Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 1 týždňom

• Rýchle dodanie

Rýchle dodanie, vsetko prebehlo v poriadku

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 1 týždňom

• Expresne rýchle doručenie

Expresne rýchle doručenie zásielky, ktorá prišla v úplnom poriadku.

• Super spokojnosť
    • Rýchlo a komplet
    • Bez nevýhod, ja osobne som ich nenašiel
  • zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 2 týždňami

prisiel trosku neskorsie nakolko som nebol doma, a vydajne miesto po dohovore s p.kurierom bolo zatvorene, nakoniec dohoda a manzelka vyzdvihla balik

Výhodný nákup.
    Nevýhoda mohli by ste uvádzať pri danom výrobku v akom je stave a nie to písať v maily.

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 2 týždňami

• Nie je problém dovolať sa.

Rychlé,bezproblémové

Super.

• Veľmi dobrá komunikácia
    • Skvelé ceny
    • Rýchle vybavenie objednávky
  • zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 3 týždňami

V prvom momente som bol veľmi spokojný ale trochu sa to pokazilo.
    K telefónu bola dodaná aj nabíjačka, ktorá funguje ale prepojovací káblik "nabíjačka - telefón" sa prerušil. (S iným káblikom to funguje.) To lebo to sa samozrejme nedá predpokladať dopredu kedy sa čo pokazí.
    Čo sa ale predpokladať dá je to, že do telefónu budem potrebovať vložiť SIM -kartu k čomu budem u IPhone potrebovať špeciálny "klúčik", ktorý ale dodaný nebol. Pritom je to ale cenovo totálne nezaujimavá položka. Ale kde ju zobrať keď ju nemáte?

• tovar skladom
    • rýchle doručenie GRATIS

Dobrý deň, Robin,

ďakujeme Vám za odporúčanie nášho GIGA obchodu. Máme veľkú radosť, že ste s nákupom u nás spokojný, že všetko prebehlo v poriadku a vo Vami požadovanej rýchlosti. Už dlhodobo razíme aboslutní prozákaznícky prístup ktorého cieľom je Vaša plná spokojnosť. Preto ho staviame na troch zákadních hodnotách - ochote, dôvere spoľahlivosti. Všetko, čo vidíte na našom webe, máme skladom - buď na našom centrálnom sklade alebo na našich predajniach. Vďaka tomu sme schopní expedovať takmer ihneď po prijatí Vašej objednávky. Potom už je to v rukách prepravných spoločnost'ou. Máme veľkú radosť, že sa nám aj vo vášmu prípade podarilo všetko doručiť včas. Ďakujeme, že vás máme a môžeme Vám sľúbiť, že nikdy nepoľavíme. Preto sa na nás neváhajte obrátiť aj nabudúce. Boli, sme a budeme tu vždy pre Vás.

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 4 týždňami

• rychla a bezproblemova dodavka
    • seriozna, ba nadstandardna komunikacia
    • ferova ponuka, ferove ceny

Reakcia obchodu GIGACOMPUTER a.s.

ďakujeme Vám za krásnu recenziu. Veľmi nás Vaše slová potešili, naozaj. Sme veľmi radi, že ste spokojný so štýlom našej komunikácie. Sme tu pre zákazníka za každej situácie. Je pre nás dôležité, aby ste od nás vždy odchádzali spokojní. Preto máme na pozíciách, ktoré primárne komunikujú so zákazníkmi, iba profesionálmi v odbore, ktorí majú zároveň na vysokej úrovni ľudský prístup. Toto je pre nás absolútna priorita. Pretože len tak si môžeme byť istí, že bude o našich zákazníkov dobre a ochotne postarané, s trpezlivosťou a profesionalitou. Ďakujeme aj za pochvalu rýchlosti doručenia. Všetko, čo vidíte na našom webe, máme fyzicky buď na našom centrálnom sklade alebo na niektorej z našich GIGA predajní. Vďaka tomu sme schopní expedovať takmer ihneď po prijatí Vašej objednávky. Potom už je to v rukách prepravných spoločností. Sme veľmi radi, že sa všetko podarilo aj vo Vašom prípade doručiť včas. Budeme veľmi radi, keď sa na nás obrátite aj nabudúce.

