Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 3 týždňami

Super, odporúčam. Na začiatku som sa bála čo príde a či vôbec niečo príde ale tovar prišiel v poriadku, výborne zabalený a funguje parádne ako nový.

Dobrý deň, Júlia,

ďakujeme Vám za maximálne ohodnotenie nášho GIGA obchodu. Veľmi si ceníme Vašej úprimnosti. Vieme, že sme na SK ešte len krátko a z toho pramení Vaše obavy. O to viac si vážime toho, že ste sa nechala strhnúť oranžovým prúdom a zvolila si pre svoj nákup zrovna nás - GIGACOMPUTER. Na českom trhu sme jednotka v predvádzacom a repasovanom IT sortimentu od roku 2006. Takže naozaj nemusíte mať obavy. Vaša spokojnosť je našou hlavnou prioritou. Preto pre ňu robíme maximum. Každý jeden kúsok, ktorý k nám dorazí, poctivo skontrolujeme, otestujeme a vyčistíme - aj zvnútra. Len tak si môžeme byť istí kvalitou každého jedného GIGA produktu. Vďaka tomu Vám potom môžeme na všetko dávať nadštandardnú záruku 2 roky zadarmo. Milujeme naše repasy a podľa toho sa k nim aj správame. Nemohli by sme im venovať takú starostlivosť a potom Vám ich poslať v obyčajných krabicách a riskovať tým poškodeniu počas prepravy. Preto sme vyvinuli vlastný GIGA krabice, ktoré ochránia Vaše notebooky aj pri náročnejších preprave. Ďakujeme, že to oceňujete a môžeme Vám sľúbiť, že vždy urobíme maximum pre Vašu spokojnosť. Preto sa na nás neváhajte obrátiť aj nabudúce. Keď môžeme, veľmi radi pomôžeme.

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 2 mesiacmi

Široký výber za dostupných podmienok.

Prajem pekný deň,

Ďakujeme vám za odporúčanie nášho obchodu GIGA. Veľmi nás teší, že ste spokojní so šírkou nášho sortimentu. Vždy sa snažíme, aby si u nás mohol vybrať každý. Či už hľadáte lacný béčkový notebook pre deti, luxusnú pracovnú stanicu, herný stroj, mini PC, notebook na doma alebo dokonca luxusný ultrabook. Všetko je vždy vysoko kvalitné a s najlepším možným pomerom ceny a výkonu. Vaša spokojnosť je naším hlavným záujmom, a preto robíme všetko pre to, aby sme ju zabezpečili. Dlhodobo sa riadime absolútne prozákazníckym prístupom, ktorý staviame na troch základných hodnotách - ochote, dôvere a spoľahlivosti. Môžeme vám sľúbiť, že s týmto prístupom sa u nás vždy stretnete. Ak vám však počas nákupu niečo nevyhovovalo, budeme radi, ak nám napíšete na podpora@gigacomputer.sk a my to nabudúce zlepšíme.

Tím GIGACOMPUTERU

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 2 mesiacmi

Ani po dvoch tyzdnoch tovar nedorazil, bez normalnej komunikacie, neda sa zistit ci vobec pride. Samotny obchod vyzeral v poriadku, rychle vybavenie a poslanie ale ich vyber dorucovacej sluzby je katastrofa. Nie su schopni dohliadnut na svojich partnerov.

Reakcia obchodu GIGACOMPUTER a.s.

ďakujeme Vám za zhodnotenie Vášho GIGA nákupu a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Bohužiaľ sme od Vás nenašli žiadny telefonát ani e-mail, že by ste postrádal zásielku. Bez toho sa nemáme ako dozvedieť, že tovar zákazníkovi nedorazil. Zistíme to až v momente, keď sa nám zásielka vráti. Ak doručovacia služba balík nedoručí, neinformuje nás o tom. Vyzerá to, že Vašu zásielku na SK prevzala partnerská spoločnosť DHL. V systéme vidíme, že sa zásielku nepodarilo doručiť. 8.7 vidíme, že bol tovar na ceste k Vám. 12.7 bol balíček nedoručený. 12.7 prebehol nový pokus o doručenie zásielky - opäť nedoručené. Chcela som sa Vás opýtať, dorazil už balíček alebo ho stále nemáte? Ak tovar stále nedorazil, ozvite sa nám na našu zákaznícku linku a pošleme Vám zariadenie znovu od nás. A na to pôvodné počkáme, až sa k nám vráti. Ozvite sa, prosím, kolegyňu, písala Vám e-mail. Veríme, že všetko vyriešime k Vašej maximálnej spokojnosti.

