• BIO Minirga prášok 2x prišli plesnivé obe balenia.Inak všetko OK

Darček, vzorka bola 3x ta istá mohla by byť väčšia variabilita

• Spolahlivost, kvalita!

Vynikajúca lokalita

Úplná spokojnosť. Tovar prišiel v poriadku vo výbornej kvalite. Odporúčam všetkým..

• - rýchlosť
    • - kvalita
    • - komunikácia
    • - spoľahlivosť

• Vždy som spokojná
    • Tovar je kvalitný, doručenie rýchle, bezproblémové
    • Ceny sú nízke

• rychle dodanie
    • dostupnost tovaru
    • komunikacia
    • logika fungovania shopu
    • balenie

Dostal som do SMS zlavovy kod. Vsak to zvyknu posielat. Teraz to vyslo tak, ze po tyzdni som potreboval objednat si nejake veci, tak som chcel kupon vyuzit. Po zadani kuponu v kosiku znizili celkovu sumu, ale pri platbe cez GooglePay uz chceli "stiahnut" celu sumu bez tej zlavy.
    Objednavku som samozrejme nedokoncil, reklamoval som to. Na mail reagovali po vyse dna. Zaskocilo ma, ze nie je jedno v ktorom kroku zadam zlavovy kod. Preco? Vsak je tam ta moznost, preco by som to nemohol zadavat hocikde, kde to umoznuju?
    Som zvedavy kolko ludi si to nevsimlo a spokojne si objednali akoze so zlavou. Lebo tato chyba urcite sa netykala len mna.
    Pri doruceni roh kartonu bol cely roztrhnuty, bolo pekne vidno co vsetko sa vo vnutri nachadza. Cez obrovsku dieru rukou sa dalo prekontrolovat cely obsah. Nastastie nic z kartonu nevypadlo a ani nic vo vnutri nebolo zlomene. Preto som balik prevzal. Inak by som to odmietol. Ten karton na tu vahu bol prilis tenky. Som to uz ani nereklamoval, aj tak nestihaju odpovedat ani na vaznejsie problemy.

Trošku som bojovala s nastavením účtu (iná dodacia adresa a iná fakturačná adresa) , ale po kontaktovaní zákazníckej podpory sme všetko vyriešili k mojej spokojnosti.

• rýchlosť

• Super rýchle dodanie

• Všetko OK

Výborné

Som veľmi spokojná s obchodom ,aj s výrobkami ,aj s prístupom ,aj donáškou.

Rychle dodanie, dobra komunikácia.

• k nákupu pribalené vzorky

rýchle dodanie

Super a rýchle dodanie...

• Extremne rychle dorucenie