• žiadna komunikacia

Reakcia obchodu gumove-rohoze.sk

Objednali ste si tovar, ktorý Vám jasne červeným písmom ukazuje: "Dostupnosť: Nie je skladom" Po naskladnení produktu Vás budeme informovať. Tovar sa bude doskladňovať približne koncom januára.

V prípade, že ste potrebovali viac info ohľadom termínu dodania, stačilo sa informovať kľudne emailom/ telefonicky.

Gumove-rohoze.sk

• Zla komunikácia tovar zatiaľ nič

Reakcia obchodu gumove-rohoze.sk

Telefonicky sme s Vami komunikovali, že výrobca otvára sklady až od 8.1. a v priebehu 4 pracovných dní prebehne aj expedícia Vašich deflektorov.

gumove-rohoze.sk

• Tovar objednaný pred 6 dňami, tovar bol na sklade od SVK výrobcu, zatiaľ žiadna informácia kedy by mal byť tovar doručený, 2x napísaný email s otázkou na info, žiadna odpoveď, takže komunikácia 0 bodov. S čínskymi obchodníkmi sa lepšie komunikuje aj nakupuje. Keby som neplatil vopred, objednávku by som už určite zrušil a uprednostnil iného predajcu. Ja len dúfam, že objednávka bude doručená v rozumnom termíne a nebudem sa musieť naťahovať s vrátením peňazí.

Dobry den,
    Ako sme Vam pisali, bohuzial meska nam tovar s autoplachtami.
    Kedze Vam tovar ponahlal, hned Vam aj bola vratena platba na platobnu kartu.

gumove-rohoze.sk