• velmi rychlé doručení, precizní zabalení

Reakcia obchodu Helveti.sk

Moc Vám děkujeme za čas, který jste si našla pro ohodnocení našeho obchodu. Velmi nás těší, že jste s námi byla spokojená a doufáme, že vybrané hodinky splnily a snad i předčily očekávání. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě kdykoliv k dispozici.

• Rychlost doručení

Dobrý den, Petře,

moc děkujeme za provedený nákup i čas, který jste si našel pro naše ohodnocení. Jsme rádi, že jste byl s vyřízením své objednávky spokojený a přejeme, ať Vám nové hodinky dobře a dlouho slouží.

Rychlé doručení

Reakcia obchodu Helveti.sk

Děkujeme Vám za poskytnutí zpětné vazby. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený s rychlostí dodání vybraného zboží. Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá, proto budeme rádi, pokud nám dáte vědět, co můžeme zlepšit, abychom od Vás při případném příštím nákupu obdrželi celých 5 hvězdiček :)
    Ještě jednou děkujeme a přejeme, ať Vám vybrané hodinky dělají pouze radost.

super

Dobrý den, Mirku,

děkujeme Vám za provedený nákup, jsme rádi, že jste s námi byl spokojený.

• Prikladna komunikace
    • Ochota s jakou jsem se uz dlouho u obchodu nesektal

Reakcia obchodu Helveti.sk

Rádi bychom Vám poděkovali za čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho eshopu. Velmi si vážíme toho, jak nás vnímáte a i do budoucna uděláme maximum pro to, abychom Vás nezklamali. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě kdykoliv k dispozici.

vše šlo jak po másle.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Děkujeme za udělené doporučení, máme radost, že celý objednávkový proces proběhl k Vaší spokojenosti.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Vysli se vsim vstric :)

Reakcia obchodu Helveti.sk

moc děkujeme za Vaše doporučení. Pokud je to alespoň trochu možné, snažíme se zákazníkům vždy pomoci :)

Dobrá komunikace, rychlé odeslání

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za provedený nákup a udělení 5 hvězdiček. Jsme rádi, že jste s námi byl spokojený.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Obchod upravili pasek primo na moji ruku, takze pri dodani jsem rovnou mohl zacit nosit.
    • Darek k nakupu - pouzdro, malickost, ale potesi
    • Rychle dodano
    • Uz se pomalu divam po dalsich hodinkach

Dobrý den, Pavle,

děkujeme Vám za udělené doporučení, moc nás těší, že jste s námi byl spokojený. Úprava náramku před odesláním, známe-li obvod ruky, je z našeho pohledu maličkost, která však zákazníkům může ušetřit cestu do hodinářství v místě jejich bydliště :)
    Budeme rádi, pokud se i v budoucnu při výběru nových hodinek obrátíte na nás, v případě potřeby Vám rádi s výběrem pomůžeme, případně zodpovíme jakékoliv dotazy.
    Přejeme, ať Vám nové hodinky přináší pouze radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Perfektní komunikace i rychlé doručení. Doporučuji

Reakcia obchodu Helveti.sk

moc Vám děkujeme za čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste s námi byl spokojený a doufáme, že vybrané hodinky splnily očekávání. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě kdykoliv k dispozici.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Svižná doprava, rychlá podpora. Produkt dorazil v pořádku.

Dobrý den, Kristýno,

děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček a doporučení, jsme moc rádi, že jste byla s naším přístupem a rychlostí vyhotovení své objednávky spokojená. Přejeme mnoho radosti z nových hodinek.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• rychlé a spolehlivé dodání zboží

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za provedený nákup a doporučení, jsme rádi, že jste byl s rychlostí dodání hodinek spokojený.

• 5 letá záruka na hodinky řady Gshock značky Casio
    • Rok pojištění jako darek
    • Dárek k nakupu
    • Pidi čokoladka jako milá pozornost
    • O malinko vyšší cena než v jiných e-shopech, ale kompenzace je zase ta záruka. Jinde byla pouze 2 letá a zbylé 3 roky se musely připlatit a nebo nebyla ta možnost vůbec

Reakcia obchodu Helveti.sk

moc Vám děkujeme, že jste si pro nákup nových hodinek vybrala náš obchod, z Vaší zprávy víme, co tomu předcházelo, a o to více si toho vážíme, podobně jako Vašich slov, která pro nás mnoho znamenají a motivují nás dělat naši práci co možná nejlépe a hledat další prostor pro zlepšení. Všem značkám z naší nabídky stoprocentně věříme, proto prodlouženou záruku nabízíme na všechny klasické hodinky. Na G-Shocky nebude prodloužené záruky určitě třeba, protože tato řada je pověstná svou vysokou spolehlivostí a odolností.
    Přejeme, aby vybrané hodinky přinesly radost a skvěle sloužily :)
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Příjemná obsluha, velký výběr a příznivé ceny

Dobrý den, Kateřino,

moc Vám děkujeme za Vaše slova i provedený nákup. Těší nás, že jste s námi byla spokojená a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami.

• Kvalitní zpracování
    • Funkční

Dobrý den, pane Kratino,

děkujeme Vám za nákup a udělení 5 hvězdiček. Jsme rádi, že jste s objednaným zbožím spokojený.

• Velký výběr

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za udělené doporučení, jsme moc rádi, že jste byl s naší nabídkou i vyřízením objednávky spokojený.

Přehlednost, rychlé zaslání

Dobrý den, paní Šindelářová,

děkujeme Vám za udělené doporučení, na co možná nejrychlejším vyřízení objednávky a bezpečném zabalení zboží při přepravě si zakládáme, jsme proto moc rádi, že jste s námi byla také v těchto ohledech spokojená. Doufáme, že vybrané hodinky přinesly radost.

• Rychlost
    • Komunikace
    • Záruka navíc
    • Pojištění na blbost v ceně
    • Výběr

Neskutečný obchod, ochota, záruka navíc. Letos jsme objednali troje hodinky a jsme maximálně spokojeni. Dik

Dobrý den, pane Jícho,

moc děkujeme za Vaše slova, velmi si jich vážíme, stejně jako Vašeho opakovaného nákupu. I do budoucna uděláme maximum pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě kdykoliv k dispozici. Doufáme, že hodinky přinesly radost a splnily očekávání.

• Perfektní služby i přístup
    • Pestrá nabídka a dobré ceny
    • Nakupuji opakovaně

Velmi příjemný obchod, dlouhá záruka, pojištění na rok k tomu.. Rychlé doručení i komunikace. Tak by to melo vypadat.
    Rad si občas přečtu i kvalitní recenzi na jejich blogu

Dobrý den, Adame,

moc Vám děkujeme za další provedený nákup, vážíme si toho, že jste si vybral hodinky opět právě u nás. Moc nás těší, že jste s námi spokojený a jste také čtenářem našeho blogu :) Přejeme, ať Vám nové hodinky skvěle slouží!

• spokojen

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček, jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený.