ochota

Milá Božena,
    ďakujeme krásne za recenziu ♡

• Výborný

Reakcia obchodu Fyzio-Shop.sk

Ďakujeme za recenziu, sme veľmi radi, že ste boli spokojný. :)

Bol to online obchod plný milých prekvapení....
    ďakujem ,a dávam ich za vzor podnikania so srdcom...
    Držte sa ....

Reakcia obchodu Fyzio-Shop.sk

Ďakujeme veľmi pekne za krásnu recenziu ♡, je to znak, že naša práca má zmysel :)

• Super

Reakcia obchodu Fyzio-Shop.sk

Milý Eduard, ďakujem za Vašu recenziu, som veľmi rada, že ste si našli čas na jej napísanie. Verím, že vám objednaný tovar bude dlho robiť radosť a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu objednávku, s pozdravom Lucia :)

Rychle doručenie,krasne zabalené s mimoriadne milým odkazom❤️dakujem max.spokojnost

Reakcia obchodu Fyzio-Shop.sk

Ďakujem veľmi pekne, že ste si našli čas na napísanie recenzie. Som veľmi rada, že Vás objednávka potešila, verím, že Vám bude objednaný tovar dlho robiť radosť. Prajem ešte pekný deň, s pozdravom Lucia :)

• Perfektná komunikácia
    • Kvalitné balenie

Veľmi milá skúsenosť. Hneď v deň objednania mi prišlo oznámenie, že objednávka bola odoslaná. Na balíčku venovanie, v balení darček v podobe cukríkov - maličkosť, ale poteší.

Dobrý

Rýchle dodanie

O.K.

Príjemného prostredie a personal. Poradili mi vo všetkých mojich otázkach. Bola som nadmieru spokojná. Určite odporúčam

• potrebovala som cerveny flexbar....nemali ste,odporucili ste mi zlty,vraj podobny ako cerveny...pre mna ako invalida vyhodene peniazky...pretoze je velmi hruby,nemozem to pouzivat na cvicenie

Vážená pani Margita,
    mrzí nás vaše rozhorčenie, náhrada, ktorú sme Vám ponukli- žltý moves- je rovná obtiažou červenému flexbaru, ak Vám zakúpený produkt nevyhovuje máte právo ho do 7mich dní od kúpi bezplatne vrátiť pomocou podacieho miesta packeta.
    Stále máte túto možnosť využiť, keďže našim poslaním je invalidom pomáhať, neváhajte nás počas pracovných hodín kontaktovať, veľmi radi Vám s vrátením tovaru pomôžeme.
    S pozdravom Lucia z fyzio-shop.

rýchle dodanie

• Rýchle dodanie a ochota

Reakcia obchodu Fyzio-Shop.sk

Ďakujem krásne za Vašu recenziu :) Verím, že sa ešte niekedy u nás zastavíte (online) :)
    Pekný deň, s pozdravom Lucia z www.fyzio-shop.sk

• Jednoduche objednanie
    • Rychle dodanie

• rýchle vybavenie objednávky

• Oblednavala som prvý krát.

Rýchlosť dodania tovaru. Ústretovosť pracovníčky pri zmene dodacieho pri doručení objednávky. Osobný telefonát

Reakcia obchodu Fyzio-Shop.sk

Ďakujeme krásne milá Helena za Vašu recenziu, sme radi, že ste boli spokoná :)
    S pozdravom Lucia z www.fyzio-shop.sk

• Rýchle dodanie tovaru

Tovar prišiel na druhý deň po objednaní

• rýchle doručenie

Reakcia obchodu Fyzio-Shop.sk

Ďakujem krásne milá Magdaléna za Vašu recenziu, som rada, že ste boli spokojná a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu.
    S pozdravom Lucia

• Výborne.