielky pre lepšiu predstavu.

Vážená zákazníčka,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb,komunikácie,rýchleho dodania a informovanosti o dodávke.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojná.Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro.sk

Rýchla spätná väzba, snaha poskytnúť zákazníkovi čo najpodrobnejšie informácie.

Vážená zákazníčka,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb,spätnej väzby,myslim že všetko bolo obojstranné.Vážime si to..Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro.sk

+ poslané foto zabaleného tovaru pred doručením
    - žiadne

• Perfektný prístup

• Komunikácia

• Výborná komunikácia, dostatok poskytnutých informácií
    • Profesionalita - vidieť dostatok skúseností
    • Rýchlosť doručenia
    • Dobré ceny a doprava zdarma

Nákup v obchode prebehol hladko, rýchlo a bez problémov. Komunikácia a predajcom bola výborná, všetky potrebné informácie som dostal ihneď. Výrobok bol starostlivo zabalený a odfotený pred expediciou. Bol som upozornený na kontrolu výrobku pri prevzatí, či vyzerá tak ako na zaslaných fotkách pri expedícii. Vidieť, že predajcovi naozaj záleží na spokojnosti zákazníka, čo sa pri veľkých eshopoch nedá vždy povedať. Určite odporúčam.

• Profesionálny prístup k zákazníkovi, mailová komunikácia vynikajúca (priebežné upozorňovanie o stave objednávky od objednania až po doručenie), fotodokumentácia odoslanej zásielky , rýchle vybavenie objednávky - objednané v sobotu, doručené v 3. pracovný deň.

Neviem zatiaľ o žiadnej nevýhode.

Veľká spokojnosť s predávajúcim.
    Dobrá komunikácia, ochota, rýchle dodanie.
    S robotom som veľmi spokojná. Veľmi užitočná pomôcka do kuchyne

• Takto si predstavujem zákaznícky servis! Skvelá komunikácia, bleskové vybavenie objednávky, podrobná informovanosť o priebehu vybavenia. Veľmi pekne ďakujem! :)

• ochota poradiť

• Rýchle vybavenie
    • Osobný prístup predajcu

Perfektný obchod. Mal som objednávku cez eshop - doručené promptne, predajca si to osobne overoval so mnou. Ako keby mi predával dobrý známy. Perfektné!

• Dobré ceny tovaru a super rýchle dodanie.

Vážený zákazník ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb a rýchlosti dodania.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro.sk

Objednala som si robot do kuchyne Kenwood chef XL titanium 8400s, cena bola velmi dobra za dany tovar nakolko nejde o lacnu zalezitost, dodanie rychle komunikacia perfektna tovar prisiel v poriadku a zatial nam sluzi k spokojnosti obchod odporucam.

Vážený zákazník,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie , doporučenie.

hhelektro.sk

Velmi dobra komunikacia a vyhodne ceny.

Vážený zákazník,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie komunikácie,myslime si,že bola obojstranná.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom eshope spokojný.Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro

• Velmi milý a velmi ochotný pán

Ak budem v budúcnosti nakupovať elektro, výlučne z HH elektro!

Vážený zákazník,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb .Ďakujeme za skvelú komunikáciu s Vami. Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom eshope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.