• komunikácia
    • neviem

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Dobrý deň, za Vaše pozitívne hodnotenie Vám ďakujeme. Veríme, že sa na nás radi obrátite s Vaším nákupom aj v budúcnosti.
    S pozdravom Grr.sk

Dobre ceny, dobrá komunikácia s obchodom

• zväčša bezkonkurenčné ceny
    • rýchle doručenie (rýchlejšie, ako uvádzané na stránke)
    • pohotová a vecná komunikácia
    • oproti iným obchodom trochu chýba poradenstvo priamo na stránke

Výborný pomer cena/rýchlosť/komunikácia. Trochu ma pri objednávaní hrýzlo svedomie, že dávam zarobiť zahraničnému, nie SK obchodu, ale pri nami vybranom produkte bola cena tak bezkonkurenčná, že to určite stálo zato.

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Poradenstvo poskytujeme prevažne emailom alebo telefonicky.

Rychle dodanie.

• ok

• Ceny
    • Sortiment
    • Prístup

Profi prístup k zákazníkovi, od začiatku po koniec som mal z obchodu dobrý pocit, nebol jediný zádrheľ ...

• rýchle doručenie
    • spôsob komunikácie obchodu
    • ľudský prístup pri telefonickom potvrdení objednávky a zodpovedanie otázok
    • spôsoby platby

S pozdravom Grr.sk

• najlepšie ceny na trhu
    • velky výber
    • promtnosť
    • super komunikácia zo strany predávajúceho

momentálne este nevieme, kedze sme nic v twjjto chvíli nereklamovali :-)

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Naša firma má v súčasnosti len formu dopravy kuriérskou spoločnosťou, iný výber zatiaľ nie je možný. Samozrejme, aj v prípade reklamácie sa snažíme problém čo najskôr vyriešiť k Vašej spokojnosti.
    S pozdravom Grr.sk

Objedane prvy raz, chyba mi moznost vyberu aj inej formy dopravy...

S pozdravom Grr.sk

• Termíny dodania tovaru vždy plnia v predstihu
    • Kuriérska služba nezabezpečuje vynášku

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Vynášku kuriérska spoločnosť nezabezpečuje, v prípade otázok ohľadom vynášky vždy informujeme zákazníka, že kuriér nerobí vynášku.

• rychle spokojnost na 100percen

S pozdravom Grr.sk

• Krátka dodacia doba,super cena a kvalita, spoľahlivý obchod

• Tovar mi prišiel rýchlo

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Dobrý deň, za Vaše pozitívne hodnotenie Vám ďakujeme. Trošku nám mrzí, že napriek spokojnosti ste dali 50% hodnotenie, ale veríme, že sa na nás radi obrátite s Vaším nákupom aj v budúcnosti.
    S pozdravom Grr.sk

• lacný, rýchly, super komunikácia .....prosto perfektný

• informacie

Digestor bez slovenskeho navodu, po polsky neviem :) parametre na heureke sa nezhoduju s parametrami v navode, obchod nema ani k jednemu produktu popis na stranke, len prevadzkuje bez namahy dropshipping, inac ma ale na druhej strane najlepsie ceny, co cakat teda.

Dobrý deň.
    Popisy priebežne dopĺňame. Ak ste mali záujem o nejaký popis, ktorý chýbal, bolo potrebné nás kontaktovať a tiež v prípade, že ste nedostali návod v slovenskom jazyku. Balenie od dodávateľa neotvárame, z toho dôvodu nemôžeme vedieť, či je v balení vložený návod.
    V súčasnosti máme na stránke technické problémy, ktoré sa budeme snažiť v čo najkratšej dobe odstrániť.

OK

• dobra komunikacia

• Tovar o 20% lacnejší od konkurencie

S pozdravom Grr.sk

Priebeh obchodu šiel bez komplikácií, od objednávky, úhrady k expedícii a doručeniu. O priebehu objednávky som bol stále informovaný, termíny sa plnili načas.

• dlhá dodacia lehota
    • tovar prišiel v dezolátnom stave, čierny prášok z tonera bol všade
    • pri výmene toneru za nový funkčný požadovali zrušenie zmluvy, kópiu faktúry
    • dodacia lehota nového tonera dlhá
    • nakoniec som to riešil zrušením zmluvy
    • vrátenie platby sľúbili za dva týždne
    • že nie je niečo v poriadku signalizovali každý deň nové statusy o stave objednávky, ale tovar nechodil

Obchod neodporúčam, dlhé dodacie lehoty, zložitá administratíva

Dobrý deň.
    Objednávku ste vytvorili 8.2., expedovali sme ju 13.2. Dňa 10.2. ste dostali informáciu o spracovaní objednávky, následne sme ju 13.2. expedovali. O termíne dodania ste boli informovaný emailom.
    Nakoľko tovar nerozbaľujeme a pri toneroch to ani nie je možné, nie je možné zistiť ich obsah. Navrhli sme Vám zaslanie nového kusu, nakoľko však máme tovar na externých skladoch, nie je možné objednať a doručiť ho v priebehu 24/48 hod.
    Platba bude vrátená na Vami zadané č. účtu.
    Dodacie lehoty sú uvedené na našej stránke, taktiež podmienky pri odstúpení od zmluvy alebo pri reklamácii.
    Ďakujeme za pochopenie.