Zakupil som si hru settlers 2 veni, vidi, vici, aby som mohol hrat multiplayer. Po zadani reedemcodu sa mi stiahla hra settlers gold edition, ktora multiplayer nepodporuje. Na podpore mi povedali, ze je to v poriadku a chyba musi byt na hracskej platforme. Na hracskej platforme mi odpisali, ze musim kontaktovat predajcu. Takze multiplayer sa stale nehram.

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

mrzí nás, že s Vaší objednávkou nastal problém. O této situaci se dozvídáme až z této recenze - při jakémkoliv problému nám stačí napsat/zavolat a rádi Vám pomůžeme dojít ke kladnému řešení :) V tomto případě došlo k chybě ze strany dodavatele, který má v datech napárovaný špatný produkt.

Produkt jsme z nabídky odstranili.
    Děkujeme a omlouváme se za nastalé komplikace

S pozdravem
    Herní-svět

Obchod môžem jedine odporučiť. Dodanie bolo ešte skôr ako bolo predpokladané. Určite nakúpim znova

Veľmi dobré skúsenosti

• Konečne konzola zo super RPG hrou. Asi jediny obchod na slovensku to ponúka.
    • Spokojny

• rýchlosť doručenia

• Ceny
    • Rychlost dodania
    • Komunikacia
    • Ziadna

Mozem len odporucit

• Tovar bol expedovaný takmer okamžite, obchod určite odporúčam...

• Výborná kombinácia
    • Výhodné ceny
    • Veľký výber

Veľmi dobré skúsenosti

Spokojnosť

• Hrozny jednání
    • Už nikdy tento obchod

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

mrzí nás, že jste s nákupem u nás nebyla spokojená. Neevidujeme od Vás v komunikaci žádné zprávy, a tak nevíme, kde nastal problém. Na náš email jsme neobdrželi odpověď.

S pozdravem
    Herní-svět

• Rýchlosť

• Dobrá komunikácia s obchodom
    • Prehľadnosť eshopu
    • K dispozícii telefónna linka

• Veľmi dobre ceny a rýchlosť dodania ako aj komunikácia.

• Obrovský výber hier, ktoré sú inde nedostupné
    • Skvelé ceny

• Rýchlosť, spoľahlivosť

Spokojnosť po všetkej stránke

• Prijateľné ceny, rýchle vybavenie.

S obchodom som bol spokojný.

Nevýhoda ine dávajú na net a ine posielajú. Velká nepokojnosť!!!!!!!!

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

je nám to velice líto, ale Vaše recenze je opravdu lživá a zavádějící a nás tím poškozuje !
    Vysvětlení pro ostatní zákazníky :
    Paní si objednala hru na Nintendo Switch. Kompletní informace o tom, co si objednala, včetně názvu, obrázku, platformy, ceny a tak dále obdržela na email, tudíž se veškeré informace dali ověřit.
    Jenomže paní chtěla tuto hru na počítač.
    Paní tedy před několika dny volala a bylo jí řečeno, že se nic neděje, že se nic závažného nestalo a hru ať vrátí, klidně na naše náklady a vyměníme ji, že v tom není problém, že splést se může každý, vždyť o nic nejde. A když kolega vysvětloval jak hru vrátit, paní telefon zavěsila. A dál se nic nedělo.
    A teď - negativní recenze, tak paní voláme znovu a paní po představení, že jsme herní svět, telefon opět zavěsila.
    Takže paní si objednala hru na Nintendo Switch, chtěla ji na počítač, nezkontrolovala si co vlastně objednala, nebo si myslela, že je to na počítač a je to naše vina.
    Bohužel.....ani i při naší snaze tento omyl zákazníka dořešit, se to nejspíše nepodaří.
    Pokud v tom není někdo zběhlý, nebo nerozumí uvedeným platformám, jako je například Swich, nebo PC, nebo PS4 či PS5, klidně se na nás obraťte, máme zde pro komunikaci několik telefonních čísel a email. Rádi poradíme
    Děkujeme za pochopení
    Hernysvet.sk