Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• zakúpené v Gradim.sk pred 1 týždňom

• Rýchle a kvalitné dodanie
  • zakúpené v Gradim.sk pred 1 mesiacom

• Výborné jednanie pri individuálnej objednávke
    • Tovar na želanie v top stave
    • Rýchle dodanie
    • Nič

Bola som nadmieru spokojná. Moja objenávka bola na mieru ale všetko bolo tak ako som chcela. Komunikácia bola dobrá. Dodanie podľa požiadavky. Určite to nebol môj posledný nákup a rozhodne budem odporúčať ďalej.

• zakúpené v Gradim.sk pred 2 týždňami

Výborná komunikácia, rýchle dodanie tovaru.

• zakúpené v Gradim.sk pred 3 týždňami

• Rýchlosť vybavenia objednávky a možnosť si tovar osobne vyzdvihnúť.
  • zakúpené v Gradim.sk pred 3 mesiacmi

Rýchla komunikácia. Skvelá práca. Plná spokojnosť.

• zakúpené v Gradim.sk pred 1 mesiacom

Som spokojná s objednávkov. Krásne zabalené bez akéhokoľvek poškodenia. A co sa tyka výrobkov krásne a kvalitné prevedenie. Aj ľudia čo majú objednávky na starosti tak sú ústretový, milý. Objednávka vždy prišla v určitý dátum.

• zakúpené v Gradim.sk pred 1 mesiacom

• Rýchle doručenie, tovar nepoškodený, pekne zabalený, precízna práca, oceňujem komunikáciu zo strany obchodu
  • zakúpené v Gradim.sk pred 1 mesiacom

• Pohár je krásny, precízne spravený a bleskové doručenie.

• Dobra komunikace
    • Krásné výrobky
    • Žádná není
  • zakúpené v Gradim.sk pred 1 mesiacom

• Luxusný tovar za dostupnú cenu, nadčasový individuálny prístup, ústretovosť, flexibilita...

Majitelia firmy Gradim môžu byť právom hrdý na svoj unikátny a luxusne krásny sortiment rovnako, ako za pracovnú morálku a obchidnúbfilozofiu, neobyčajný prístup ku svojim zákazníkom, vďaka čomu nakopovanie sa stáva príjemnou spomienkou. Firma Gradim zlúčila všetky benefity sofistikovanej, podnikatelskej, výrobnej aj obchodnej aktivity s individuálnym a nadčasovým, ústretovým a empatickým prístupom ku zákazníkom. ...čo je zatiaľ žiaľ raritou na SK trhu. Ich sortiment rovnako ako aj práca kolektívu Gradim má svojho ducha i bezkonkurenčný štýl, čo je silno vnímateľné už aj pri prezeraní ich webovej nádherne vypracovenej web stránky, ... až do momentu potvrdenia samotnej objednávky. Nakupovanie sa stáva pohodlným, estetickým zážitkom.
    Ďakujem
    Zaručene každý ich zákazník sa stanebich trvalým, vracajúcim sa klientom. Firmu Gradim možem každemu vrelo a s čistým svedomím, len doporučovať.
    Presvedčte sa sami!

• zakúpené v Gradim.sk pred 1 mesiacom

Veliká spokojenost. Objednávka velice rychle vyřízena, výborně zabalena a v naprostém pořádku doručena. Doporučuji :)

• Rýchle dodanie
    • Super komunikácia
    • Poháre krásne, ako na foto

Rýchle dodanie,super komunikácia
    Objednané poháre ešte krajšie ako na obrázku maximálna spokojnosť. Obávala som sa dopravy že sklo príde poškodené ale bolo tak precízne zabalené, že nemalo možnosť sa poškodiť . Maximálna spokojnosť odporúčam

• Ochotný,príjemný a expresné dodanie

• Rychla komunikacia
    • Balíček rýchlo doručený a riadne zabalený

Pohare su krásne za pár dni boli doručené a riadne zabalené takze prišli v úplnom poriadku

• zakúpené v Gradim.sk pred 2 mesiacmi

• Výber pekného tovaru z domova. Nemusím nikde behať a vyberať.

• Rýchle dodanie a spokojnosť
  • zakúpené v Gradim.sk pred 2 mesiacmi

Prvý krát som si objednala. Pre dcérku.Som veľmi spokojná.Krasne poháre, rýchlo doručené, bezpečne zabalené.Skvely prístup.Cena dobrá.Plne odporúčam , želám veľa úspechov a spokojných zákazníkov.Všetko dobré prajem Annam

spokojnost

• zakúpené v Gradim.sk pred 2 mesiacmi

• Skleničky jsou krásné a rychle dodání, moc spokojena