• Rychle vybavenie aj dorucenie

Super- odporucam

• Rychle dodanie

Formove.sk

• Veľmi rýchle vybavenie aj doručenie objednávky

• Kvalita, doba dodania výborná

• Rýchlosť dodania
    • Sledovanie zásielky
    • Nesediace veľkosti

Formove.sk

• Rýchle, bezproblémové doručenie.

Reakcia obchodu ForMove.sk

děkujeme za kladnou recenzi :)

Jiří Ježek.
    Formove.sk

• rýchle a kvalitné dodanie

Veľká spokojnosť s nákupom, budem odporúčať ostatným.

Reakcia obchodu ForMove.sk

děkujeme za kladnou recenzi :)

Jiří Ježek.

• Rýchle odoslanie objednávky
    • Super cena
    • 100% stav výrobku
    • Komunikácia so zákazníkmi
    • Rýchle jednanie

Obchod odporúčam!!! Tovar je v 100% stave. Všetko prebehlo bez problémov a balík mi bol odoslaný hneď na ďalší deň. Nastal problém s kuriérom pre doručenie na inú adresu, ktorý sa ťahal vyše týždňa a keď som o tomto probléme informovala obchod tovar mi bol doručený hneď ďalší deň! Chválim rýchle jednanie a komunikáciu! Určite spravím ďalšiu objednávku.

• vyhodnejšia cena

• - rýchlosť dodania
    • - tovar doručený ten ktorý som objednal

Vrelo doporučujem nakupovanie v tomto eshope.

• tovar nesuhlasil s foto ked som im poslal foto kde je biely napis na ciernom podklade a pani mi odpisala ze kde vidim rozdiel a oni mali na foto cierny napis na bielom podklade takze ma cela zalezitost sklamala ale viac to nebudem riesit skoda casu

• Rychle dodanie

• Ochotni predavajuci
    • Premeraju tovar poradia so vsetkym super
    • Jednoducha vymena velkosti za ine velka ochota naozaj uz dlho som sa s takymto pristupom nestretla
    • Ziadna!!

Radi a ochotne Vam tovar premeraju vysvetlia poradia. Aj v pripade vymeny tovaru ochota a ustretovost.
    Rychla vymena.

Som sklamaná nakoľko som si objednala tenisky a keby som im nenapísala e-mail, že kedy mi dorazia tak sa vôbec nedozviem, že objednávku obchod zrušil.

• Rýchlosť dodania, ako na obrázku , zľava

• celkom rychle dodanie tovaru
    • kvalitne zabalenie tovaru
    • rychla odozva obchodu
    • velkostna tabulka obchodu nesedi a mali by si ju upravit

S tovarom, s rychlostou komunikacie obchodu a dorucenim (v pondelok objednane, vo stvrtok dorucene) som bola spokojna. Tovar bol velmi dobre zabaleny. Najvacsi a velmi zasadny problem, je velkostna tabulka, ktora vobec nesedi (kupovala som tenisky Nike). Dlzka v centimetroch v tabulke uvedenej na stranke vobec nezodpoveda skutocnosti. Keby som sa riadila tabulkou (dlzkou v cm), kupila by som tenisky o dve cisla mensie. Kedze som si nebola ista velkostami, kontaktovala som obchod telefonicky a povedali mi, ze velkost premeraju a poslu emailom. Behom polhodinky som dostala mail, ale zial s dalsim novym udajom (ktory stale nezodpovedal mnou predpokladanej skutocnosti, resp.velkostiam, ktore sa daju najst vsade na internete). Tak som ich poziadala, aby mi napisali kolko centimetrov je uvedenych na krabici tenisiek pri mojej velkosti. Odpoved-dalsie nove cislo, este vacsie. Bola som uplne zmatena ich velkostami ale rozhodla som sa "risknut to" a riadit sa sebou a tabulkami na internete, kupila som si svoju beznu velkost a tenisky by boli dobre. Potom som zistila, ze hodnotu v centimetroch, ktoru mi poslali emailom bola brazilska (BR) velkost/dlzka, nie europska, preto tie nezrovnalosti. Cize treba si dat na to pozor.

• rychlost prisiel taky ako mal tovar
    • spokojnost

• ústretovosť
    • ochota
    • rýchla a príjemná komunikácia
    • kvalitný tovar

Určite odporúčam tento internetový obchod .. Mala som obavy čo sa týka výberu veľkosti ale veľmi milá pani mi pomohla a vlastnoručne mi pomerala veľkosť danej mikiny o ktorú som mala záujem . Veľmi milý prístup a ochota , ktorá sa dnes už málo kde vidí . Som veľmi spokojná a určite tu budem nakupovať aj nabudúce.

• rýchle doručenie, dobrá cena a kvalita tovaru

• Super ceny
    • Celkom rychle dorucenie z CR
    • Info o stavoch objednavky je slabsie, je to mozno tym, ze nakup bol zrealizovany bez registracie

Fajn