• Ziadne ,zaplatil som a tovar som nedostal,už to je 11 dni.Na tel.čisle sa nikto nehlasi.
    • Nedoda tovat.

Neobjednavajte je to podvod.

• ŽIADNE!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Nebudem sa opakovať, stalo sa mi presne to isté čo ľuďom v predošlých recenziách.

Celý obchod je PODVOD!!!! V diskusii som pridal reakciu, kde som uviedol na mňa e-mailoví kontakt. (odporúčam prečítať!)
    Jednoznačne NEODPORÚČAM nákup v tomto obchode!!!!!!

• nakokko baterkudo telefonu sme u nas nedostali tak som ju objednala
    • neberu telefon a baterka stale neprisla tak som ju objednala inde a ked pride tak ju vraciam spat

bez komentara

• Dobrý tovar a ceny
    • Nedodržiavajú termín dodania z 3-5 dní už je viac ako 10 a stále nemám informáciu o tom kedy to príde.
    • Nekomunikujú a na mail neodpovedajú.

Potreboval som baterku do ale asi sa nedočkám.
    Tovar už mám vyplatený a zatiaľ nič.

Ak nie sú schopný dodať tovar načas, tak by sa patrilo zákazníka informovať, aby som vedel kedy je očakávaný termín dodania.
    Čo je horšie neodpovedajú ani ak im píšem email.
    Informácie k objednávke sú na ich stránke slabé. Neviem či už to odoslali nie je tam žiaden status objednávky, proste slabota. Posledná informácia bola že obdržali platbu a už 12 dní žiadna odozva.

Neodporúčam s touto firmou spolupracovať.

• - žiadne
    • - tento e-shop je podvod

Tovar som objednala 23.9. O deň neskôr zaznamenali moju platbu prevodom. Nechcela som písať recenziu dokiaľ mi nebude doručený balík. Ale zrejme sa toho nedočkám. Balíček mi prišiel 9.10. ale polovica zaplateného tovaru chýbala. Súhlasili, že to pošlú čo najskôr. Chýbajúci tovar samozrejme neprišiel, prestali reagovať na emaily a telefonáty. Ak majú technické problémy tak by mali o tom upovedmoiť zákazníka. Inak mi neostáva nič iné ako si myslieť že je to P O D V O D !!!!

• Kominikacia,cas dodania

• tento internetový obchod je zrejme podvod

cca pred mesiacom so im na základe mojej objednávky poslala prevodom peniaze a dodnes tovar nemám a ani nereagujú na mail a ani nedvíhajú telefon. Bola som osobne na ich adrese,ktorú uviedli na nám.Slobody 101 v Čadci, bohužiaľ taká firma tam nesídli, takže je po zrejme podvod!!!
    Moja objednávka u nich evidovaná pod číslom 11400193 zo dňa 23.9.2014

• -----
    • P O Z O R !!!! ZLODEJI!!!

Ak sa napriek negatívnym recenziám a príspevkom čo pribudli za posledné dva dni /škoda že ich tam toľko nebolo v pondelok, keď som to platila/ rozhodnete risknúť nákup v tomto obchode, v ŽIADNOM PRÍPADE NEPLAŤTE VOPRED !!!
    Žiadny tovar, žiadna odpoveď na mail, telefón nik nedvíha !Vika

• tovar zaplatený dopredu,dodaný na neznámu adresu odkiaľ sa vrátil dodávateľovi.

Klasický odrb! Rátajú s tým, že za pár euro sa na to každý vykašle.Keď si objednáte a nezaplatíte dopredu, nič nepošlú. Ak chce niekto šľapnúť im na krk prostredníctvom hromadnej žaloby, pripájam sa.

• plusy žiadne
    • - tovar zaplatený vopred
    • - nedodaný, uplynuli už dva týždne
    • - telefón nedvíhajú, na emaily neodpovedajú
    • - adresát uvedený na zásielke ako neznámy a zásielka vrátená späť odosielateľovi

NEODPORÚČAM

• Tovar VOPRED ZAPLATENY nedodali ani po mesiaci
    • neodpovedaju na e-maily
    • nedvihaju telefon
    • peniaze nevratili

Je to prvy krat v mojom zivote co ma takto odrbali tuto spolocnost absolutne nedoporucujem ak niekto riesi hromadnu zalobu rad sa pridam, pomozem aj ked suma o ktoru som prisiel nie je velka ide o princip... Nech to v tomto po.... state nevyzera takto...

Na maily neodpovedaju, dovolat sa im neda. Tovar som objednal 27.9. a dnes, 15.10. ho este stale nemam.

• neserióznosť- nedvíhajú telefóny, nezaslali tovar, ktorý bol zapklatený

preto, že je to neseriózna firma, tovar mi nedodali od 29.9.2014 a keď chcem zavolať a informovať sa telefón mi nikto nezoberie, 3 x som urgovala písomne, raz sa mi ospravedlnili a sľúbili, že na druhý deň tovar zašlú, nestalo sa

• nic
    • vsetko
    • ziadna komunikacia
    • nie su ani v obchodnom registri
    • NIC NEOBJEDNAVAJTE, IDE O PODVOD

Tovar som zaplatila a dodnes mi nebol doruceny. Poslali ho na vymyslene meno a adresu, adresat je podla posty neznamy. Dnes som bola tretia, ktora volala kvoli svojej zasielke na postu do Cadce. Zaujimave bolo, ze sme mali vsetci rovnake cislo zasielky, takze ide ocividne o podvod.

• Komunikacia so zakaznikom viazne zo strany obchodu. Telefon zvoni, nikto to nezdviha.

V obchode sme sa rozhodli nakupit preto, ze dany tovar bol u nich dostupny na sklade. Po zaplateni formy prevodom, nam tovar vobec nebol doruceny. Po e-mailovej komunikacii, SMS a x-telefonatoch do danej firmy o preverenie nasej objednavky a preco nam tovar doteraz nebol dodany, nam nikto nepodal ziadne informacie, ani nikto nereagoval na nase dotazy.

• nedodržanie dodacej lehoty

Tovar nebol doručený v termíne, ktorý bol uvedený v potvrdzujúcom maili, a ani týždeň po tomto termíne. Keď som sa elektronicky informovala ohľadne mojej objednávky odpoveď na mail som nedostala a ani telefón mi nikto nezdvíhal.

• Tovar mi ani po 2 týždňoch od objednania nebol doručený i napriek tomu, že mi pracovník obchodu elektronicky potvrdil termín doručenia (mimochodom termín uplynul už pred týždňom). Neodporučila by som nákup v tomto obchode.

• neponúka
    • - emailom sľúbený termín dodania (3-4 deň od objednávky) nedodržaný
    • - keď som sa týždeň po sľúbenom termíne pripomenul, ospravedlnenia ani vysvetlenia som sa nedočkal, len mi oznámili, že tovar práve odoslali
    • - dodaný adaptér nebol nový(!) - podľa škriabancov vyzerá na niekoľko mesačné používanie
    • - USB kábel má ~70cm miesto 120cm ako je uvedené v popise výrobku

veľmi negatívna skúsenosť

• tovar funguje
    • pomalší doprava poštou

nemal som problém...baterka prišla po týždni a funguje...možno len škoda, že ponúkajú len dopravu poštou, ktorá mi mi len hodila upozornenie do schránky hoci som bol doma, takže som si pre to musel zájsť....ale inak ok

• vobec sme spolu netelefonovali neviem skim ale so mnou nie ano zaznam mate že ste tovar poslali ale napište aj komu lebo mne to nebolo bolo tona vzmisleneho adresata

NEDOPORUČUJEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!