Celková spokojnosť.

• rýchlosť

tovar mi nevyhovuje pre svoju hrúbku a tvrdosť

Bez akýchkoľvek problémov. Ďakujem.

Tovar je kvalitný, maximálna spokojnosť, moja prvá objednávka, pomerne dlhá doba dodania

• Tovar-zipsy, ktoré nikde nezoženiete

Som veľmi spokojný s rýchlosťou dodania.Tovar je kvalitný a prístup obchodu vynikajúci.

Každý rok manželovi nakupujem u vás vreckovky a vždy dobrá kvalita a rýchle dodanie

• Tovar expedovany v den objednavky

Dvomi slovami - UZASNA SPOKOJNOST

• Kvalitný výrobok

• rychle dodanie

• Rýchle dodanie.

• úplne pohodová objednávka

• Z viacerých galantérií mali mnou požadované dĺžky
    • Nemali zipsy v bielej farbe
    • Cena dopravy 6€ myslím. Za packetu platím v rozmedzí 2-3€
    • Dlhé dodanie, vyše 5 dní

V pondelok mi prišiel email, že tovar bol odovzdaný prepravcovi. Od prepravcu mi prišiel email až v stredu, že tovar prevzali a doručený mi bol teda vo štvrtok.

Reakcia obchodu Galanteria-eshop.sk

děkujeme za vaši recenzi. Rádi bychom reagovali na vaše připomínky, které nejsou zcela objektivní a proto se k nim chceme vyjádřit.

Objednávala jste si u nás dlouhé stanové zipy, které nám dodavatel dodává výhradně v černé barvě, v žádné jiné. Tudíž je ani v bílé barvě bohužel nabízet nemůžeme. Širokou škálu barev naleznete u kratších zipů do 100 cm.

Cena dopravy ve vaši objednávce byla 4,30 E, nikoliv 6 E.

A posledním bodem byla délka dodání objednávky. Objednávka byla vytvořena 17.11. v pátek večer ve státní svátek a hned 20.11. v pondělí dopoledne byl balíček zabalený a čekal na kurýra, který si ho odpoledne vyzvedl. Rychleji už jsme to zařídit bohužel nemohli, protože k nám dopravci jezdí pouze ve všední dny - 1x za den.

Pro naše zákazníky děláme maximum, vše se snažíme řešit individuálně, objednávky chystáme tak, aby byly co nejrychleji vyřízené. Mrzí nás, že jste nebyla spokojená a ohodnotila nás spíše negativně.

Doufáme, že jste spokojená s kvalitou zboží, když jsme i nějaké plusové body dostali. A že vám budou zipy sloužit. :)

Přejeme krásný den,
    tým galanteria-eshop.sk

Rýchle vybavenie

• Veľmi dobrý eschop a promtný pri vybavení objednávky

Super veľká spokojnosť

• Vybavené rýchlo a vysoká spokojnosť,ešte by som chcvela sa dozvedieť-kde je možné zohnať tzv štopkačky-používa sa na deravé ponožky /4-ť nitiek v jednej/farebná škála

Reakcia obchodu Galanteria-eshop.sk

děkujeme moc za pěknou recenzi. :) Posíláme odkaz na látací příze na díry na ponožkách: https://www.galanteria-eshop.sk/p/bavlnene-stopkacia-priadza

Přejeme pěkný den,
    tým galanteria-eshop.sk

výborný obchod, určite nakúpim opäť, ak budú mať, čo budem potrebovať

Super, jeden deň objednávka na druhý deň mi bol tovar doručený.