korektny pristup,telefonicke upozornenie pokial je problem s tovarom ,rychle dorucenie

• Dostanem tu tovar, ktorý v inom obchode nie je.

• Cena + prehladny web
    • Ponukany tovar nemaju, a nie len skladom.

• tovar dodali nacas a v poriadku

s objednavkou nebol ziaden problem

Ďakujeme.

• Dostanete si niečo iné než si objednáte
    • Z troch vecí ktorých som si objednal 2 boli vypredané, no na shope bolo označené "skladom".
    • Po objednaní trvalo 3 dní kým tovar odovzdal kuriérskej spoločnosti.

Treba tam zavolať a overiť si či fakt majú tovar na sklade.

• - najnizsia cena
    • - rychla doprava
    • - web stranka - funguje ok, ale je skareda
    • - po objednavke pride iba zakladne info

lacne, rychle, bez problemov - odporucam

• Nekomunikují,maily se vrací jako nedoručené,neuvádí telefonní kontakt.

Jsem zklamaný, na zboží jsem se těšil. Určitě nedoporučuji!

Dobrý Deň,
    vážený pán Tomáš P. reagujeme na Vašu recenziu, sme zarazený Vašou recenziou. Tak za prvé ste vôbec nevytvoril objednávku, nemáme ju vôbec v systéme zaradenú. Že neuvádzame tel. kontakt to je čo za nezmysel veď ho máte na našej stránke pod tabuľkou kontakty, treba čítať. Vôbec ste nás nekontaktoval ani telefonicky ani emailom.Takže nevieme čo klamete a zavádzate ostatných zákazníkov. S pozdravom GuDu šport Nutrition.

• Cena vyrobku
    • Neviem

Odporucam, dobra komunikacia a ceny

Ďakujeme.

• Zlé informácie zákazníkom

Reakcia obchodu www.gudusport.sk

Vážený pán R.V. musíme uviesť veci na pravú mieru. Takže to čo ste si objednal ste aj dostal, mi sme ako jeden z mála e-shopov ktorý ponúka zákazníkom na výber z dvoch možností balenia výrobkov napríklad 120tbl. a 240 tbl. Zle ste odklikol počet tabliet v balení to nás mrzí. Aby sa to už nestalo spravili sme nápravu a uvádzame teraz tovar v znený buď ako 120tbl. balenie alebo 120tbl.+120tbl. Ešte raz sa ospravedlňujeme za omyl.

• Názvy výrobkov su zmätočne : objednal som ATP Nutrition Tribulus Terrestris Forte 1+1 zdarma 100 tbl.+100 tbl. Ale prišlo mi iba 100tabliet a ked som sa na to opýtal odpoved obchodu bola ze taky názov dávať musia kvoli výrobcovi ale to druhe 100ks balenie si musim priplatiť uz si nepamatam presne aky tam rozdiel v cene oproti 1 baleniu ale je to jedno ked ze som zaškrtol v popise 1+1 a 2 dve mi rozhodne neprišli inak ostatne spokojnosť.

Dobrý Deň,
    pane odpovieme na Vašu recenziu aby si aj ostatný zákazníci urobili predstavu. K výrobku ATP 1+1 zdarma asi toľko je to tak že 100tbl.+100tb. zdarma je pravda, ale vy ste omylom odklikol verziu 100tbl. a nie 200tbl. ako to bolo na stránke. Aby už k takému nedorozumeniu nedošlo spravili sme nápravu vo formáte 100tbl. alebo ako je v popise 100tbl.+100tbl. čiže 1+1 zdarma. GuDu šport Nutrition.

Po rozbaleni tovaru doma som zistil ze z jednej dozy sa sype prasok po otvoreni veka som zistil ze papierovy obal je pootvoreny.
    Na dalsej doze sa dalo veko odsrubovat bez problemov ale nebol papierovy obal naruseny ostatok bol v poriadku

Reakcia obchodu www.gudusport.sk

Vážený pane, je nám lúto čo sa stalo ale okamžite ste nás mal informovať o stave zásielky buď sms alebo telefonicky. Kedže ste nás nekontaktoval nemohli sme reagovať. Samozrejme by sme Vám tovar vymenili.

• dobra komunikacia,rychle a bezproblemove dodanie
    • nema

odporucam

• Dostupnost ceskeho vyrobku
    • Grafika, dizajn webu

Dobre ceny, k 100% spokojnosti chyba uz len vylepsit web

• Dobré cen
    • nákup z pohodlia domova
    • ochota a ústretovosť
    • nemá

Maximálna spokojnosť - radosť nakupovať

Reakcia obchodu www.gudusport.sk

Ďakujeme veľmi pekne, vážime si to.

• neviem
    • cena doruceneho tovaru vyzsia ako prezentovana
    • navrhujem zmenit dopravnu spolocnost/kuriera/
    • cas expedicie velmi priemerny

Ak pozadujete priemernost tak odporucam. Pre mna v 21 storoci nepouzitelny vcetne dopravcu

Dobrý Deň,
    Vážený pán Peter H. nedá sa nám nereagovať na Vašu recenziu. Tak za prvé cena tovaru: ja osobne som Vám volal ohľadom ceny výrobku a upozornil som Vás že cena je vyššia o 1,30e, vy sám ste s touto cenovou ponukou súhlasil takže nechápem Váš postoj a recenziu. A za druhé: my osobne prepravcu a kuriérsku spoločnosť neovplyvníme. Nie ste a ani ste nebol úprimný voči nám a našej spoločnosti.

• Obchod môže byť fajn ale čo sa týka eshopu tak to je nula bodov.Ziadna komunikácia nič . objednal som si tovar ktorý bol na stránke skladom čakal som týždeň keď sa nikto neozval nepísal nevolal tak som sa ozval ja a bolo mi odpovedané ze mešká dodávateľ a tovar príde pondelok po ďalšom skoro týždni som zasa musel písať co sa deje a to už meškal dodávateľ a termín neurčil tak som už nechcel čakať viac

Reakcia obchodu www.gudusport.sk

Ospravedlňujeme sa za nedodanie tovaru zlyhala komunikácia s našim dodávateľom a následne s Vami. Ešte raz prepáčte.

• super komunikacia

odporucam