• Dlhé čakanie na potvrdzovací email.
    • Nemajú na sklade čo ukazujú že na sklade je.

"Kupoval" som tam hru.Kľúčik bol použitý a po reklamácií my napísali že nieje na sklade jak u nich tak ani u dodávateľa.Ako by som mohol dať dobrú recenziu po takejto skúsenosti.

• nakúpil v obchode GamersGear.cz pred 3 mesiacmi

super

• Rýchle doručenie, do 2 dní

• rychlost dodania ,super ceny
    • ziadne

• Nízka cena
    • Dobrý výber

Trebalo dlho čakať kým príjmu platbu a tak sa celková doba dodanie predĺžila, ale celkovo OK, spokojnosť.

• nakúpil v obchode GamersGear.cz pred 7 mesiacmi

• super komunikácia, u mňa top

po nákupe som mala problém s inštalovaním, no a majiteľ so mnou komunikoval vo voľnom čase neskoro večer, problém sa podarilo rýchlo odstrániť, všetko super. spokojnosť

• Dobrá komunikácia, rýchle doručenie

• Super
  • nakúpil v obchode GamersGear.cz pred 8 mesiacmi

• dobré ceny
  • nakúpil v obchode GamersGear.cz pred 9 mesiacmi

Bol som spokojny, elektronicka komunikacia velmi dobra, tak isto aj kurier. Cena tovaru najnizsia na trhu, takze super.

• nakúpil v obchode GamersGear.cz pred 10 mesiacmi

OK , iba tá dodacia lehota by sa mohla skrátiť

• nakúpil v obchode GamersGear.cz pred 10 mesiacmi

• Ceny
    • Dodacia lehota do týždňa
  • nakúpil v obchode GamersGear.cz pred 1 rokom

tovar mi prišiel poškodený, rozmýšľal som nad vrátením, ale nespravil som tak lebo som to súrne potreboval neviem kde nastalo poškodenie či u predajcu alebo dovozcu ale nemalo by sa to stávať (názov dopravcu si nepamätám)

Reakcia obchodu GamersGear.cz

Vážený pán Dávid Sanny,
    je nám nesmierne ľúto že Vám prišiel poškodený tovar. Pravdepodobne sa jedná ale o nesprávnu recenziu pre nesprávny e-shop, nakoľko Vašu objednávku na EVOLVEO Ray2, case ATX ste mailom stornovali. Z toho dôvodu sme Vám žiadny tovar nemohli poslať a vy ste nemohli od nás prebrať poškodený tovar.
    S pozdravom
    Kovačovic Branislav

• neviem
    • Ma nedostatkový tovar
    • žiadná

• Výrazne nižšia cena oproti iným obchodom. Rýchle doručenie
    • Potvrdenie objednávky s neurčitým termínom dodávky.
    • Priložený leták vyzýva k registrácii na stránkach MIO Advantage. Mne sa to však ani po mnohých pokusoch nepodarilo, lebo systém neponúka voľbu môjho konkrétneho zariadenia, čo je MiVue Drive 60 LM.

Na web stránke obchod uvádza termín doručenia do týždňa, ale dodávka sa uskutočnila skôr, prakticky obratom.
    Taktiež oceňujem, že generálny manažer obchodu reagoval bleskovo na môj dotaz.
    Obchod na základe mojich prvých skúseností odporúčam.

velmi ochotný predajca

• nakúpil v obchode GamersGear.cz pred 1 rokom

• Veľký vyber a prijateľné ceny.
    • Možná nechtiac, možná omylom, zavádza potenciálneho zákazníka tím, že uvádza tovar akože na sklade a pritom je fakticky u dodávateľa. Takto sa zbytočne predlžuje dodacia doba - tak ako v mojom prípade.

Ak máte záujem na rýchle doručenie tovaru, predom si Emailom, alebo telefonicky overte kde je tovar skladom a čakať na doručenie zbytočne dlho. Inak odporúčam. Ako som už prv uviedol, veľký výber a prijateľné ceny.

Reakcia obchodu GamersGear.cz

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, ktorá je pre nás nesmierne dôležitá. Na základe vašej informácie na zlepšení našich služieb pracujeme a už teraz môžete vidieť že všetky takéto produkty na heureke označujeme ako dodávku do 7 dní. Taktiež sme zaviedli informovanie zákazníka ihneď po vykonaní objednávky kde mu s potvrdením objednávky príde informácia o dostupnosti. Ešte raz ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.
    S pozdravom
    Team Gamersgear

• nakúpil v obchode GamersGear.cz pred 1 rokom

• S nákupom bežeckých hodiniek Garmin Forerunner 35 som spokojná, vystihla som skvelú cenu, sú plne funkčné, dúfam, že budú dlhoooo slúžiť :) Odporúčam :)
  • nakúpil v obchode GamersGear.cz pred 1 rokom

• rýchle a zodpovedné jednanie obchodníka zo zákazníkom,
    • snaha čím skorej naskladniť tovar na sklad (ak sa momentálne na sklade nenachádza objednávaný tovar),
    • zisťovanie či má zákazník o daný tovar stále záujem, čo je veľmi super
    • nakoľko to bola moja prvá objednávka z tohto obchodu neviem posúdiť

obchod ponúkol najlepšiu cenu
    rýchle jednanie obchodníka zo zákazníkom čo ma milo prekvapilo
    tento obchod určite odporúčam

• nakúpil v obchode GamersGear.cz pred 1 rokom

• rýchla a pohotová komunikácia. Pri probléme hneď riešili s dodávateľom ale ukázalo sa že je to moja chyba :D odporúčam
    • žiadne