Váš Rudolf a celá GIGA Rodina

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 2 mesiacmi

Počítač prišiel v poriadku. Je funkčný. Problém je so softvérom, nakoľko stále vypisuje, že softvér windows 7 je nelegálny.

Dobrý deň, Miro,

ďakujeme vám za odporúčanie nášho GIGA obchodu. Sme veľmi radi, že je všetko v poriadku a funkčné. Každý počítač skontrolujeme, otestujeme a vyčistíme, a to aj zvnútra. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Pokiaľ ide o systém Windows 7, nemusíte sa obávať, je legálny. Táto správa sa zobrazí pri nesprávnej inštalácii - niekedy sa inštalácia pokazí.Poslali sme vám e-mail s pokynmi, ako správne nainštalovať systém Windows 7, aby sa vám táto správa nezobrazovala. Vyskúšajte ju a v prípade akýchkoľvek problémov s inštaláciou zavolajte na našu zákaznícku linku a naši kolegovia vám poradia. Ďakujeme vám za hodnotenie vášho nákupu zariadenia GIGA a dúfame, že vám zariadenie GIGA spríjemní deň.

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 3 mesiacmi

• rýchla a profesionálna spolupráca
    • upozornili ma na nedostatok, ktorý by som si určite nevšimla, čo ma len uistilo o ich profesionálnom a pro-zákaznícky orientovanom prístupe.

Reakcia obchodu GIGACOMPUTER a.s.

ďakujem za plný počet hviezdičiek. Každá z nich nám na tvári vyčarila GIGA úsmev. Už dlho presadzujeme absolútne prozákaznícky prístup. Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia. Preto pre ňu robíme všetko, čo je v našich silách. Je pre nás veľmi dôležité, aby ste poznali stav zariadenia ešte pred jeho príchodom k vám domov. Preto kontaktujeme každú objednávku na B-kategóriu, aby sme vás informovali o konkrétnych dôvodoch, prečo je váš konkrétny kus hodnotený ako B. A uistime sa, že danú položku naozaj chcete. Prípadne by sme objednávku upravili na iný kus. Keďže však GIGA B-éčko nie je žádné béčko, poskytuje sa naň navyše 2 roky bezplatnej záruky. Každý kus v našom skladu kontrolujeme, testujeme a čistíme. Na kvalitu sme naozaj prísni. Ak tovar vyzerá ako nový, predávame ho v kvalite A. Ak zariadenie vykazuje drobný kozmetický nedostatok, ktorého by si zákazník bežne ani nevšimol, ale my o ňom vieme, predávame ho v triede B. Položky, ktoré majú výraznejšie kozmetické nedostatky, sa ani nedostanú do predaja. Sme veľmi radi, že to oceňujete, a môžeme vám sľúbiť, že sa u nás vždy stretnete s prozákazníckym prístupom. Preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Boli, sme a vždy tu pre vás budeme.

