• Podvodníci

Som ďalší z poškodených. Keďže SOI ani ECC nevedeli pomôcť, dal som záležitosť na krajský súd v Brne. Po niekoľkých mesiacoch mám rozsudok, na základe ktorého musí prevádzkovateľ e-shopu zaplatiť dlžnú sumu spolu s trovmi konania (1000Kč). Tak som zvedavý, či aj zaplatí.

Tovar nebol odoslaný ani objednávka stornovaná. Peniaze mi neboli vrátené. Obchod nekomunikuje a kontakty sú nefunkčné.

Katastrofalny on-line obchod.
    bud nedoruci vobec alebo doruci po strasne dlhom case, akoze 3 mesiace a pod.
    A vratenie je prakticky nemozne, kedze bud nekomunikuju, alebo maximalne zdrzuju a odvadzaju pozornost.
    Klamu a podvadzaju.

• Tovar

Tovar nedodaný.Keď som sa konečne dovolal tak ma ešte natiahli o týždeň.Potom pani volala ešte raz že tovar určite príde.A neprišiel.
    A z vrátením platby sa už neobťažuje nikto.

• Ceny
    • Iba problémy!
    • Podvod

Lacné ceny boli jediným dôvodom, prečo som tam nakupoval. Prekvapenie začalo už po objednaní, keď sa musia platby uskutočňovať prevodom. Inak len problémy! Tento predajca nedokázal dodržať stanovené termíny dodania. Iba výhovorky a zákaznícky servis, ktorý je na nič. Extrémne dlhé čakacie doby, ktoré boli stále odkladané. Nakoniec som niektoré časti mojich objednávok nikdy nevidel, ani som nedostal vrátenie peňazí za tovar, ktorý nebol doručený. Preto ide o veľký podvod. Našťastie je tento obchod teraz zatvorený a webová stránka už neexistuje. Avšak príliš neskoro, pretože príliš veľa ľudí už utrpelo a ako ja, nikdy neuvidia svoje peniaze ani tovar.

Zaplatený tovar po 3 mesiacoch nikdy nedorazil!!! Najskôr sa tvárili že majú problém s dodaním, potom už neraguju vôbec. Nedá sa im dovolať, na maily nereagujú. Moje peniaze už nikdy neuvidím. NEODPORUCAM!!!! ZLODEJI!!!!

• celý obchod je postavený na podvod

podvodný obchod peniaze inkasujú´tovar nedodajú

• Výhodou je, že už nefunguje a nemôže tak ojeb-vať ľudí...

Neodporúčam!!!!

• Tovar nedodali od 16.3.23
    • Peniaze po stornovaní objednávky NEVRÁTILI
    • NEKOMUNIKUJÚ
    • POZOR , PODVODNÍCI A ZLODEJI !!
    • Žiadna iba problémy
    • Neplatiť!!! Ani tovar ani peniaze.

Katastrofa. Po zaplatení tovaru vám obchod zruší objednávku a požaduje ho znovu zaplatiť, ale za vyššiu sumu. Po urgencii vrátenia platby, príde správa, že žiadosť posielajú na ekonomické oddelenie. Čakám už tri mesiace.
    Nenaleťte! Podvod

• Dodnes mi tovar nedorucili (5 mesiacov), zrušil som objednavku ,ale peniaze mi nevratili.
    POZOR su to podvodnici

• POZOR POZOR POZOR sú to obyčajný zlodeji nič si u nich neobjednávajte
    • žiadny tovar nedodajú
    • nulová komunikácia
    • svoje peniayz ani tovar už nikdy neuvidíte
    • hanba HEUREKE že takýchto zlodejov odporúčajú
    • ich web stránka už nefunguje našťastie pre všetkých dôverčivých ľudí

POZOR!!!POZOR!!!POZOR!!! sú to obyčajný zlodeji nič si u nich neobjednávajte a hlavne nič neplaťte nepošlú vám žiadny tovar a vôbec neodpovedajú na emaily telefonáty proste nič. 3 mesiace píšem emaily, telefonujem až ich stránka prestala byť dostupná. Naivne som si myslel som že takáto zlodejina už dnes nefunguje, hlavne ak vám obchod odporúča HEUREKA ale šeredne som sa popálil. Najsmutnejšie je ale to že som dôveroval HEUREKE a zaplatil popredu zlodejom. Už nikdy nebudem platiť nič vopred. NIKDY!!!

• absolutne ziadne
    • su to zlodeji. slubuju, ze tovar meska kvoli dodavatelovi ale ziaden tovar nikdy nedodaju.
    • po zruseni objednavky ziadne peniaze nevracaju

Drzte sa vsetcia od tych zlodejov, co najdalej okradnu vas o peniaze.

• Zaplateny tovar nedodali a peniaze nevratili, nekomunikuju. Klamu a zavadzaju

• Nižšie ceny ako konkurencia
    • Absolútne nespoľahlivý a nedôveryhodný eshop
    • Nulová komunikácia eshopu voči zákazníkovi
    • Žiadna reakcia na emaily alebo telefonáty ohľadom zaplatenej objednávky
    • Jediné čo pošlú je automaticky generovaný email že riešia mnoho pohľadávok naraz a treba mať trpezlivosť kým vyriešia aj moju sťažnosť
    • Skrachovalý eshop ktorý len zavádza klame a naťahuje ľudí čo uz zaplatili za tovar ale stále ho neobdržali ak vôbec niekedy
    • Všetci oklamaní zákazníci sa treba spojiť a podať na eshop Gigastore hromadné trestné oznámenie na polícii možno tak niečo docielime

Tu je odkaz na hromadnú žalobu na Facebooku https://www.facebook.com/groups/635055011849185/?ref=share

• Stale cakam na tovar, 61 dni, neodporucam, nezdvihaju telefon

• kontakt cez telefón NEFUNKČNÝ
    • kontaktný e-mail [email protected] [email protected] NEODPOVEDÁ
    • web stránka www.gigastore.sk NEFUNGUJE
    • objednávka č: 553400 z 05-04-2023 v hodnote 35,63€ ZAPLATENÁ - NEDODANNÁ!!!
    • PODVOD!!!

Pár rokov mal obchod celkom výhodné ceny, no WEB-stránka mrzla a chýbali obrázky aj popis tovaru pri určitých položkách.
    Od určitej doby (apríl 2023) obchod vôbec nekomunikuje, pričom má otvorené NEDODANÉ UHRADENNÉ objednávky!

telefon neexistuje, maily neodpovedaju, stranka uz neexistuje, tovar nedoruceny

• Okrádanie zákazníkov
    • Žiadna komunikácia

Okradli ma o nemalú sumu. Keďže to SOI nerieši, vytvoril som skupinu na Facebooku: Hromadná žaloba - Gigastore.sk(https://www.facebook.com/groups/635055011849185/?ref=share). Prosím, pridajte sa, ak ste boli taktiež okradnutí. Spolu budeme mať väčšiu právnu silu a tým pádom aj šancu získať svoje peniaze naspäť.

• Tovar, mi nebol dodaný.
    Peniaze mi od 13.6.2023 neboli vrátené. Jedná sa zrejme o podvodné konanie spoločnosti, sú podniknuté príslušné právne kroky.