• Objednané z domu, veľký výber záhradnej techniky s podrobným popisom, funkciami a parametrami.
    • Bez návštevy špecializovaných predajní, pár klikov v počítači a tovar doručeny priamo na adresu.

Pozitíva uvedené .

• Pracovník obchodu mi pre uistenie sa na správnosti vybraného tovaru v objednávke ešte pre istou zavolal.

prehľadný obchod, rýchle doručenie a priaznivé ceny.

• Výdajňa je v hlavnom meste SR.

• vyhodna cena oproti podobnym eshopom

• jednoznačne cena tovar
    • trochu ťažkopádna komunikácia s obchodom

Poradili, aj ked som mal dodatocne otazky neobratili sa chrbtom. Trosku ich treba nahanat lebo su vytazeni ale celkovo som spokojny

Vsetko prebiehalo podla predstav

• Tovar mi mailom a telefonicky potvrdili ako skladom,pri opätovnom mojom telefonickom preverení pred cestou pre tovar(osobné vyzdvihnutie) mi iný pán povedal že tovar skladom nieje.

• super rýchle vybavenie objednávky, aj keď s malými komplikáciami - stáva sa

je trochu komplikované sa telefonický spojiť s kýmkoľvek z firmy, ale keď už, tak je to veľmi ústretové a milé - spokojnosť

• Ok

• Rýchlo a bez problému
    • robia aj servis

žiadna

• Vynikajúce, osobne

• Cena.
    • Rýchlosť expedície.
    • Krabicu s tovarom (stojan na vianočný stromček Krinner Premium XL) nevložili do ďalšej krabice, ako to podľa mojich skúseností býva, ale samotnú originálnu krabicu s tovarom len zabalili do plastovej fólie a na balenie pridali označenie "krehké", pričom krabica mi bola doručená mierne poškodená - podľa môjho názoru by nemal byť problém venovať trochu viac času zabaleniu tovaru do ďalšej napr. kartónovej krabice za účelom ochrany tovaru a jeho originálneho balenia aj za cenu dlhšej expedície objednávky.

S mojím nákupom som až na spôsob zabalenia tovaru pred jeho odoslaním kuriérom zo strany predajcu maximálne spokojný.

• Prijateľné ceny
    • Dlhšie dodanie.

• Nulová komunikácia

Objednával som tovar uvedený ako skladom. Objednávka prebehla v poriadku, tovar som zaplatil. Týždeň sa nič nedialo, napísal som mail, neodpovedali. Volal som a vraj bol problém s eshopom a tovar nemajú a ani mať nebudú a vrátia peniaze (super, že to nedali nijako vedieť). Po vyše mesiaci peniaze stále nevrátili.

• komunikuju
    • dlha dodacia doba.

objednaval som tovar ktory bol na sklade 27.5.2021 a stale nieje doruceny.

• Žiadna komunikácia,peniaze som poslala na účet a obchod sa neoziva.

S objednaným tovarom sa týždeň nič nedialo a po zhruba dvoch týždňoch bola doručená na inú adresu, žeby chyba kuriéra, to asi nie

• Po 10 dňoch od zaplatenia chcete aby som ohodnotil produkt, ale tovar ešte stále nedorazil k zákazníkovi...

• Obchod zrušil objednávku, ale peniaze mi doteraz neposlal naspäť