výhodu

Expresne dodanie, vecer objednane na druhy den dodane.

Dobrý obchod

Objednávam u Vás často a som so všetkým spokojná ďakujem

S obchodom som spokojná. Ponúka množstvo zaujímavých produktov. Ako malé mínus hodnotím to, že netešpektoval moju poznámku o dodacej dobe, nakoľko som bola mimo bydliska. Napriek tomu hodlám nakupovať ďalšie výrobky.

Sookojnost

• Veľmi spokojný s obsluhou a rihlost pri dodaní objednávku.

• Rýchle dodanie, bohatá ponuka
    • Žiadna

Páči sa mi vaša promtnost. Výrobky sú super!

• Zlá komunikácia

Tovar som uhradil a zatiaľ mi neprišla zásielka. Po vyše týždni mi poslali odpoveď bez odôvodnenia, že rušia moju objednávku. Totálne nezodpovedný prístup k zákazníkovi!

Reakcia obchodu Herbatica

Dobrý deň, na zaplatenie objednávky ste žiadali vygenerovať nový link k online platbe. Tento link sme Vám hneď poslali a zároveň upozornili, že v takomto prípade je potrebné aby ste nám po zaplatení dali spätne info mailom, pretože je nevyhnutné aby sme objednávku s platbou my ručne spárovali. V opačnom prípade sa totižto obj. automaticky stornuje. Keďže sme od Vás spätnú väzbu nedostali, tak sa obj. nespárovala s Vašou platbou a tým pádom sa automaticky stornovala. Ak si objednávku naďalej prajete, tak Vám ju samozrejme bez problémov pošleme, ak nie, tak Vám budú vrátené financie.
    S pozdravom,
    Herbatica

výhodu

Výrobky pomáhajú, som spokojná

• Spolahlivy
    • Korektny

Rýcle doručenie, spokojnosť

• výborná ponuka, rýchle, spoľahlivé doručenie

Spokojnost

• Flexibilita.

Kvalitné výrobky krému

• zatiaľ je všetko ok
    • dobrá kvalita výrobkov
    • spokojnosť s účinkom r.medic.

Zatiaľ je všetko v obchode Herbatica ok .Tovar je kvalitný dobre a dokladne zabalený dodávka tovaru je rýchlá .Jediné mínus je stúpajúca cena výrobkov ktoré kupujem opakovane po určitom čase ale čo už taká je doba.