S pozdravom

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 3 mesiacmi

Serioznost a rychlost vybavení objednávky

Pekný deň, Mirek,

ďakujeme vám za vašu krásnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste s nákupom u nás spokojný. Vaša spokojnosť je našou najvyššou prioritou. Nechceme vás nalákať na jednu objednávku a nič ďalej neriešiť. Chceme byť pre vás plnohodnotným partnerom v oblasti IT. Preto už dlho razíme absolútne prozákaznícky prístup, ktorý staviame na pevných základoch ochoty, spoľahlivosti a dôvery. Ďakujeme vám za vaše uznanie. Veľmi si to vážime. Ďakujeme vám aj za pochvalu za rýchlosť. Na sklade máme viac ako 20 000 notebookov, počítačov, telefónov, tabletov a ďalších zariadení. Všetko, čo vidíte v našom e-shope, sa fyzicky nachádza buď v našom centrálnom sklade, alebo v jednej z našich predajní GIGA. V e-shope zatiaľ nenájdete tovar, ktorý je na ceste, testuje sa, čistí alebo kontroluje. Objaví sa tam vo chvíli, keď bude otestovaný, vyčistený a pripravený na okamžitú expedíciu. To nám umožňuje odoslať tovar takmer okamžite po prijatí objednávky. Môžeme vám sľúbiť, že tento prístup u nás zažijete vždy. Preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Ak môžeme, radi vám pomôžeme.

Tím GIGACOMPUTERU

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 4 mesiacmi

• Kvalita, spoľahlivosť

Ťažko sa dovolať k nim

Reakcia obchodu GIGACOMPUTER a.s.

ďakujeme Vám za stopercentné ohodnotenie nášho GIGA obchodu. Ani neviete, ako veľmi si vážime každej jednej objednávky aj každej jednej recenzie. Pretože len vďaka nim môžeme vychytať to, čo nie je dokonalé a pracovať na tom. Sme veľmi radi, že ste spokojný s kvalitou nášho tovaru. Nakupujeme len od renomovaných dodávateľov svetových značiek, ako je Dell, HP, Lenovo, Asus, Acer, Fujitsu a ďalšie, pri ktorých máme istotu profesionálnej repasácie a kvalitného testovania. Razíme heslo: dôveruj, ale preveruj. A tak u nás každý jeden kúsok ešte raz skontrolujeme, otestujeme a vyčistíme - aj zvnútra. Na kvalitu sme veľmi prísni. Ak tovar vyzerá ako nový, nájdete ho v A-kategórii. Keď notebook disponuje drobným kozmetickým nedostatkom, je zaradený do B-kategórie. Pretože ale GIGA B-éčko nie je žiadne béčko, tak i na neho máte nadštandardnú záruku 2 roky zadarmo. Keď tovar vykazuje výraznejší kozmetický nedostatok, do predaja nie je vôbec zaradený. Sme veľmi radi, že to oceňujete a môžeme Vám sľúbiť, že sa u nás s týmto prístupom vždy stretnete. Ospravedlňujeme sa za nedovolání sa. Túto informáciu sme odovzdali vedúcemu zákazníckej podpory a už sa to nebude opakovať.

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 4 mesiacmi

• siroka ponuka
    • pride co ocakavate
    • kategorie poctivo oznacene A, B
    • tentoraz SPS dorucovalo cez zasielkovnu, tovar bol na mieste, ale mne exte d nechodila notifikacia, pri vyzdvinuti tovaru to k mojej spokojnosti vyriesil majitel pobocky zasielkovne, ked dorazil, ale ked som volal prepravcovi ja, tak ma odkazali na KE cislo, tam nikto nedvihal, cize som preberal tovar (surne sme potrebovali PC ten den) asi 45minut. Je to ale asi problem prepravcu, ale mozno je fajn, ak o tom viete, lebo tomuto prepravcovi sa to asi stava casto
    • mono by bolo fajn napisat, co clovek este portebuje ku spusteniu (kable a tak ;)

