Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizuje jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastavenie prehliadača. Viac

• nakúpil v obchode GastroPro.sk pred 2 rokmi

• Jedine dovoz. Zaplatila som 50,00euro za väčší rozmer a prišiel mladý asi 20ročný chlap, ktorý očakával, že ja si ten tovar zložím z toho auta sama. Potom sa pýtam: ZA ČO 50,00 Euro. Jediné šťastie, že to doviezol do roboty, kde mi chlapci pomohli. Inak neviem...
    • Je to však chyba doručovateľa.

• Komunikacia, rychlost dodania
    • Ziadne

Odporucam

• nakúpil v obchode GastroPro.sk pred 2 rokmi

Tovar mi mal dojst este minuly tyzden a ziatial nic, ani sa mi neozvali, a to som s nimi este osobne telefonovala pred samotnou objednavkou

• nakúpil v obchode GastroPro.sk pred 2 rokmi

• Rychle dodanie, tovar skladom,kvalita komunikacie, cena
    • Nepostrehol som

Odporucam

• ziadne

Reakcia obchodu GastroPro.sk

Dobrý deň, sme vždy radi ža každú recenziu. No snažíme sa mať férový prístup ku každému zákazníkový a to isté očakávame taktiež od zákazníka. Vašu objednávku sme zrušili po vzájomnej dohode z dôvodu, že na daný tovar nám výrobca zvýšil cenu, ktorú sme žiaľ nemali zaktualizovanú v e-shope. Za čo sme sa Vám aj ospravedlnili.

• nakúpil v obchode GastroPro.sk pred 2 rokmi

• Objednávku zadanú na stránke zbytočne overujú aj telefonicky, čo zbytočne predlžuje lehotu dodania.

Celkovo však spokojnosť.

• nakúpil v obchode GastroPro.sk pred 2 rokmi

• perfektná komunikácia so zákazníkom, rýchlosť vybavenia, rýchle zodpovedanie otázok k tovaru, celkovo super prozakaznícky prístup

veľmi dobrá skúsenosť, určite v obchode nakúpim znovu, oporúčam

• nakúpil v obchode GastroPro.sk pred 3 rokmi

• Rychlost dodania