rychle dodanie, super cena

• Rýchle vybavenie objednávky! Spokojnosť !

• rychle dodanie
    • dobra komunikacia

• Výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednavky

• Spolahlivy, rychly
    • Ziadna

• Rýchlosť dodania, super zabalené, maximálna spokojnosť

Druhý deň od objednania ma kontaktoval predávajúci a poslal kuriérskej službe môj tovar, poslal mi dokonca fotky z balenia tovaru a zaujímal sa o stav doručenia od kuriéra. Odo mňa maximálna spokojnosť s obchodom.

• Bola som milo prekvapená, boli mi zaslamé aj fotografie zabaleného výrobku pred odoslaním.
    • Rýchle dodanie, bez problémov.

• Vybavené a doručené velmi rychlo bez poškodenia tovaru, skvelý prístup

• Milý a ústretový prístup

Vážená zákazníčka ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb a prístupu. Vážime si to.Nech sa páči aj na budúce.

• Rýchlosť
    • Informovanosť o každom kroku

Vážená zákazníčka ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb ,rýchlosti doručenia a informovanosti. Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojná.Nech sa páči aj na budúce.

• Veľmi príjemná komunikácia
    • Komunikovali a balík mi sami odfotili a poslali
    • Expresné doručenie
    • Žiadna určite ak budem potrebovať Elektro navštívim tento eshop

Vážená zákazníčka ,
    vďaka za Vaše hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb a expresného doručenia.Komunikácia bola obojstraná na skvelej úrovni.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojná.Nech sa páči aj na budúce.

• Komunikacia, doba dodania, ceny

Vážená zákazníčka ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb , komukácie,doby dodania a ceny.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojná.Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro.sk

• Seriózny prístup, maximálna ochota a ústretovosť.
    • Žiadna.

Vážená zákazníčka ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb ,ochoti a ústretovosti.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojná.Nech sa páči aj na budúce.

• Super pristup

Vážený zákazník ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb a prístupu.Komunikácia bola obojstraná na skvelej úrovni.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro.sk

Velmi dobra, korektna komunikacia, spokojnost na 100 percent.

Vážená zákazníčka ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb , komunikácie, spokojnosti..Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojná.Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro.sk

• Veľmi dobrá komunikácia a ochota zo strany majiteľa
    • Osobný prístup
    • Dobré ceny

Vyberali sme darček pre otca k narodeninám, a keďže jedna objendávka nám nevyšla, nakoniec sme objednávali tu na poslednú chvíľu (v stredu). Pán majiteľ bol taký ochotný, že zavolal a dohodol sa so mnou (aby sme balíček dostali do víkendu), že balíček predá pánovi, ktorý býval kúsok od nás a vo štvrtok sa u neho stavil, a my sme si to potom v piatok od neho vyzdvihli. Veľmi milý, ochotný, a veľmi osobný prístup!

Vážená zákazníčka,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich nadštandartných služieb.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom eshope spokojná.Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro

Ochota a ústretovosť predajcu, rýchle doručenie dobrá cena tovaru,...

Vážená zákazníčka ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb , komunikácie,ústretovosti a spokojnosti..Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojná.Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro.sk

Rýchla reakcia obchodu na môj dopyt

Vážená zákazníčka ,
    vďaka za Vaše hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb .Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom eshope veľmi spokojná.Nech sa páči aj na budúce.
    Prajeme veľa spokojnosti s komponentom od nás!

výborná komunikácia, ochota - spokojnosť

Vážený zákazník ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb , komukácie,spokojnosti.Komunikácia bola obojstraná na skvelej úrovni.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.

hhelektro.sk

Maximálna spokojnosť. Skvelý prístup nie len k zákazníkovi, ale aj k posielanemu tovaru. Promptné vybavenie a čerešnička -odfotený balik pred odovzdaním kuriérskej službe.

Vážený zákazníčka ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb a rýchlosti dodania a aj tej čerešničky.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojná.Nech sa páči aj na budúce.