Pekný deň, pán Klička,

ďakujeme Vám za všetkých 5 hviezdičiek. Každá jedna z nich nás giganticky potešila. Máme veľkú radosť, že ste spokojný s šíri nášho sortimentu. Vždy sa snažíme, aby si u nás vybral naozaj každý. Či už hľadáte lacné B-éčko pre deti, našlapaný workstation, herný notebook, mini PC alebo napríklad len PC na doma. Predvádzacie i repasované, A-kategórii i B-kategórii. Všetko vždy vo vysokej kvalite a s čo najlepším pomerom ceny a výkonu. Ďakujeme za pochvalu označenie kategórií. Nechceme zákazníka oklamať, ale naopak chceme, aby ste boli čo najlepšie informovaní. Preto každú objednávku na B-kategóriu kontaktujeme, aby sme sa presvedčili, že zákazník o B-éčko naozaj stojí. Ospravedlňujeme sa za komplikácie s doručením. Váš poznatok ihneď odovzdáme na vedúceho obchodu a ten bude riešiť s dopravcom. Toto by sa nemalo stávať. Ešte raz Vám moc ďakujeme za veľmi dôležitú spätnú väzbu a môžeme Vám sľúbiť, že sa u nás vždy stretnete s prístupom, na ktorý ste od nás zvyknutý. Preto sa na nás neváhajte obrátiť aj nabudúce. Keď môžeme, veľmi radi pomôžeme.

• Ochota komunikacie,
    • Jedine minus davam ze tovar,konkretne v nasom pripade notebook,nie su k dispozicii realne fotografie ani bližšie specifikovane poškodenia produktu podla triedy.Je iba standartny popis zavad ktore mozu jednotlive triedy obsahovat.Jedina utechaje ta ,že až po objednavke vas upozornia e.mailom v akom vizualnom stave je tovar ,ktory ste si objednal.Pokial nereagujete na ich email, tusim do 12.hod,zacnu objednavku spracovavat.Bolo by jednoduchsie do buducnosti pre zakaznikov vidiet hned na zaciatku realny stav produktu-foto -,pretoze vami ohodnotenia tried nemusia byt prave v sulade spredstavou zakaznika.Vidim obrazok s detailnymi zavadami a hned sa rozhodujem ci to to akceptujem alebo nie.Nastastie v nasom pripade som bral do uvahy hlavne vykon a rychlost notebooku,takze zaverom som velmi spokojny s nakupomm a pre tych co su nerozhodní,radsej si zavolat a opytat sa priamo na ten-ktory produkt operatora....Davam 4hviezdy z 5-tich pre chybajuce realne foto produktu!!!!!

Reakcia obchodu GIGACOMPUTER a.s.

ďakujeme Vám za odporúčanie nášho GIGA obchodu. Máme veľkú radosť, že ste spokojný s našim prozákazníckym prístupom, kam spadá aj ochota a štýl našej komunikácie. Ospravedlňujeme sa, že na webe nemáme konkrétne fotografie každoho produktu. Ale bohužiaľ to nemáme ako urobiť. Od jedného produktu (ID) máme často až stovky kusov. Každý z nich je zaradený v B-kategórii z iného dôvodu. Jeden má škrábanečky na veku, iný drobné prasklinky na šasi. Ďalšie známky užívania klávesnice. A tak ďalej ... Keby mali notebooky všetky rovnaké kozmetické nedostatky, bolo by to jednoduché, ale takto to nie je ako urobiť. Preto vždy kontaktujeme každú objednávku s detailným popisom kusu, ktorý si zákazník objednal. Aby sme sa uistili, že o B-éčko naozaj stojíte. Pokiaľ by Vám kozmetické nedostatky nevyhovovali, môžete vybrať iný kúsok alebo objednávku zrušiť. Je možné nám napísať alebo zavolať pred objednaním a vyžiadať si fotografie niektorého z kusov. Ak je daný tovar skladom na predajni, kolegovia Vám ho radi vyfotí. :) Keby ste do budúcnosti potreboval s čímkoľvek poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť. Keď môžeme, veľmi radi pomôžeme.

