• dobré ceny, rýchle dodanie

• Velmi rýchle dorucenie
    • Tovar velmi dobre zabalené
    • Presne ako napísané, tiez presne ten región hry ktorý zadaný na stránke
    • Dobrá webová stránka s velkým sortimentom

Velmi mily a ústretový na info linke.

• Gyors kiszállítás

• Rýchle odoslanie
    • Dobré zabalenie

• Pan zo zakaznickeho servisu bol velmi mily.
    • Dodacia lehota
    • Neochota firmy kontaktovat zakaznika , musite im volat vy prvy!
    • Tovar DOTERAZ nedorazil!

Odporucam kazdemu sa maximalne vyhnut tomuto obchodu a objednat si inde aj ked to bude stat o par eur viacej, oni vedia preco maju tak lacne ceny.

Hra ktoru som si objednaval mi doteraz nedorazila ( uz je tomu vyse 9 dni) sam mi ani obchod nedal nic vediet, musel som im ja volat a az potom sa vyhovorili na dovatela.

To ze vy mate problem s dodavatelom nie je problem zakaznika, ak neviete dodat hru v stanovenej lehote nemate ju mat ani na stranke v ponuke.

Absolutne neakceptovatelne, vdaka bohu ze som si zvolil iba dobierku na zaklade negativnych recenzii inych uzivatelov ktory ma varovali ze nieco asi nebude v poriadku, dufam ze tato recenzia pomoze aj inym ludom sa lepsie rozhodnut.

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

je nám líto, že jsme Vám nedokázali hru zajistit ihned - tento titul je celkově špatně dostupný a Vaši objednávku jste vytvořil v den vydání, kdy už jsme nemohli u dodavatele zajistit předobjednávkou více kusů na release day. S kolegou jste dvakrát telefonoval, kdy Vás informoval o stavu (dostupnosti) produktu a sdělil Vám, že i sám dodavatel čeká na doskladnění dalších kusů.

Celou dobu se pokoušíme sehnat více kusů této hry u všech nám dostupných dodavatelů, ale nikdo ji momentálně nemá skladem skrz nečekaně velký zájem. Není v našich silách pro to v tuto chvíli udělat více.

Výběr způsobu platby objednávky nemá žádný vliv na dostupnost a nedostupnost zboží.

V každé situaci se snažíme dospět k takovému výsledku, aby byl zákazník spokojený a všechny negativní recenze řešíme individuálně s každým zákazníkem + probíráme s kolegy.

Omlouváme se za tuto situaci a děkujeme za pochopení.

• Skutočne veľmi rýchle doručenie. V pondelok objednane v stredu doručené SK

• super rýchle dodanie

• Neodporúčam!!!
    • Klamlivy popis o hrach !
    • Posielaju uplne ine hry ako si objednate !!!
    • Zbytočné poštovne a vypisovanie a vracanie hier späť predajcovi ?
    • Aj po upozorneni v objednavke vam zaslu ine hry ako ste si objednali ..uplna ignoracia predajcov ...vysmech kupujucim !!!
    • Uz nikdy viac som zvedava ci mi vratia peniaze !!!

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

za tuto situaci se velice omlouváme, skutečně nastala chyba z naší strany. Kolegy z expedice jsme poučili, aby k takovýmto nepříjemnostem již nedocházelo.

Problém jsme s Vámi ihned začali řešit a vrátili jsme Vám peníze. Celá situace se na obou stranách vyřešila v klidu.
    Ještě jednou se omlouváme za nastalé potíže a děkujeme za Vaší trpělivost při řešení situace.

• najlepšie ceny
    • expresné dodanie

• Rychlost

• Fajn ceny, tovar podľa popisu, ochotný a milý zamestnanci po telefóne.

Nevedia dodať tovar do 48 hodín ale majú to aj na stránke napísané, čas a dodaciu dobu dodávateľa.

Som spokojna

Dlhá dodacia doba

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

mrzí nás, že jste s Vaší objednávkou nebyla spokojená. Jeden produkt ve Vaší objednávce (uskutečněné o víkendu) měl uvedený termín dodání od dodavatele k nám 7 pracovních dní. Objednávku jsme expedovali 8. pracovní den, za zdržení se omlouváme.

• Rýchlosť dodania
    • Obrovský výber
    • Výhodné ceny

• Obdržal som len prázdnu obaklu bez tovaru s reklamným letákov a vysielajú.

Nie je čo dodať, keď nie je tovar.

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

zakoupil jste od nás hru, která je na stránkách viditelně označená jako "Voucher - kód ke stažení" - takový produkt nechodí jako fyzický předmět / disk, ale jako kód (emailem nebo jako dárkový voucher na papíře), který zadáte na stránkách služby Steam a hra se Vám stáhne do PC.

Kód i návod na to, jak ho aktivovat, jsme Vám nejednou poslali i na email po tom, co nám zde od Vás přistála negativní recenze a zeptali jsme se, jestli s Vaší objednávkou nastal nějaký problém.

• elektronická licencia
    • musíte po pár dňoch vypĺňať takýto dotazník, aby sa odpoveď zobrazila na hodnotiacom portále a budú Vás bombardovať aj po tom...ako vždy

je vtipné sa pýtať na kvalitu doručenia, keďže to bola elektronická licencia

• Rýchlosť vybavenia

• doručenie na čas