Zlá. Komunikácia... Tovar ešte stále nemám...
    Nexaju sa vrátiť peniaze... Nieje možnosť stornovať
    Veľmi zlá skúsenosť

• 14 dní trvalo doručenie
    • poslali nesprávny tovar

Veľmi dlhá doba doručenia a nesprávny tovar (iné tričko). Neodporúčam.

• Veľmi dlhá doba dodania
    • Slabá spätná väzba, vlastne ziadna

Reakcia obchodu Haxito.sk

Dobrý deň prajem,

Vaša objednávka bola rýchlo vybavená a odoslaná informovali sme Vás aj e-mailom žiaľ kuriéri majú toho pred Vianoce viacej tak je dlhksie dodanie aj kvôli situácii aká je začo sa ospravedlňujeme keď ste volali poskytli číslo balíka každopádne budeme sa snažiť zlepšovať naše služby

S pozdravom Haxito Tím

• Bola som veľmi spokojná, rúška sú nádherné, kvalitné, dodanie bolo neskutočne rýchle, a ako bonus mi obchod omylom doručil dvakrát ten istý balík, pričom po telefonickom rozhovore mi povedali, aby som ho nevracala, ale že si ich mám nechať ako vianočný darček, a ako plus, veľmi milý pán na telefóne. Ďakujem

• Nákup priamo do domu.

Maximálna spokojnosť s vybavením objednávky aj s dodaným tovarom.

• krásny produkt
    • dá sa aj špeciálne mená/slová vyrobiť na rúško

Doručenie 6 dní aj s víkendom - lebo som menila adresu, takže super. Cez kuriérsku appku mi to ale nešlo, musela som telefonicky s kuriérom dohodnúť 2x.

• Nikdy si nic nekupujte z tohto obchodu. 2 mesiace dozadu som si objednala tricko, ktore mi ani po mesiaci neprislo,po dohode cakam uz tri tyzdne na vratenie penazi.. , ked zavolate, vypocujete si len prazdne sluby ..katastofa :-(

Dlhá dodacia doba

• Žiadna
    • Žiadna informácia o prijatí objednávky
    • žiadna komunikácia

Neodporúčam, údajne im nefunguje objednávkový systém.

Žiadna odpoveď na email, po telefonickom rozhovore mi bolo povedané, že tovar posielajú, a, stále nič

• absolútne iné rozmery tričiek ako uvádzajú na stránke

Nedoporucuji!!! Od objednavky uplynulo 14 dni, triko stale nedorazilo, na emaily nereaguji, telefon nezvedaji. Zadny potvrzujici email o vytvorene objednavce.

Tovar neprisiel a eshop komunikuje len cez telefon. Neodpoveda ani na emaily

stranka nefunguje tak,ako by mala,neposiela spatne vyrozumenie o objednavke na mail.az po telefonickej urgencii bol problem vyrieseny...toto by bolo treba dat do poriadku,tovar je sice ok,ale znizuju taketo veci kredit e-shopu.

Otrasná komunikácia. Na linke mi to dvihli na tretí krát, keď som sa opýtala, kde je moja zásielka, nakoľko som už týždeň čakala, povedali mi, že keď to súrne potrebujem, tak mi to teda zajtra odošlú.... Pardon??? Dodacia lehota 2 týždne, aj keď som si to objednala kuriérom a malo to prísť do 3 dní. Už v živote túto stránku nevyužijem a nikomu neodporúčam.

• Namiesto trička vo veľkosti XL mi bolo doručené vo veľkosti XXL.

• Velky vyber tovaru

Nedorucenie emailov - resp. neskor ako okamzite

• Zboží přišlo druhý den,takže rychlost dodání,vše OK,mohu jen doporučit!

Dodání objednaného zboží do dvou dnů bez problémů.
    Doporučuji.