• Zatiaľ všetko, nič neprišlo. Žiadna komunikácia už týždeň

Tovar bol doručený v poškodenom stave (prasknutý pravý horný roh obalu) a navyše bola hra už otvorená (pečať bola prerezaná, kupoval som hru Resident Evil Village Gold Edition na XSX) nato v akom stave bola krabička a aj to že hru už otvorili pýtali dosť veľa peňazí.

Reakcia obchodu Gamers.sk

Poslali sme vám posledný kus na sklade, ktorý bol výstavným kusom. Ospravedlňujeme sa za chybu, že sme vás o tom neinformovali. Ak si želáte odstúpiť od zmluvy (do 14 dní môžete odstúpiť od kúpnej zmluvy), napíšte nám prosím e-mail na [email protected].

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie! Tím Gamers.sk

• Zrusenie objednavki jednoduche
    • Towar nie je na składe, dodavacia lehota nieznama.

Tovar nedorazil, vraj nemajú.
    Tak objednávku budem rušiť.

otrasná komunikáčia

• Nízke ceny
    • Zostarol by som, keby mám čakať dlhšie

Objednal som si AirPods pro, prišlo mi pokazené práve slúchadlo. Tovar som dal reklamovať

Nedostatočná komunikácia zo strany obchodu, tovar nemali na sklade, ani u dodávateľa no neupozornili na to a ani nedali vedieť termín dodania, proste objednanie bez akéhokoľvek mailu a informácií, je tomu od objednania už viac ako týždeň a tovar stále nemám. Ak človek sám nezavolá, nič sa nedozvie.

Mali tovar skladom, nasledne prisiel mail, ze je na externom sklade, a dodanie sa posunie o 3-6dni. O par dni volali, ze ho nevedia dodat. Ze maju 1ks skladom, ale je pokazeny. Islo o smart hodinky.

10 dni a nič

Vážený Zákazník!

Prosím nabudúce, keď nastane nejaký problém, kontaktujte nás - naši zákazníci nás môžu kontaktovať telefonicky, cez e-mail a Facebook. Váš balík bol už pred 6 dňami na doručení, ale balík nebolo možné doručiť - potrebujú upresňujúce informácie o adrese.

Pekný deň praje Tím Gamers.sk!

• Dobrá cena
    • Tovar nedorazil ani po vyše týždni čo ma informovali, že objednávku dali kuriérskej spoločnosti.
    • Nereagujú na maily.

Predobjednávku som vytvoril v niekoľko týždňovom predstihu, už prešlo 6 dní od vydania zakúpenej hry a stále neprišla. Obchod nereaguje na maily takže netuším, kedy mi tovar doručia a či vôbec.

Vážený Zákazník!

Odpovedáme na každý email do 24 hodín, preto nevieme, čo sa mohlo stať vo Vašom prípade. Okrem emailu nás môžu zákazníci kontaktovať aj telefonicky a cez Facebook. Ak by ste tak urobil povedali by sme Vám, že Váš balík bol už pred 5 dňami na doručení, ale kuriérska služba Vás nevedela zastihnúť.

Tím gamers.sk

Tovar zle zabalený.

Vážený pán Ľuboš!
    Hneď sme reagovali na Vašu reklamáciu a ponúkli kompenzáciu, ktorú ste prijal. Nežiadal ste vrátenie peňazí, tým pádom bola situácia z našej strany vyriešená, preto nechápeme prečo sme obdržali od Vás zlé hodnotenie.

Gamers.sk

bola to predobjednavka,napriek tomu tovar este v pondelok nebol a v kazdom obchode s hrami sa predaval uz v sobotu!!!!!!!

Vážený pán Ivan!
    Hru sme expedovali včas a aj by dorazila na deň vydania ak GLS neurobí chybu a balíky nie sú 2 dni v sklade bez pohybu. Akonáhle sme sa o situácii dozvedeli každého nášho zákazníka sme informovali. Bolo to nepríjemné aj nám, ale nebola to naša chyba.

Gamers.sk

• Reklama na to co nevyšlo
    • Este napíšu že je tovar vypredany, nebol ani v obehu
    • Už druhá negativna skusenost. Prvý krát som cakal na objednávku 6 dní, nakoniec som ju zrušil a objednal inde
    • Malý výber
    • Zaostává za inymi eshopami

Vážený Zákazník!

Je nám ľúto za nepríjemnosti, ktoré nastali v prípade Vašej predobjednávky. Z hry sme obdržali menej kusov, ako sme očakávali, preto sme museli obslúžiť tých, ktorí si ju predobjednali pred Vami. Informovali sme Vás o tom hneď, ako sme sa to dozvedeli.

Pekný deň praje Gamers.sk!

Nejaká zvláštna veta v potvrdzujúcom emaili objednávky... objednaný tovar nemusí zodpovedať obrázku a cene objednaného tovaru....to si neviem predstaviť, že by mi prišlo niečo iné...pod tým link na zrušenie...tak som objednávku zrušila... prišiel i mail o zrušení... napriek tomu mi bola dodaná, avšak som ju neprebrala....došla inak dosť rýchlo

Vážená Zákazníčka!

Obdržali sme od Vás len jeden email, v ktorom ste oznámila, že rušíte objednávku. Neinformovala ste nás o žiadnom probléme alebo nejasnosti ohľadne objednávky. Ak aj nastane nejaký problém, dokážeme ho vyriešiť len ak nám o ňom dáte vedieť. :)

Pekný deň praje
    Tím Gamers.sk

Tovar na stranke bol dostupny ale po dlhom nekontaktovani zo strany eshopu som im musel volat a vtedy som sa dozvedel, ze tovar na sklade nemaju a ani mat nebudu. Pristup k zakaznikovy teda nie moc ukazkovy.

Spoločnosť ReMax je nespoľahlivá. Ani doteraz nedoručil objednaný tovar a komunikácia s nimi je obtiažná.

Chcem vedieť ako je možné že nové cd bolo použité mierne doskriabane a predávate ho ako nové
    Keby viem také cd mám doma už dve ale bol to darček ale pouzity ďakujem vám že dom musel 7 ročnému chlapcovi vysvetľovať že ten Tekken je noví

• Tovar mi nebol doručený ani po 10 dňoch....

Vážený pán Miloš!

Vašu objednávku sme spracovali hneď na druhý deň, ako ste ju zadal a odovzdali ju prepravnej spoločnosti. Je nám ľúto, že dodanie trvalo tak dlho, ale to už nebola naša chyba. Keď tovar odovzdáme prepravnej spoločnosti už nemáme vplyv na dĺžku doručenia.

Pekný deň prajeme!

• Objednal som 10dni ešte nedostal som nič...

Vážený Zákazník!

Vašu objednávku sme spracovali hneď na druhý deň ako ste ju zadal a odovzdali ju prepravnej spoločnosti. Je nám ľúto, že dodanie trvalo tak dlho ale to už nebola naša chyba. Keď tovar odovzdáme prepravnej spoločnosti už nemáme vplyv na dĺžku doručenia.

Pekný deň prajeme!