Váš Rudolf a celá GIGA Rodina

• rychle dodanie
    • seriozne jednanie

Pekný deň, Ludvik,

ďakujeme Vám za udelenie 100% pre náš GIGA obchod. Sme veľmi radi, že ste spokojný s našim prístupom i rýchlosťou doručenie Vašej objednávky. Už dlhodobo razíme absolútnu prozákaznícky prístup. Sme na trhu od roku 2006. Za ten čas moc dobre vieme, že spokojný zákazník je to najdôležitejšie. Preto všetky zmeny, ktoré zavádzame a kroky, ktoré robíme, majú jeden spoločný cieľ - spokojného GIGA zákazníka. Ďakujeme, že to oceňujete. :) Držíme stabilne skladom viac než 20 000 kusov rôznych notebookov, počítačov, telefónov, LCD monitorov a ďalších produktov. Všetko máme fyzicky buď na našom centrálnom sklade alebo na predajniach. Vďaka tomu môžeme expedovať takmer ihneď po prijatí Vašej objednávky. Potom už je to v rukách prepravných spoločností. Máme gigantickú radosť, že sa nám všetko podarilo doručiť načas aj vo Vašom prípade. Keby ste kedykoľvek potreboval s čímkoľvek poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť. Keď môžeme, veľmi radi pomôžeme.

• Skvelá komunikácia
    • Rýchle dodanie
    • Výborne ponuky

Pekný deň, Maja,

ďakujeme Vám za maximálnu ohodnotenie nášho GIGA obchodu i krásnu slovné recenziu. Urobila ste nám gigantickú radosť. Teší nás, že ste spokojná s rýchlosťou doručenia Vašej objednávky, komunikáciou s našim obchodom aj ponukou našich produktov. Všetko je súčasťou dlhodobého prozákaznického prístupu, ktorého cieľom je Vaša plná spokojnosť. Pretože čo je viac, než spokojný GIGA zákazník? Myslíme, že nič. Môžeme Vám prezradiť, že máme aktuálne na testovanie aj na ceste obrovské kvantum tovaru. Takže sa máte naozaj na čo tešiť. Zľavové akcie robíme veľmi často, preto veríme, že budete potešená. Môžeme Vám sľúbiť, že nepoľavíme a Vy sa u nás vždy stretnete s prozákazníckym prístupom. Preto sa na nás neváhajte obrátiť aj nabudúce. Boli, sme a budeme tu vždy pre Vás.

Reakcia obchodu GIGACOMPUTER a.s.

ďakujeme Vám za plný počet hviezdičiek. Vážime si každé jednej z nich. Naozaj. Máme veľkú radosť, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a bez najmenších problémov. Ďakujeme za pochvalu našej cenovej politiky. Vždy sa Vám snažíme ponúkať čo najkvalitnejšie tovar s čo najlepším pomerom ceny a výkonu. Držíme dlhodobo nízke ceny a veríme, že sa nám to podarí udržať aj do budúcnosti. Preto keby ste kedykoľvek potreboval s čímkoľvek poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť. Keď môžeme, veľmi radi pomôžeme.

Váš RUDOLF a celá GIGA Rodina

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 5 mesiacmi

• Rychle dodanie tovaru, vyborna komunikacia

Pekný deň, Katarina,

ďakujeme Vám za krásnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste si vybrala pre svoj nákup zrovna nás. Veľmi si to vážime. Ďakujeme za pochvalu našej komunikácie a rýchlosti dodávky Vašej objednávky. Záleží nám na tom, aby ste mala svoj tovar pri sebe čo najskôr. Preto nikdy nemáme na webe tovar, ktoré ešte nie sú fyzicky v regáloch na našej hale alebo predajniach. Stabilne držíme skladom viac ako 20 000 kusov rôznych notebookov, počítačov, telefónov, LCD monitorov a ďalšieho tovaru. Vďaka tomu sme dokázali expedovať do druhého dňa od prijatia Vašej objednávky. Máme gigantickú radosť, že ste s našim prístupom spokojná a môžete vám sľúbiť, že sa u nás s týmto prístupom vždy stretnete. Preto keby ste kedykoľvek čokoľvek potrebovala, neváhajte sa na nás obrátiť. Keď môžete, veľmi radi pomôžeme.

• dobré ceny

Reakcia obchodu GIGACOMPUTER a.s.

