ok

• Rýchle zaslanie, dobrá cena

• Nižšia cena
    • Nedôveryhodný popis produktu

Kúpil som Samsung A54 "nový stav" a hneď pri rozbalovaní som začal byť skeptický nakoľko samotný smartfón nebol v originálnej fólii, potom som zistil keď som našiel v nastaveniach aplikáciu Telekomu že mobil je od operátora. Ja s tým nemám najmenší problém lebo okrem tej skrytej appky v nastaveniach neviete vôbec že ide o mobil od operátora. Problém ale mám keď niekto nie je úprimný a transparentný o danom produkte ktorý predáva. Mobil by mal mať správne označenie že je od operátora a tiež presný popis ako sa mobil od operátora odlišuje od klasického. Z môjho pohľadu je tento ich spôsob označenia neprofesionálny a zavádzajúci!

• Komunikácia s klientom TOP.

Promptné služby

• výborné ceny
    • bezproblémová komunikácia

• rýchle dodanie tovaru

• Vyhodne ceny

Zaslali mi použitý poškodený telefón s prelepenou páskou. Keď som to reklamovala, tak mi napísali, že môžem odstúpiť od zmluvy, čo som aj urobila. Peniaze mi však v zákonnej lehote doteraz nevrátili. Keď som sa dopytovala, čo je s tým, tak napísali, či som si vedomá, že som podľa nich tovar nevrátila do 14 dní od doručenia. Upozornila som ich na správne znenie zákona, že tovar treba vrátiť do 14 dní od odstúpenia od zmluvy. Zase žiadna odozva a žiadne peniaze. Správajú sa ako mŕtvy chrobák. Zrejme si myslia, že im nechám peniaze ako dar. Sú to podvodníci neznalí zákona. Nerozumiem, ako môžu v dnešnej dobe prežiť pri takej konkurencii. Podávam na nich žalobu aj podnet na SOI. Vyzývam všetkých, ktorí majú podobnú skúsenosť, aby to tiež urobili, nech im dajú exemplárnu pokutu. Na Slovensku takýchto "podnikatelíkov" naozaj nepotrebujeme!

Reakcia obchodu HDmobil

Dobrý deň, po zaslaní fotiek sme vám navrhli 2 riešenie. 1.: Vrátiť zariadenie do 14 dní bez udania dôvodu. 2.: Zľavu na tovar. Do dnešného dňa ste na mail ani neodpísali tak sme vám písali znova ale ani na 2 mail ste neodpísali.

Zrejme to zariadenie nemalo žiaden problém len ste potrebovali poškodiť obchodu negatívnou recenziou.

Ďakujeme a prajeme pekný deň

• cena, rýchlosť dodania tovaru
    • nemám

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky
    • Výhodné ceny
    • Doprava zdarma

• balenie
    • veľmi rýchle dodanie

telefón je nebrandovaný, international verzia, parametre sedeli podľa popisu;
    stav 100%, nerozbalený; top stav.

• Rychlost

Rychle vybavenie a dorucenie

Rychle vybavenie a dorucenie

• Super ceny
    • Skvelá komunikácia
    • Rýchle dodanie zdarma

Veľmi rýchlo prijali objednávku a hneď odoslali

Tovar som objednala 4.8.2023, hneď som uhradila objednávku a v pondelok ráno som mala zásielku doma. Som veľmi spokojná s expresným doručením.

• Všetko prebehlo hladko

Nemám nič čo by som mohol vytknúť. Snáď len chýbajúcu informáciu v E-shop e, že batérie nie sú priložené.

• Naozaj skvelá cena za čisto nový telefón.
    • A navyše som dostal originálne púzdro ako darček.
    • Trošku obtiaznejsia komunikácia ale chápem že toho majú asi veľa. Inak naozaj spokojnosť

• Ceny
    • Chýbala mi tu informácia že je mobil od SK operátora

Kupoval som mobil Samsung A53 5G, no bol to model brandovaný od operátora (predinštalované aplikácie), o čom nebola na stránke produktu uvedená žiadna informácia. Myslím si, že táto informácia je celkom podstaná aby bola uvedená.
    Inak nemám žiadne výčitky.