• rychle vybavenie objednavky
    • vyborna komunikacia

rychle dodanie,kvalitne prevedenie

• rychlost odoslania objednavky
    • dobry vyber a vela informacii o produktoch

Skvelý tovar, komunikácia, prišiel na druhý deň.. Už dva týždne spím ako v bavlnke doslova . JA a môj chrbát ďakujeme a vrelo odporúčame . Teším sa už nielen do postele ale aj na futón

• Ochotne se vyjadrovali ke stavu objednavky

• Možnosť šitia na mieru
    • Komunikácia
    • Ochota
    • Doprava zadarmo

Pri objednávaní komunikujete priamo s majiteľom ktorý je veľmi ochotný, rád Vám poradí a pomôže. Ja som objednával už dvakrát.

• Výborná komunikácia, rýchle spracovanie a doručenie. Kvalitné zabalený výrobok. Celý nákup prebehol v zmysle prezentovaných podmienok. Produkty vysokej kvality. Nesklamali očakávania.

• Vsetko bez problemov, velmi rychle dodanie

veľký výber,produkty skladom, rýchle doručenie

• Priebežne ma informujú o stave objednávky

Osobnú komunikáciu a poradenstvo cez telefón oceňujem pri výbere tovaru a informovanie sa ohľadom termínu dodania objednávky. Tovar je kvalitný, aj služby. Odporúčam.

• pekné stránky
    • výborná komunikácia