Maximálna spokojnosť

super

• Velmi mila a ochotna komunikacia
    • Tovar bol sice vypredany, ale bol mi ponuknuty iny aj s kompenzacnou zlavou, ktoru som sice nevyuzila, ale potesila ☺️

Krásny kostým, ešte krajší ako na obrázku Príjemný pružný materiál, detailné prepracovanie šiat aj vlečky, no proste 1*...Veľkosť sadla presne ako uliata, rýchle dodanie. Maximálna spokojnosť

• Objednala som si kostým spidermana. Za tu cenu, kt. Som zaplatila mi poslali kus látky, kt. Po hodine nosenia mal samé dierky. Kostým totálne nekvalitný, tenučký silon, kt. Sa hneď paral. Keby som ho súrne nepotrebovala tak ho hneď vrátim späť. Nečakala som zázrak ale toto je moc. Viac tu nič nekúpim
    • Nie ponúka poslať do zasielkovne

Neodporúčam, neadekvátne ceny vzhľadom na kvalitu

výhoda

Pred odoslaním tovaru ma obchod kontaktoval, aby sme upresnili detaily objednávky. Komunikácia bola veľmi príjemná.

Tovar mi prišiel dobierkou na postu ale však jeden z kostim ov bol roztrhnuty na tričku bola diera a tak tiež aj na nohaviciach!!!

• sortiment
    • ceny

Super pristup a dodanie vrelo odporucam.

Nemám čo hodnotiť pretože nemám žiadne skúsenosti s obchodom. Moju objednávku zrušili s tím že nemajú tovar ktorý bol mnou objednaný.

Tovar som objednávala na poslednú chvíľu a na druhý deň som ho mala doručený

• Spokojna
    • Vyhoda

Sú ústretoví ku zakaznikom

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• +

spokojen

• Rýchlosť dorucenia - na druhý deň
    • Velmi mily a ochotný pán na telefone
    • Komunikácia prostredníctvom mailu velmi stroha a aj nepresna
    • Neaktualne info o skladovej dostupnosti na stranke

Na základe recenzií som dlhšie zvažovala nakup v tomto obchode.potrebovala som zopár doplňujúcich info k produktom,tak som im písala maily.na tie mi bolo sice velmi rychlo odpisane,ale skutočne veľmi stručne a stroho,na niektoré info aj nepresne.tak som volala,aby som si overila tieto info a aj skladovu dostupnosť produktu a prekvapil ma velmi ochotný pán,všetko zodpovedal a dokonca bol taký ochotný,že išiel osobne skontrolovať pribalovu informáciu od výrobcu priamo na výrobku,aby si overil istý údaj,ktorý som potrebovala vedieť.

Spoľahlivosť.

• Veľká spokojnosť syn sa z kostýmu veľmi tešil

• dobrý pomer cena - kvalita
    • komunikácia
    • žiadne - všetko bolo okej

určite ešte nakúpim vo vašom obchode