• Rýchle vybavenie mojej objednávky

Kvalitne produkty a prvotriedna starostlivost o zakaznika

• Velmi dobré jednání s obchodem, ochotně poradí
    • Rychlé doručení do ČR
    • Platba také v českých korunách

Nakupovala jsem tady už několikrát a ráda se sem vracím. Mají spoustu výborných krémů, za mě TOP

Úplna spokojnosť aj s obchodom aj s komunikáciou a predovšetkým s produktami! Nenakupujem už inde.

Vyborne kremy, bezproblemova komunikacia a dorucenie.

Ako vždy, len dobré skúsenosti, konopné výrobky nakupujem už len tu

Obchod je dôveryhodný, zaplatíte a na ďalší pracovný deň máte tovar

• Neplatil som dopravu- dorucenie zadarmo uz nad 30 EUR

Ako aj predtym-spokojnost, spolahlive dorucenie, nizka hranica pre dorucenie zadarmo

Reakcia obchodu GREENMED

Ďakujeme za vaše hodnotenie. Rýchle a výhodné doručenie tovaru zákazníkom je pre nás kľúčové.

Extremne prehladny eshop. Jednoducha komunikacia a platba. Produkty spickovej kvality!

Reakcia obchodu GREENMED

Ďakujeme za vaše hodnotenie. Snažíme sa prinášať našim zákazníkom len tie najlepšie produkty a servis a preto sme radi za pozitívne ohlasy.

• Rychle dorucenie
    • Bezproblemove objednavanie
    • Produkty mi vyhovuju

Rad si objednavam z tohto eshopu, lebo maju produkty, ktore mi vyhovuju, dostavam zlavu ako verny zakaznik a komunikacia je vyborna. Odporucam!

• Rychle dorucenie
    • Vyborna kvalita

• Komunikácia
    • Rýchle vybavenie

Som spokojný

• Profesionalny pristup
    • Kvalitne produkty

S prístupom, sortimentom a aj so službami som nesmierne spokojný. Odporúčam všetkým, ktorí chcú začať s prípravkami s obsahom CBD, ako aj ľuďom, ktorí už tento segment poznajú a hľadajú kvalitu.

Reakcia obchodu GREENMED

Ďakujeme za vašu recenziu. Sme radi, že ste spokojní s kvalitou produktov a že máte pozitívnu skúsenosť s našimi službami.

• Organické a bio produkty
    • certifikáty zloženia olejov- viem, čo si kupujem
    • rýchle doručenie
    • zaujímavý blog s informáciami

Stránka e-shopu poskytuje všetky dôležité informácie; ponúkajú bioprodukty; môžem si stiahnúť analýzu, koľko CBD výrobok obsahuje; veľmi rýchle doručenie, atď.

Reakcia obchodu GREENMED

Ďakujeme za vašu recenziu. Našim štandardom je poskytnutie certifikátu pre každý releventný produkt, aby si boli zákazníci istí jeho zložením a rovnako aj doručenie kuriérom behom jedného pracovného dňa v rámci Slovenska a Česka pri objednávke do 12:00.