• Tovar som objednal pred 10 dňami... do dnešného dňa mi nedorazil a neviem či vôbec bude..

Reakcia obchodu hamletovygumy

Dobry den ja psal meil jednalo se o poslední kus pneu starsi dot viz nazev . A ze se pneu prodala nestihla se smazat a vy jste ji objednal. A další odpověď uz od vas neprisla. Takze chyba není u nas. Hamletovygumy.

• Cena vyborna
    • Komunikacia postacujuca
    • Expresne dorucenie
    • Velky vyber
    • Dorucenie mimo Slovenskej posty ktora extremne predrazuje dopravu z CR na SK, to hodnotim vysokopozitivne
    • Nevyhody som nenasiel.

Tovar nedodaný, zo strany obchodu žiadna informácia o stave objednávky a dôvode nedodania tovaru

Reakcia obchodu hamletovygumy

Do není pravda odpovidal jsem ze pneu je doprodej a před vama si někdo objednal poslední kus. Staci cist meily.Psad

velká spokojnost

• Tovar v poriatku
    • Dlhá čakacia doba

Reakcia obchodu hamletovygumy

Dobry den byl jsem svama ve spojeni a za poniceni zasilky přepravcem tozhodne nase firma nemůže. Jinak staci cist na webu ze doprava SK trva 2-5dni a kor ted před vanoci vse trva dele.

• Daný rozmer pneu a výrobcu, ktoré som potreboval mali v ponuke ako jedna z málo firiem. Dobrá cena za pneu a dopravu

• Žiadna komunikacia okrem jedneho emailu o potvrdeni objednavky

Reakcia obchodu hamletovygumy

Dobry den prislo vam potvrzeni a ja napsal 19.6 ze zboží bude v pondělí poslano. Takze nevim kde je problém ja komunikoval. Nebo to chcete psat každý den ze bude poslano v pondělí nebo co si prectavujete za adekvatni.

• prisla mi 4 a 5 rocna pneumatika

Dobry den pane Patrik Valent
    1x Když objednavate musite poradne cist JASNE JE V NAZVU NAPSANY DOT
    Neznalost neomlouva!!! Když umite poznat stari pneu vite co znamena DOT.
    Jinak je to uvedeno i na strankach https://www.hamletovygumy.cz/jak-zjistit-datum-vyroby-pneumatiky-m39/

2x MTZ IP90419009 - Metzeler ME 880 MBS DOT1015 170/80 B15 M/C 77H TL zadní
    3x MTZ IP90407009 - Metzeler ME 880 Marathon F DOT14 100/90 -19 M/C 57H TL přední
    4 Timto je znasi strany vse v poradku chyba jednoznacne na strane zákazníka.

Timto zadam Heureku o nepocitani tak malého hodnoceni.

• Odporúčam, určite využijem aj v buducnosti

• Nízka cena
  • Vulgárna recenzia bola vymazaná.

• Komunikácia

Reakcia obchodu hamletovygumy

Dobry den Na novejch strankach se pracuje Takze se vyladuje aby Slovaci nevideli a neohli nakoupit. Autobaterie .
    Kdyz vam pisu ze autobaterie na Slovensko neposilame Protoze maji kyselinu.Tak nevim co vic psat. Netusim jak lepe to napsat.

• Veľký výber tovaru

• Rýchlosť jednania a doručenia

Veľká spokojnosť

• najlacnesie pneu
    • ziadne

odporucam

Zrusenie objednavky na tovar ktory mali podla webu skladom bez udania dovodu ....

Reakcia obchodu hamletovygumy

Dobry den zbozi neni skladem u nas ale u dodavatele a jestli se objedna tak se muze stat ze byl nekdo rychlejsi.Za to ja nemuzu data se aktualizuju kazde 2hodiny.Hamlet

• Ochota a prístup.
    • Dlhšia dodacia lehota

Odporúčam.

• dobrá kvalita za dobrú cenu
    • zatiaľ nepoznám

jednoznačne odporúčam

• Katastrofa..

• Flexibilita
    • Nemá

Odporúčam , maximálna spokojnosť.