• Rychlosť dodania
    • Informacia o doručeni od kuriera
    • Nizka cena
    • Pneumatiky z čerstvej vyroby
    • Pekne zabalene po paroch

Reakcia obchodu Gumy.eu

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu recenziu! Sme veľmi radi, že ste si vybrali práve nás! Na Váš nákup sa budeme tešiť aj nabudúce! V prípade otázok, kontroly pneumatík či servisu nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás

• Obchod bol promptný a bez problémov.

Bez pripomienok, spokojnosť.

• dobré ceny

Reakcia obchodu Gumy.eu

Dodržané všetko čo bolo sľubované. Dodanie do 24 h., rok výroby pneumatík (DOT 22), a v poslednom rade aj samotná cena.

• Lacny
    • Rychly
    • Trochu horsi prehlad webu

• Doručenie na druhý den

Reakcia obchodu Gumy.eu

• Veľmi dobrá komunikácia. Objednávka vybavená podľa dohody.

• Rychle dorucenie

Reakcia obchodu Gumy.eu

Dobrá komunikácia ,ochota ,rýchle dodanie ,dobrá cena ..

• Rýchly obchod a dodanie

Výhodu

Reakcia obchodu Gumy.eu

rychle dodanie, dobra cena , gumy paradne, dakujem

spokojnosť

• Dobre ceny
    • Moznost osobneho odberu v Ba
    • Rychlost dodania
    • Par mesiacov stare gumy

Pneu objednane v nedelu vecer a vo stvrtok rano uz na sklade v Ba k vyzdvihnuti.
    Cena velmi dobra, rychlost dodania super a osobny odber v Ba bez poplatku.
    Absolutne top !
    A pneu ? Cerstvo "upecene".
    Vyrobene 8 tyzden -2022 ... zakupene 23 tyzden 2022
    Cerstvejsie to uz ani nejde.

Este raz Dakujem.

• promptne vybavenie

Reakcia obchodu Gumy.eu

Ochotný personál, odpovedajú na maily, dobrý výber a cena = spokojnosť.

Dobry pomer cena kvalita

• jednoduchý a prehľadný web, rýchla odozva a dodanie tovaru do 24 hodín

Reakcia obchodu Gumy.eu

Zatiaľ som mala príležitosť tieto pneumatiky vyskúšať iba na suchej ceste, kde sedia perfektne ako papučky :) Jedinou nevýhodou, ktorú som postrehla je, že na niektorých cestách pri vyšších rýchlostiach (130km/h) sa mi trasie volant, čo je trošku nepríjemné. Možno pri ich výrobe nepočítali so slovenskými cestami :)