• Rychle jednanie, osobna konzultacia kvoli upresneniu

• Dobrý sortiment

• Oni cakaju na objednavku, aby ju objednali v Anglicku, cize ak chcete nieco ihned nie je to dobra voľba

Reakcia obchodu golf4u.sk

Ďakujeme za recenziu. V našom e-shope je pri každom tovare a variante tovaru informácia, či je k dispozícii ihneď (zelenou farbou), za 3 až 10 dní (modrou farbou), alebo je tovar, prípadne variant tovaru vypredaný (červenou farbou). Tovar k dispozícii ihneď máme skladom v predajni a posielame najneskôr najbližší pracovný deň po obdržaní objednávky. Tovar s uvedenou dodacou dobou 3-10 dní nemáme na našom sklade, ale objednávame od našich dodávateľov. Vypredaný tovar už nie je k dispozícii a nedá sa objednať. Aktualizácia dostupnosti tovaru v e-shope prebieha automaticky z nášho skladového softvéru.
    Pri Vami objednanom tovare bola uvedená dodacia doba 3-10 dní. Po obdržaní objednávky sme Vám ihneď telefonicky oznámili, že tento tovar nemáme skladom a musíme ho objednať zo skladu v UK, kde je zvyčajne dodacia doba 5-6 pracovných dní do SR. Nakoľko Ste tovar požadovali dodať ihneď, čo nebolo z našej strany možné, objednávku sme zrušili po vzájomnej dohode. Podobne informujeme každého zákazníka pri objednávke, ktorá nie je dostupná ihneď a zároveň si telefonicky potvrdzujeme dobu dodania, pričom zákazník má možnosť objednávku ihneď zrušiť. Vzhľadom na špecifický golfový sortiment a množstvo variantov ani nie je reálne, aby sme mali všetok tovar v našej kamennej predajni. Podľa našej štatistiky v roku 2017 tvorili objednávky na tovar, ktorý sme nemali skladom a zákazník musel naň čakať, len 8% zo všetkých objednávok, pričom sa vždy jednalo o tovar, pri ktorom bola uvedená informácia o dodacej dobe 3-10 dní.
    Jozef Šimo, www.golf4u.sk

po zaslaní objednávky okamžite reagovali, na druhý deň tovar expedovali a ihneď ho zaslali.

Skvelá komunikácia
    Rýchle dodanie tovaru

• Výborná komunikácia, ochota... S výberom tovaru na základe odporúčaní a konzultácie som nadmieru spokojny

Nakupoval som v obchode už viac krát, osobne môžem len odporučiť. Ochota a spôsob vybavenia objednávky excelentná.

Veľmi dobrá komunikácia a rýchle dodanie tovaru.

• dostupnosť
    • nemá oblečenie väčších čísiel a malý výber

• Rychle dodanie

• široký sortiment
    • kvalita
    • on-line informácie
    • nezistil som žiadne

našiel som všetko, čo som potreboval na webstránke obchodu, potrebné spresnenia som rýchlo vybavil telefonicky a dodávka tovaru prebehla bez problémov, v dohodnutom čase

• Dostupnost
    • Nie su mi zatial zname.

Odporucam

• Boli pri telefonickom rozhovore velmi ustretovy, ponuka zlavy na ponukany tovar.
    • Neviem o ziadnych

Spokojne si mozu tovar objednat

• Super cena

Odporúčam.

• Spolahlivost, ustretovost...
    • Nenasiel som...

Vsetko tip top dodane...bezproblemova vymena za mensiu velkost...super pristup.vrelo odporucam...

Super

• mali ste tovar, ktorý som nenašla v žiadnom inom obchode ( na Slovensku
    • zatiaľ som žiadne nezistila

škoda, že bývam v BA a nie v Piešťanoch, mohla by som Vás navštíviť osobne :)

Odporúčam tento obchod ostatným

• rychlost dorucenia

• rychlost
    • ziadne

super

• Nižšia cena, dobrá grafika a zobrazenie tovaru,

Lebo som nikam nemusel chodiť a vybral som si , čo som chcel a vyzdvihujem možnosť donášky v priebehu dňa do zamestnania - nemusel som chodiť na poštu pre zásielku

Reakcia obchodu golf4u.sk

ďakujeme za nákup aj pozitívne hodnotenie.