Kuriér mi volal nebola som doma a nebol ochotný mi to niekde na sídlisku nechať zaniesol to na predajňu na úplne opačný koniec ako bývam ja..
    Už nikdy viac

• Polovicu tovaru obchod ani nemal pritom v popise bol akoze SKLADOM, takze nakoniec bola objednavka komplet zrusena

• Nekupovat kable. Predaju vam nieco ine ako si zaplatite. Ojeb v hrubke vodica.

• Pokiaľ niečo príde trvá to ako lačnému s.. ť

Obchod mal tovar na sklade podla eshopu ale ked som objednavku vykonal zistili ze ho na sklade nemaju navyse bolo nutne platbu urobit dopredu a nebola moznost to riesit na dobierku. na ich obranu promtne sa snazili tovar zohnat a ked sa to nepodarilo poslali mi peniaze nazad

Ako mám vyhodnotiť obchod keď mi nič neprišlo.

Reakcia obchodu Gramofony-platne.sk

No výborně, takže vy si objednáte produkt s dostupností 30 dní a za 14 dní od vytvoření objednávky nám udělíte negativní hodnocení. To je paráda. Nepošleme Vám nic.

• Dodanie do 4 dní a ani po 10 netiším kedy tovar dorazí. Zlá komunikácia a vedomé zavádzanie o termíne.

• Tovar som stále neobdržal, ani nemám informáciu v akom stave je moja objednávka

• Tovar nemali na sklade ani ho nevedeli doobjednať,ale na stránke figuroval.

• Komunikacia s obchodom
    • Kvalita predavanych vyrobkov