• Dobre ceny aj dodanie
    • Išlo ma poraziť, keď o deň tu obuv čo som bral zlacnela o 30 percent akcia bola pri tom boty stali celkom paľbu :) keby viem predom o akcii ale tod moja smola

Tak to čo som chcel som objednal za najlepšiu cenu práve tu aj s tým že mávajú často aj parádne zľavy skrz to moje šťastie to vždy o kúsok miniem

• Bezproblémový

• nevedel som aku velkost potrebujem, tak som si objednal viac a vybral len ti ktora najviac sedi
    • velmi ustretova komunikacia a promptne reakcie zo strany obchodu

• Ochota personálu

Tovar došiel veľmi začpinený fľakmi.

Dobry den,

ano, polokosile mela vyrobni chybu a bohuzel jsme ji takto obdrzeli primo od vyrobce. Kuryrem jsme Vam doposlali novy kus, ktery je v poradku. Doufam, ze se pohodlne nosí a jste spokojen.

Zuzana Mikulaskova, Gangstagroup team

Objednavka uskutocnena,potvrdena s tym ze do 6pracovnych dni mu bude dorucena...dodnes neprisla. Na mail ohladne objednavky nereaguju. Nastastie som si to dala poslat na dobierku a neplatila som vopred. Nabuduce si dvakrat rozmyslim ci si odtialto nieco objednam

Dobry den pani Tatiana,

je mi velmi lito, ze nejste spokojena. Kontrolovala jsem Vasi objednavku a praci kolegu. U Vasi objednavky jsme nestihli obvyklou dodaci lhutu 6 pracovnich dni pro tento tovar (byla prekrocena o 4 dny). Prace kolegu probehla v poradku. Kolegove Vas kontaktovali telefonicky, omluvili se za meskani, vysvetlili Vam duvod a sdelili, kdy bude objednavka odeslana.

Podle vypisu UPS vidim, ze Vam byla objednavka dorucena. Doufam, ze vse dopadlo v poradku a jste s tovarem spokojena. Jeste jednou se ospravedlnujem za meskani.

Zuzanan Mikulaskova, Gangstagroup team

• Rýchlosť , kvalita

• Tovar mi prišiel hneď na druhý deň. Len odporucam. Výborná komunikácia.

• Rýchlosť dodania tovaru, bundu som kúpila v najvýhodnejšej zľave, ktorá bola na e-shopoch, všetko prebehlo v poriadku.
  • Vulgárna recenzia bola vymazaná.

• velmi rychlo vybavena a dorucena objednavka

• Rýchle dodanie,kvalitný materiál

objednala som mikinu na Vianoce. Doteraz nedorazila. Info v sps mi nevedeli dať . Dovolať sa nedalo. Na mail mi prišla chabá odpoved že objednávka je nevysledovateľná a že majú toho veľa. Toto mna ako zákazníka nemusí zaujímať. Ja som objednala včas, doba doručenie 5-6 pracovných dní nebola dodržaná.

Dobry den pani Lencesova,

je mi velmi lito, ze jste byla nespokojena. Nase firma odeslala zasilku s objednavkou vcas, bohuzel doslo k pochybeni ze strany kuryrni sluzby UPS - SPS, ktera tyden pred Vanoci zazivala doslova peklo a Vasi zasilku pocas prepravy stratila. Jejich linky jsou pocas Vanoc vzdy vytizene, proto muze byt nekdy obtizne se jim dovolat. Kontrolovala jsem praci mojich kolegu a z nasi strany bylo poslano celkem 6 emailu s urgenci a nasledne i nova nahradni zasilka.

Za cely Gangstagroup team se Vam jeste jednou omlouvam.

Zuzana, Gangstagroup team

• Dobrá kombinácia,, rýchle dodanie tovaru

• Kvalitny tovar, rychle dodanie!

• Tovar ti dovezú až domov.

Výhoda.

• rýchla komunikácia
    • Ochota riešiť výmenu tovaru
    • Lepšie ceny oproti iným obchodom s rovnakým tovarom
    • Tak ako vo všetkých iných obchodoch, žiadna variabilita tovaru - rôzne značky majú rovnaký typ nohavíc a všetko to je na jedno kopyto. Čo z toho, že si môžem vybrať spomedzi 100 nohavíc, keď všetky vyzerajú tak isto.

Dobry den,

dekujeme za Vase hodnoceni. Pokud hledate nejaky konkretni strih kalhot, venujte pozornost nazvu produktu. Vetsinou v nem byva oznaceni jako napr. baggy, loose fit, regular fit apod., ktere specifikuje konkretni strih nohavic.

Zuzana, Gangstagroup team

• Super zľavy a ceny