• je specializovany hlavne na UPC/Freesat sluzby, web-shop je dost strohy, malo obrazkov, detailov o tovaru, kupujuci uz musi presne vediet co objednavka
    • kontakty na webe ani emailoch neobsahuju konkretne telef. cisla, mena - komunikacia je dost neosobna; pocas objednavky na web-strankach sa kupujuci nedozvie aka konkretna firma/meno zodpovednej osoby je za touto freesatsk.tv web strankou

bola to moja prva objednavka, obaval som sa ci ide o serioznu firmu ktora tovar naozaj doda tak ako ma, ale dopadlo to nastastie dobre; navyse si cenim tento dotaznik o spokojnosti zakaznika co ma neobycajne prijemne prekvapilo; dakujem!

• Zlý doručovací spôsob. balík oblepený lepiacov páskov bez krabice. Poškodený obal výrobku.

Neodporúčam. Zlá komunikácia obchodu. Žiadne informácie o odoslaní tovaru. Žiadne potvrdenie objednávky. Tovar nebol zabalený pre prepravu bol len oblepený lepiacov páskou, došlo k poškodeniu obalu.

• rychle dodanie, tel. potvrdenie objednavky

• Dialkový ovládač Optibox: Lacná,na dobierku s poštovným som platila 12,6 eu. Dodali na druhý den po objednávke.

Je to perfektná,lacná náhrada, Odporučam každému FreeSATsk.tv

• Maximálna spokojnosť už cca 4 roky a pokračujem s ich službami ďalej. .

Odporúčam !

po objednaní tovaru trvalo 2 dni kým mi zavolali že tovar už dlhšie nemaju pritom na stranke ho avizovali skladom ečte 2 dni po tom ako ma informavali že tovar nie je skladom

Reakcia obchodu freesatsk.tv

Poprosím vás napíšte nám o aký tovar sa jedná pretože máme viacero skladov. Niektorý tovar sa nám automaticky aktualizuje na základe skladu. Ak máme evidované že máme na sklade(a tovar fyzicky nemáme ) tak sa zobrazuje na stránke aj niekoľko dní. Sklad sa mení 1 x za den.

Výborný pristup k zákazníkovi, kvalitný tovar.

• príjmač nastavený aj na kartu freesat

odporúčam

• zavádzanie cenami
    • heureka by nemala uvadzat produkty tohto obchodu v rebricku cien, pretoze ceny produktov su uvadzane s rocnou viazanostou k freesat medium balicku, cize niesu konecne

• po objednanie tovaru, len na telefonný dotaz som zistil že tovar nemajú, pritom bolo označené že SKLADOM. Po 24 hoď ešte stále je vypísané že
    • skladom.

neodporúčam