ďakujeme Vám za stopercentné ohodnotenie nášho GIGA obchodu. Máme veľkú radosť, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a bez najmenších problémov. Teší nás, že ste spokojný s našou cenovou politikou. Vždy sa Vám snažíme ponúkať vysoko kvalitný tovar s čo najlepším pomerom ceny a výkonu. A tak to u nás aj zostane. Prečo kupovať nový notebook, keď repasovaný za rovnaké peniaze je oveľa kvalitnejšie a výkonnejšie? A záruka? U nás máte na všetko nadštandardnú záruku 2 roky zadarmo. Keby ste do budúcna potreboval s čímkoľvek poradiť, môžeme Vám sľúbiť, že my tu vždy budeme pre Vás. Preto sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátiť.

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 6 mesiacmi

Okamzita reakcia obchodu po objednavke, upozornili ma presne na drobne nedostatky ktore mal objednany ntb HP elitebook. Korektne jednanie a rychle dodanie.

Pekný deň, Lubko,

ďakujeme Vám za všetkých 5 hviezdičiek. Každá jedna z nich nás giganticky potešila. Sme veľmi radi, že ste spokojný s rýchlou reakciou nášho obchodu. Snažíme sa ku každému z Vás pristupovať osobne a individuálne. Len vďaka tomu sme schopní Vaše priania a požiadavky riešiť rýchlo a efektívne. Máte pravdu, že všetky objednávky na tovar z B-kategórie kontaktujeme. Je pre nás veľmi dôležité, aby ste dopredu poznali dôvody, prečo je tovar zaradený v B-kategórii. Ale GIGA B-éčko nie je žiadne béčko. Aj na neho máte záruku 2 roky zadarmo. Navyše drobné kozmetické nedostatky neobmedzujú funkčnosť zariadenia. Je to veľmi obľúbený kategórie. Pretože, čo si budeme nahovárať, drobné odreniny si na notebooku urobíme aj sami. Tak prečo nový, keď už zajtra bude použitý? Môžeme Vám sľúbiť, že sa u nás vždy stretnete s korektným jednaním. Keby ste kedykoľvek čokoľvek potreboval, neváhajte sa na nás obrátiť. Boli, sme a budeme tu vždy pre Vás.

O.CH.100%

Dobrý deň pán Hrnčiarik,

ďakujeme Vám za udelenie 100% pre náš GIGA obchod. Máme veľkú radosť, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a bez najmenších problémov. Veľmi si vážime dôveru, ktorú ste do nás vložil a nakúpil u nás - sme na trhu už od roku 2006. Vážime si tiež času, ktorý ste venoval zhodnotenie Vášho GIGA nákupu. Každú jednu recenziu čítame, na každej spätnej väzbe nám veľmi záleží. Preto na každú recenziu reagujeme. Len vďaka Vám a Vašim recenziám sme sa dostali až sem. Ďakujeme Vám za to a môžeme Vám s sľúbiť, že vždy urobíme maximum pre to, aby sme Vás nikdy nesklamali. Keby ste do budúcna potreboval s čímkoľvek poradiť, myslite na to, že my sme tu vždy pre Vás. Budeme sa tešiť na naše budúce stretnutie.

• zakúpené v GIGACOMPUTER a.s. pred 6 mesiacmi

• Pomerne rýchla dodávka a priebežne som bola informovaná o čase dodania, všetko bolo v poriadku, ďakujem

Pekný deň,

ďakujeme Vám za maximálnu ohodnotenie nášho GIGA obchodu. Máme veľkú radosť, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv, v poriadku a bez najmenších problémov. Už dlhodobo razíme absolútnu prozákaznícky prístup. Moc dobre si uvedomujeme, aké dlhé je čakanie na svoju objednávku. Aj dva dni sú večnosť. Preto sa Vás snažíme čo najviac okolo objednávky informovať. Ak sa k nám na e-shope zaregistrujete, uvidíte každý pohyb alebo každý posun objednávky vo svojom účte. Môžeme Vám sľúbiť, že si tento prístup vždy udržíme a urobíme všetko pre Vašu spokojnosť. Preto keby ste kedykoľvek čokoľvek potreboval, neváhajte sa na nás obrátiť. Boli, sme a budeme tu vždy pre Vás.