S pozdravom a prianím hlave zdravie
    Váš Rudolf a celá GIGA Rodina

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 1 mesiacom

Veľmi dobrá komunikácia s obchodom, podrobne a rýchlo zodpovedajú na všetky otázky

Reakcia obchodu GIGACOMPUTER a.s.

ďakujeme Vám za stopercentné ohodnotenie nášho GIGA obchodu. Máme veľkú radosť, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a Vy ste nenašiel žiadny mínus. Veľmi si to ceníme. Ďakujeme za pochvalu našej komunikácie. Už dlhodobo razíme absolútnu prozákaznícky prístup. Preto ku každému z Vás pristupujeme osobne a individuálne. Len tak môžeme riešiť Vaše priania a požiadavky efektívne a rýchlo. Môžeme Vám sľúbiť, že sa u nás s týmto prístupom vždy stretnete. Preto keby ste do budúcnosti potreboval s čímkoľvek poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť. Keď môžeme, veľmi radi pomôžeme.

• dobra cena

rychle dodanie, dostal som co som objednal

Pekný deň, Jozef,

ďakujeme Vám za stopercentný ohodnotenie nášho GIGA obchodu. Máme veľkú radosť, že ste s nákupom u nás spokojný. Vždy sa Vám snažíme ponúknuť čo najkvalitnejší tovar s čo najlepším pomerom ceny a výkonu. Nakupujeme len od renomovaných dodávateľov svetových značiek, ako je Lenovo, HP, Apple, Dell, Asus, Fujitsu a ďalšie, pri ktorých máme istotu profesionálnej repasácie a kvalitného testovania. U nás potom všetky zariadenia ešte raz skontrolujeme, otestujeme a vyčistíme. Len tak si môžeme byť kvalitou našich strojov absolútne istí. Vďaka tomu Vám môžeme dávať na všetko s čistým svedomím nadštandardnú záruku 2 roky zadarmo. Môžeme Vám sľúbiť, že sa u nás vždy stretnete s kvalitným tovarom za super cenu. Preto sa na nás neváhajte obrátiť aj nabudúce. Boli, sme a budeme tu vždy pre Vás.

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 1 mesiacom

Spokojná som, je to v poriadku

Pekný deň,

dakujeme Vám za maximálne ohodnotenie nášho GIGA obchodu. Máme veľkú radosť, že všetko prebehlo OK a ste s nami spokojná. Nič pre nás nie je dôležitejšie. Vaša spokojnosť je našou radosťou a zároveň absolútnou prioritou. Preto už dlhodobo razíme absolútny prozákaznícky prístup. Ku každému z vás pristupujeme osobne a individuálne. Len tak totiž môžeme Vaše priania a požiadavky riešiť rýchlo a efektívne. Na Vašej spätnej väzbe nám veľmi záleží. Preto každú recenziu čítame a odpovedáme na ňu. Len vďaka tomu môžeme odchytať "muchy" a náš obchod vylepšovať. Ďakujeme Vám, že máme 100 % na Heuréke. Bez Vás by sme to nikdy tak ďaleko nedotiahli. Máme totiž tých najlepších zákazníkov na svete. Môžeme Vám sľúbiť, že sa u nás vždy stretnete s prvotriednym prozákazníckym prístupom. Preto sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátiť. Keď môžeme. veľmi radi pomôžeme.

S pozdravom

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 1 mesiacom

Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 2 mesiacmi

Super.

Reakcia obchodu GIGACOMPUTER a.s.

ďakujeme Vám za odporúčanie nášho GIGA obchodu. Máme veľkú radosť, že všetko prebehlo super. :) Veľmi si vážime to, že ste si pre svoj nákup vybrali nás - GIGACOMPUTER - lídra trhu s predvádzacou a repasovanou IT technikou od roku 2006. Ďakujeme tiež za čas, ktorý ste venovali zhodnoteniu Vášho nákupu. Každá recenzia je pre nás veľmi dôležitá. Pretože iba vďaka Vašej spätnej väzbe môžeme odchytávať to, čo nie je ideálne, pracovať na tom a držať tak 100 % tu na Heuréke. Môžeme Vám sľúbiť, že sa u nás vždy stretnete s prozákazníckym prístupom. Pokiaľ však počas nákupu nebolo čokoľvek podľa Vašich predstáv, budeme veľmi radi, keď nám o tom napíšete na podpora@gigacomputer.cz a my to do nabudúce vylepšíme. :)

S pozdravom

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 2 mesiacmi

Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu.