• Našla som knihy, ktoré už inde nikde neboli dostať
    • Asi som sa tešila predčasne, 1 z 3 kníh (trilógia), hoci bolo písané, že bola už čítaná, prišla s potrhanou obálkou. Nie natrhnutou, ale vyslovene to je odtrhnuté a na časti obálky je to poškodenie veľmi výrazné. Tak toto rozhodne nepovažujem za dobrý stav knihy, ani jej mierne opotrebenie. Som veľmi sklamaná, mal to byť totiž dar, práve pre obálku danej trilógie sa tieto knihy už ťažko zháňajú... Navyše, knihy kúpené na gorile so štítkami z výkupu z martinusáckeho knihovrátku. Ďakujem pekne za toto, fakt.

Reakcia obchodu Gorila.sk

Ďakujeme za recenziu a spätnú väzbu na bazárové knihy, ktoré sú súčasťou ponuky na e-shope www.gorila.sk. Úprimne je nám ľúto, že váš nákup sprevádzalo sklamanie, najmä pri knihách, ktoré ste dlho hľadali :-(
    Ospravedlňujeme sa, že knižky, ktoré mali uvedený stav - mierne opotrebovaná/prečítaná - boli, ako píšete, značne poškodené. Tovar, ktorý zaradzujeme do predaja, prechádza kontrolou, no vo vašom prípade, sme neboli pozorní, čo nás mrzí. Aj na bazárové knihy sa vzťahuju možnosť vrátenia a reklamácie, preto neváhajte a využite túto službu.
    Naše zákaznícke centrum vás bude kontaktovať a informuje, ako máte ďalej postupovať. V neposlednom rade ďakujeme za recenziu, na základe ktorej vieme, čo máme zlepšiť. Veríme, že pri nasledujúcej návšteve e-shopu budete vidieť rozdiel :-)
    S pozdravom, Gorila.sk

• Skvelé ceny

• Rýchle dodanie tovaru, spokojnosť

• Široký výber
    • Výhodné akcie

Prehľadný e-shop, rýchle dodanie do Packety, v tomto smere nemám voči obchodu výhrady. Bohužiaľ kniha, ktorú som objednal mala poškodený obal. Vyzerá to, ako keby kniha niekomu padla na hranu, kde sa otvára a ostali tam dve asi polcentimetrové preliačiny. Človek, ktorý knihu balil by musel byť slepý aby si to nevšimol, mne to udrelo hneď do očí keď som rozbalil kartónový obal, v ktorom kniha prišla. Preto predpokladám, že to niekto poslal aj keď o tomto vedel, ale dôkaz nemám, je to len moja domnienka. Nemohlo sa to stať počas prepravy lebo kartónový obal, v ktorom kniha prišla poškodený nebol. Áno, mohol som knihu vrátiť, ale jednoducho sa mi nechce strácať čas s tým, že by som musel knihu opäť zabaliť a ísť na poštu ju poslať naspäť, znovu objednať novú a ísť ju vyydvihnúť do z-boxu. Môj čas je príliš drahý aby som s týmto strácal čas a preto som akceptoval poškodený obal knihy. Ale takéto veci by sa stávať nemali a preto znížené hodnotenie.

Reakcia obchodu Gorila.sk

Ďakujeme za recenziu. Ospravedlňujeme sa, že ste obdržali knihu, ktorá javila známky poškodenia :-( Ani nás neteší, ak prišla knižka, ktorá nebola v 100% stave. Rozumieme, že pre každého zberateľa a milovníka kníh je kniha poklad, a preto akýkoľvek nedostatok vie zamrzieť.
    Aj vďaka vašej spätnej väzbe si dáme ešte väčší pozor na knihy, ktoré nám prichádzajú od dodávateľov, a ktoré následne majú byť expedované vám, zákazníkom. Do pozornosti dávame možnosť vrátiť tovar, pričom každú takúto požiadavku riešime a vyriešime v krátkom čase. Zákaznícke centrum vás bude kontaktovať a navrhne možnosti riešenia tak, aby vás to nestálo veľa času.
    S pozdravom, Gorila.sk

zohnal som aj niektore kusky uz inde nezohnatelne, co ocenujem a ceny o cosi este priaznivejsie, ako inde..

• Veľmi rýchle dorucenie
    • Dobre ceny

Bola som prekvapená ako rýchlo mi boli knihy odoslané (v podstate ešte v ten istý deň) ... Doteraz som kupovala knihy v e-shope kde vychádzali cenovo najlacnejšie (a tak sa aj eshop volá) a vždy som na ne čakala týždne, tentokrát tam jednu z nich nemali a v Gorile boli len o pár centov drahšie ... Bola som veľmi spokojná a objednám znova

Reakcia obchodu Gorila.sk

Ďakujeme za recenziu, z ktorej máme veľkú radosť :-) Tešíme sa, že sme aj vás presvedčili o rýchlosti prípravy a odoslania objednávky, a to všetko za výhodné ceny. A ešte väčšiu radosť máme, že čoskoro opäť navštívite e-shop www.gorila.sk.

• RYCHLE DORUCENIE

• Rýchle doručenie odporúčame

zatial v pohode

Rýchle vybavenie objednávky, všetko prebehlo bez ťažkostí :)

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Ceny
    • Široký sortiment

Zatiaľ bezproblémový obchod, vždy som doteraz bola spokojná či už s tovarom, širokým výberom i dobrými cenami. Rýchle vybavenie a takisto dodanie.

Reakcia obchodu Gorila.sk

Ďakujeme za recenziu a budeme robiť všetko preto, aby sme stav "zatiaľ" zmenili na "vždy" bezproblémový obchod :-)
    Tešíme sa ďalšiu návštevu,
    Gorila.sk

• rýchle dodanie za adekvátnu cenu

• výhodná cena

Všetko OK

• Vyber, ceny

• Je možnosť prebrať zásielku v predajni vo volnom čase a nemusím čakať na kuriera.

Expresné vybavenie mojej objednávky, ďakujem.

• Dobrá cena
    • Rýchla doprava
    • Odpoveď na emailovú otázku prišla do 1 hod.

Kniha, o ktorú som mal záujem, mala najvýhodnejšiu cenu práve cez Gorila.sk. Doprava bola rýchla - ak sa nemýlim, tak zásielka bola v balíkoboxe po cca 24 hodinách. Komunikácia s obchodom dobrá. Výhrady nemám, môžem odporučiť aj ostatným.

Reakcia obchodu Gorila.sk

Ďakujeme za recenziu a plusové body či odporúčanie e-shopu www.gorila.sk :-) Tešíme sa na opätovnú návštevu,