S pozdravom a prianím hlavne zdravíčka

• Rýchlosť a kvalita.

Reakcia obchodu GIGACOMPUTER a.s.

ďakujeme Vám za plný počet hviezdičiek. Každá jedna z nich nám vyčarila GIGA úsmevy na tvárach. Máme veľkú radosť, že ste spokojný s rýchlosťou doručenia Vašej objednávky aj kvalitou tovaru. Na tej si zakladáme. Oboje je súčasťou nášho dlhodobého prozákaznického prístupu. Vaša spokojnosť je našou hlavnou prioritou a vždy pre ňu urobíme maximum. Preto nakupujeme len u renomovaných dodávateľov svetových značiek, ako je napríklad Lenovo, HP, Dell, Fujitsu, Apple a ďalšie, pri ktorých máme istotu profesionálnej repasácie a kvalitného testovania. U nás potom všetky zariadenia ešte raz skontrolujeme, otestujeme a vyčistíme - aj zvnútra. Vďaka tomu dokonale poznáme každý jeden kúsok a môžeme Vám s čistým svedomím na všetko dať nadštandardnú záruku 2 roky zadarmo. Môžeme vám sľúbiť, že sa u nás s týmto prístupom vždy stretnete. Keby ste kedykoľvek čokoľvek potreboval, neváhajte sa na nás obrátiť. Keď môžeme, veľmi radi pomôžeme.

• Prehľadný
    • Rýchle dodanie
    • Tovar v top stave

Trochu som mala obavy kupovať repasovany notebook cez eshop ale funguje perfektne nemám čo vytknúť a až na 2 mini škrabance vyzerá ako nový

Pekný deň, Tamaro,

ďakujeme Vám za odporúčanie nášho GIGA obchodu. Máme veľkú radosť, že ste s nákupom u nás spokojná. Už dlhodobo razíme absolútnu prozákaznícky prístup. Vaša spokojnosť je našou prioritou. Vaša recenzie a spokojnosť v nej je pre nás tou najkrajšou odmenou. Ďakujeme Vám za ňu. Veľa ľudí máva často obavy z nákupu repasovaných notebookov. Je to spôsobené hlavne nespoľahlivými predajcovi. U nás strach mať naozaj nemusíte. Každé zariadenie dôkladne testujeme, kontrolujeme a čistíme - aj zvnútra. Všetko balíme do vysoko odolných GIGA krabíc, ktoré v poslednom záťažovom teste uniesli 153 kg. Tie ochráni Váš tovar aj pri náročnejších preprave. Keďže sme si kvalitou našich strojov absolútne istí, máte na všetko od nás nadštandardnú dvojročnú záruku zadarmo. Môžeme Vám sľúbiť, že sa u nás s týmto prístupom vždy stretnete. Preto sa na nás neváhajte obrátiť, kedykoľvek by ste čokoľvek potrebovala. Budeme tu pre Vás.

• Super

Reakcia obchodu GIGACOMPUTER a.s.

ďakujeme Vám za odporúčanie nášho GIGA obchodu. Veľmi nás teší, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a vnímate nákup u nás ako super. Ďakujeme Vám za to, že ste do nás vložil dôveru a našiel si čas na zhodnotenie Vášho nákupu. Moc to pre nás znamená. Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia. Preto už dlhodobo razíme absolútnu prozákaznícky prístup. A keď potom vo Vašich recenziách môžeme čítať Vašu spokojnosť, je to pre nás tá najkrajšia odmena. Ak však počas nákupu nebolo čokoľvek podľa Vašich predstáv, budeme veľmi radi, keď nám o tom napíšete na podpora@gigacomputer.sk a my to do nabudúce vylepšíme. Keby ste kedykoľvek čokoľvek potreboval, neváhajte sa na nás obrátiť. Keď môžeme, veľmi radi pomôžeme.